[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Έχω αγχωθεί τόσο που κοίταξα πάλι το μηχανογραφικό για να βεβαιωθώ πως δεν έχω κάνει καμιά βλακεία.. Νομική Θεσσαλονίκης ή Κομοτηνής;:hmm: Για να δούμε... Ή τίποτα αναπάντεχο;;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τέτοιο άγχος δεν είχα ούτε την ημέρα πριν ξεκινήσουν οι πανελλήνιες....Αχ άντε και από αύριο αλλάζουμε σελίδα στην ζωή μας. Μακάρι τα αποτελέσματα να είναι ευχάριστα για όλους.....Καλά αποτελέσματα παιδιά. Καλή σταδιοδρομία και ο,τι καλύτερο στην ζωή σας...... Και μην ξεχνάτε η αξία ενός ανθρώπου δεν εξαρτάται από τους παπύρους του αλλά από το πόσο σωστός άνθρωπος είναι.....σε όλους τους τομείς.! Αυτά και από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Θα μου πει κανεις εκτος από το αν πέρασα η όχι που θα μπορώ να δω τις βάσεις για όλες τις σχολες? :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια,γιατι μονο οι θεωρητικοι αγχωνονται τοσο πολυ?
chill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
ρε παιδια,γιατι μονο οι θεωρητικοι αγχωνονται τοσο πολυ?
chill

:confused:
Eγώ πάλι πολύ θα ήθελα να βλέπω παραπάνω θεωρητικούς εδώ μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ρε παιδια,γιατι μονο οι θεωρητικοι αγχωνονται τοσο πολυ?
chill

Εγω δεν ειμαι θεωρητικη....... ;) :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Γιατι μερικοι εχουν ως δεδομενο οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν στης 7-8 το πρωι?
Επειδη εγινε περυσι απο το τρωκτικο σημαινει πως θα γινεται καθε χρονο?
Μακαρι βεβαια ωστε να τελειωνει η αγωνια μας μια ωρα αρχιτερα. Αν και για φετος χλωμο το κοβω...

Παντως οπως και να χει, καλη επιτυχια σε ολους μας!!
Και για οσους δεν καταφερουν κατι φετος να ξερουν πως παντα υπαρχει περιθωριο
για μια δευτερη προσπαθεια (και τριτη και τεταρτη για μερικους..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ξερετε ε... Τις λενε και στην tv τις βασεις... Πρωι-πρωι... Οποτε ναι θα τις μαθουμε νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Θα μου πει κανεις εκτος από το αν πέρασα η όχι που θα μπορώ να δω τις βάσεις για όλες τις σχολες? :( :(

Ε, αν γραψεις "Βασεις 2010" στο Google ολο και κατι θα σου βγαλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
:confused:
Eγώ πάλι πολύ θα ήθελα να βλέπω παραπάνω θεωρητικούς εδώ μέσα!

και εγω.Ασχετα εαν υπερβαλλουν συνηθως...
Ναι ναι ειναι γενικευση το ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Γιατι μερικοι εχουν ως δεδομενο οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν στης 7-8 το πρωι?
Επειδη εγινε περυσι απο το τρωκτικο σημαινει πως θα γινεται καθε χρονο?
Μακαρι βεβαια ωστε να τελειωνει η αγωνια μας μια ωρα αρχιτερα. Αν και για φετος χλωμο το κοβω...

Περισυ εγω προσωπικα τα ειδα νωρις νωρις απο το site του υπουργειου..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά μην ξεχάσετε να ανανεώσετε το προφίλ σας βάζοντας το τμήμα του πανεπιστημίου στο οποίο θα ανοίκετε από αύριο:clapup::clapup:!

Καλά αποτελέσματα και καλλή επιτυχία σε ό,τι και εαν κάνετε!!


(ουπς!) καλή* (πωωω με το άγχος θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Περισυ εγω προσωπικα τα ειδα νωρις νωρις απο το site του υπουργειου..!!
Πιο νωρις απ την tv??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
όταν εννοείς νωρίς νωρίς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θα μου πει κανεις εκτος από το αν πέρασα η όχι που θα μπορώ να δω τις βάσεις για όλες τις σχολες? :( :(

Στο διαδίκτυο. Αν το γράψεις στα Ελληνικά δεν νομίζω να μην σου βγάλει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παει αυριο και η ουρα !!!!καλη επιτυχια σε ολους!!!!για να δουμε αυτο το 10% θα γινει επιτελους δικαιοτερο ως προς τις βασεις του?θα δειξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=zgZULSNUrTs
Ορίστε κάτι για να γελάσετε και να ξεχαστείτε :P (αν και δεν πρέπει να κοροιδεύουμε τους άλλους :angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και σε εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=zgZULSNUrTs
Ορίστε κάτι για να γελάσετε και να ξεχαστείτε :P (αν και δεν πρέπει να κοροιδεύουμε τους άλλους :angel: )

Πολύ καλό μπράβο εχω δακρύσει από τα γέλια.:rofl: Τι λέει ο άνθρωπος.
Κρίμα όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω ρε γαμωτο θα ειμαι σε πλοιο και θα ταξιδευω.:eek:
Ελπιζω να εχει τηλεοραση και αν εχει να αλλαξουν το καναλι(που κατα 99,9% θα ειναι MAD). Αλλιως θα καμω χαμο. ''ΑΑΑΑ ΑΛΛΑΧΤΕ ΤΟ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΑΣΕΙΣ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΑΧΤΕ ΤΟ". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top