[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
παιδια εχω φρικαρει τωρα που εχει μεινει μια μιση μερουλα!!!!!εσεις πως τα πατε???
παιδια πειτε μου και εμενα..εχω βγαλει 18.888 μορια περσι και φετος δηλωσε φιλολογια πελοποννησου με το 10% π περσι ειχε βαση 17917.την πιανω???πειτε μου γιατι απο το αγχος μου εχω καθαρισει ολο το σπιτι τρεις φορες μεχρι τωρα!!!
εχεις 971 μορια πιο πανω και αγχωνεσαι? εισαι τρελη?? (εντελως φιλικα) :P:P τι να πουμε και εμεις που ειμαστε ακριβως στο οριο?!
παντως εμας περιμενεις να σου πουμε αν περνας? ολοι εδω παιδια ειμαστε που ο καθενας περιμενει να δει για την σχολη του και μοιραζομαστε την αγωνια μας.Οριστε εγω σου λεω περνας, σου εφυγε το αγχος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εμείς δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα τι θα γίνει.Μάλλον περνάς.Αλλά χαλάρωσε.Ότι και να σου πει ο καθένας βλακείες θα λέει.Σε 2 μέρες θα ξέρουμε όλοι.

δλδ εννοείς πως λέω βλακείες? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοο.Θα ειναι κλειστος ο server?και εγω τοσο καιρο σκεφτομαουν να πατησω τον κωδικο και να μου βγαλει την σχολη κατευθειαν.Δηλαδη θα ειναι κλειστος και το πρωι μολις βγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ωραία καλή φάση nevermind!Στο εύχομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Να ρωτησω εγω κατι αλλο.
Τις βασεις τις πανε ανα πεδιο ετσι; Δηλαδη πρωτα το πρωτο, μετα το δευτερο κοκ;
Πωπω παλι καλα που αποφασισα τελευταια στιγμη να δηλωσω τη σχολη απο το 2ο και οχι απο το 4ο.:P
(για τηλεοραση λεω παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
δλδ εννοείς πως λέω βλακείες? :D


Συ είπας!!:P

Όχι όχι πλάκα κάνω:)Κατάλαβες τι εννοώ,ελπίζω..!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
σε ενα site γραφει για πεμπτη
τι γινεται τελικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοο.Θα ειναι κλειστος ο server?και εγω τοσο καιρο σκεφτομαουν να πατησω τον κωδικο και να μου βγαλει την σχολη κατευθειαν.Δηλαδη θα ειναι κλειστος και το πρωι μολις βγουν?

Ε λογικα ολοι οι υποψηφιοι θα προσπαθουν να μπουν, οποτε θα ειναι πεσμενος.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Συ είπας!!:P

Όχι όχι πλάκα κάνω:)Κατάλαβες τι εννοώ,ελπίζω..!:redface:

τώρα παρεξηγήθηκα :mad::mad::mad:...δν θα ποστάρω για ένα λεπτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν είμαι καλά, θα πάθω τίποτα :|
Τα 'χω παίξει απ' το άγχος...
:(
Δεν θέλω να τις δω, κλείστε με κάπου :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοο.Θα ειναι κλειστος ο server?και εγω τοσο καιρο σκεφτομαουν να πατησω τον κωδικο και να μου βγαλει την σχολη κατευθειαν.Δηλαδη θα ειναι κλειστος και το πρωι μολις βγουν?
εε σκεψου ποσα παιδια εκεινη την ωρα θα προσπαθουν να μπουν..απο φιλο μου που εδινε περσι ξερω οτι το site σερνεται για ολη την ημερα περιπου

Ωραία καλή φάση nevermind!Στο εύχομαι :P
να σαι καλα! μακαρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Να ρωτησω εγω κατι αλλο.
Τις βασεις τις πανε ανα πεδιο ετσι; Δηλαδη πρωτα το πρωτο, μετα το δευτερο κοκ;
Πωπω παλι καλα που αποφασισα τελευταια στιγμη να δηλωσω τη σχολη απο το 2ο και οχι απο το 4ο.:P
(για τηλεοραση λεω παντα)

Ετσι και αλλιως εχεις πιθανοτητα να μπεις στην πρωτη σου επιλογη κατα προσεγγιση την μοναδα:P,δηλ 99,999999999%.Οποτε δεν χρειαζεται αγχος.Νομιζω ξερεις και εσυ οτι ουσιαστικα εισαι μεσα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεν είμαι καλά, θα πάθω τίποτα :|
Τα 'χω παίξει απ' το άγχος...
:(
Δεν θέλω να τις δω, κλείστε με κάπου :'(:'(

Σιγα καλε, αισιοδοξια πανω απ'ολα!:)
Τοσο καιρο περιμεναμε τα αποτελεσματα που ειναι και το "ζουμι" της ολης προσπαθειας, στις βασεις θα κωλωσομεν;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ετσι και αλλιως εχεις πιθανοτητα να μπεις στην πρωτη σου επιλογη κατα προσεγγιση την μοναδα:P,δηλ 99,999999999%.Οποτε δεν χρειαζεται αγχος.Νομιζω ξερεις και εσυ οτι ουσιαστικα εισαι μεσα;)

:):)
Ετσι ελπιζω κι εγω, γι αυτο δεν ειχα πολυ αγχος τοσο καιρο. Αλλα οσο να ναι, εκπληξεις παντα θα υπαρχουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Σιγα καλε, αισιοδοξια πανω απ'ολα!:)
Τοσο καιρο περιμεναμε τα αποτελεσματα που ειναι και το "ζουμι" της ολης προσπαθειας, στις βασεις θα κωλωσομεν;:D


Έτσι και δω το φυσικό Θεσσαλονίκης ότι πήγε 16912 θα πάω να φουντάρω -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ο σέρβερ κάποια στιγμή θα πέσει αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα είναι πεσμένος όλο το πρωί, μέχρι να πέσει κάποιοι θα προλάβουν, οπότε δοκιμάστε, αλλά ανοίξτε κι άλλα tabs και ψάξτε και σε άλλα site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ο σέρβερ κάποια στιγμή θα πέσει αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα είναι πεσμένος όλο το πρωί, μέχρι να πέσει κάποιοι θα προλάβουν, οπότε δοκιμάστε, αλλά ανοίξτε κι άλλα tabs και ψάξτε και σε άλλα site.


Τι ώρα περίπου θα είναι όλα έτοιμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εχεις 971 μορια πιο πανω και αγχωνεσαι? εισαι τρελη?? (εντελως φιλικα) :P:P τι να πουμε και εμεις που ειμαστε ακριβως στο οριο?!
παντως εμας περιμενεις να σου πουμε αν περνας? ολοι εδω παιδια ειμαστε που ο καθενας περιμενει να δει για την σχολη του και μοιραζομαστε την αγωνια μας.Οριστε εγω σου λεω περνας, σου εφυγε το αγχος? :P

περνάς 99,9999999999999999999999999999999999999999%...δλδ τείνει στο 100 :P
σας ευχαριστω πολυ παιδια!!!!αλλα αλλη μια φοριτσα το σπιτι θα το περασω!!!!:):):):)
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top