[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λογικα ολα τα καναλια δεν θα τις δειξουν ?(τοσο καιρο μας επρηξαν με τις προβλεψεις για να βγαλουν χρηματα τωρα δεν θα δειξουν τις βασεις??και μονο η τηλεθεαση απο οοοολους τους μαθητες που αυτο θα τους καιει λογικα...)...ε και η ωρα..απο οτι διαβασα παραπανω κατα τις 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εμενα μου ειπαν οτι η νετ τα δειχνει
θυμαμαι παντως απο περσι
οτι δειχνει η νετ
η η ετ1
κ μετα ολα τα ιδιωτικα το μεσημερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Για κακό μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στο site του υπουργειου ομως δεν θα βγουν πιο νωρις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!Κανένας για Ιατρική στα Γιάννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karagianG1879

Νεοφερμένος

Ο karagianG1879 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λίγες μέρες πριν την ανακοίνωση των βάσεων των σχολών της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης,θέλω να ευχηθώ σε όλους σας καλή επιτυχία και καλά αποτελέσμτα.Ακόμα,όμως,και αν τα αποτελέσματα δεν είναι τόσο ευχάριστα(εύχομαι να είναι για όλους ευχάριστα) η ζωή συνεχίζεται.Οι πανελλαδικές δεν σημαίνουν τίποτα για όσους έχουν όρεξη και διάθεση να συνεχίσουν την ζωή τους ευχάριστα και δημιουργικά.
'
Ολα θα πάνε καλά!!

Με εκτίμηση,Γιώργος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Φοβαμαι μην βγει κανενας Μητσοτακης και κανει ευχες :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αστα να πανε!:/:

μην πτοείστε ρε αν δν δείτε κάτι επίσημα...σιγά μν τους το είπε και η ίδια η υπουργός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια εχω φρικαρει τωρα που εχει μεινει μια μιση μερουλα!!!!!εσεις πως τα πατε???
παιδια πειτε μου και εμενα..εχω βγαλει 18.888 μορια περσι και φετος δηλωσε φιλολογια πελοποννησου με το 10% π περσι ειχε βαση 17917.την πιανω???πειτε μου γιατι απο το αγχος μου εχω καθαρισει ολο το σπιτι τρεις φορες μεχρι τωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!Κανένας για Ιατρική στα Γιάννενα?
εγω με λιιιιιγη τυχη (πτωση 80 μοριων δηλαδη) διαφορετικα Αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Γ@μησέ με κ' άφησε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
στο site του υπουργειου ομως δεν θα βγουν πιο νωρις??

Προβλεπω οτι ο σερβερ του υπουργειου θα ειναι οφ ολο το πρωι.:P
Και σιγα μην καταφερει να πιασει κανεις γραμμη στο υπουργειο.:/:
Αρα σχολειο οποιος θελει να τα δει, σιγουρος τροπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδια εχω φρικαρει τωρα που εχει μεινει μια μιση μερουλα!!!!!εσεις πως τα πατε???
παιδια πειτε μου και εμενα..εχω βγαλει 18.888 μορια περσι και φετος δηλωσε φιλολογια πελοποννησου με το 10% π περσι ειχε βαση 17917.την πιανω???πειτε μου γιατι απο το αγχος μου εχω καθαρισει ολο το σπιτι τρεις φορες μεχρι τωρα!!!

περνάς 99,9999999999999999999999999999999999999999%...δλδ τείνει στο 100 :P

ΥΓ: πέρνα μία βόλτα και από το δικό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
παιδια εχω φρικαρει τωρα που εχει μεινει μια μιση μερουλα!!!!!εσεις πως τα πατε???
παιδια πειτε μου και εμενα..εχω βγαλει 18.888 μορια περσι και φετος δηλωσε φιλολογια πελοποννησου με το 10% π περσι ειχε βαση 17917.την πιανω???πειτε μου γιατι απο το αγχος μου εχω καθαρισει ολο το σπιτι τρεις φορες μεχρι τωρα!!!

Εμείς δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα τι θα γίνει.Μάλλον περνάς.Αλλά χαλάρωσε.Ότι και να σου πει ο καθένας βλακείες θα λέει.Σε 2 μέρες θα ξέρουμε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω με λιιιιιγη τυχη (πτωση 80 μοριων δηλαδη) διαφορετικα Αλεξανδρουπολη

κι εγώ αν η Θεσσαλονίκη ανέβει παραπάνω από 68 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top