Χρόνια Πολλά σε όλους!

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
χροονια πολλα σε σενα
Χροονια πολλα
και ευτυχισμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Hunter να τα χιλιάσεις αγόρι μου και τα πράγματα να σου έρθουν καλύτερα απο ότι τα σχεδιάζεις!!! ;)

ps. Για το bachelor ξερεις ε? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Hunterίδιοοοο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ωπ, κυνηγέ να σε χαιρόμαστε, χρόνια σου πολλά!!

Χρονια πολλα hunter!!!!!!! Και η ωρα η καλη!

hUNTERRRRRRRRRRRRRRRRRRR ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ βρε παλιογερομπισμπίκη! :P

σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου κάθε ευτυχία... (κοινώς να σου πει το ΝΑΙ! :clapup:)

Χρόνια σου πολλά Hunter! Τέρμα το hunting τώρα ε? :P
Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς, να σε επιθυμεί κι εκείνο!

Χρόνια πολλά κι από μένα Hunter :clapup:


Άιντε, να το πάρεις το κορίτσι. Πότε τρώμε κουφέτα; :P

Hunter χρόνια πολλά :)

Χρόνια πολλά κι από εμένα! :)

χροονια πολλα σε σενα
Χροονια πολλα
και ευτυχισμενα!

Hunter να τα χιλιάσεις αγόρι μου και τα πράγματα να σου έρθουν καλύτερα απο ότι τα σχεδιάζεις!!! ;)

ps. Για το bachelor ξερεις ε? :devil:

Χρόνια πολλά Hunterίδιοοοο!!!!!!

σας ευχαριστω ολους, πραγματικα δεν καταλαβαινεται πωσ νιοθω αυητν την στιγμη :clapup:

τπ καλυτερο δωρο ηταν ομως το ΝΑΙ πο πηρα πριν λιγα λεπτα!! :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους, πραγματικα δεν καταλαβαινεται πωσ νιοθω αυητν την στιγμη :clapup:

τπ καλυτερο δωρο ηταν ομως το ΝΑΙ πο πηρα πριν λιγα λεπτα!! :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Άντε και στα δικά μας (αργόοοοοοοοοτερα :P) :D



Κουμπάρο βρήκες; Να βάλουμε τον Φούνες; :P
Παρανυφάκια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Μπραβοοοοοοοοοοοοοοο!!!!:clapup::yahoo::yahoo::panwkatw::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους, πραγματικα δεν καταλαβαινεται πωσ νιοθω αυητν την στιγμη :clapup:

τπ καλυτερο δωρο ηταν ομως το ΝΑΙ πο πηρα πριν λιγα λεπτα!! :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

ααααααααα τη ρουφιάναααααααααααααα
περίμενε τα γεννέθλια σου για να σου πει το ναιιιιι
την πατησες φίλεεεεεεεεεεεεεεεεε
η γυναίκα είναι ΓΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :clapup:


:P:P:P:P
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
(προετοιμασε μας ποτε με το καλο να δω τι παιζει με τις τουαλέτες μου και τα σχετικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πολύχρονος και σιδεροκέφαλος Χαντέρι!!!:clapup::birthday:


σας ευχαριστω ολους, πραγματικα δεν καταλαβαινεται πωσ νιοθω αυητν την στιγμη :clapup:

τπ καλυτερο δωρο ηταν ομως το ΝΑΙ πο πηρα πριν λιγα λεπτα!! :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:



ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Η ώρα η καλή φίλε!!!:alljumpy:





ΥΓ>Πούλα την sl και πάρε βανάκι!!!:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα!! (αν και με αυτο που πας να κανεις χλωμο το κοβω! :P)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Xρόνια πολλά και από εμένα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Πολύχρονος και σιδεροκέφαλος Χαντέρι!!!:clapup::birthday:






ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Η ώρα η καλή φίλε!!!:alljumpy:





ΥΓ>Πούλα την sl και πάρε βανάκι!!!:P :P :P

ουτε στα ονειρα της, καποια πραγματα δεν αλλαζουν ;)

Χρονια σου πολλα!! (αν και με αυτο που πας να κανεις χλωμο το κοβω! :P)

:D

σε ευχαριστω. μια χαρα θα ειμαι ;)
Xρόνια πολλά και από εμένα!!!:)

ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να ζήσεις κυνηγε, κ χρονια πολλά,
να έχεις σαν γεράσεις καράφλα κ κοιλιά,
παντού να σκορπίζεις της νιότης το φως,
κ να σε ονομάσουμε "του στεκιού ο σοφός"!!!:P

τις καλύτερες ευχές μου (όχι αυτές δεν είναι οι καλύτερες, έχω κ άλλες"!!!

κ με το καλό να μας ταϊσεις κ κουφέτα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χρόνια καλά Κυνηγούλη!
Κάθε ευτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και απο εμένα Χάντερ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χαντρούλιμ, χρόνια σου πολλά και καλά:D

άντε τώρα, εμπρός μαρς για την κόρη :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
χρόνια πολλά χαντερ!!11:clapping::kissing:

επίσης χρόνια πολλά στον μαριλιν μανσον(τραγουδιστή )
στον σάκη ρουβά
και στον χριστόφορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
να ζήσεις κυνηγε, κ χρονια πολλά,
να έχεις σαν γεράσεις καράφλα κ κοιλιά,
παντού να σκορπίζεις της νιότης το φως,
κ να σε ονομάσουμε "του στεκιού ο σοφός"!!!:P

τις καλύτερες ευχές μου (όχι αυτές δεν είναι οι καλύτερες, έχω κ άλλες"!!!

κ με το καλό να μας ταϊσεις κ κουφέτα!:redface:

με σκλαβωσες τωρα :)

Χρόνια καλά Κυνηγούλη!
Κάθε ευτυχία :)
φχαριστω!!!

Χρόνια πολλά και απο εμένα Χάντερ!!:)

φχαριστω!!
χαντρούλιμ, χρόνια σου πολλά και καλά:D

άντε τώρα, εμπρός μαρς για την κόρη :D:D:D:D

μπορει να υπαρχει κορη καπου εκει ωξω , απλα να μην το ξερω :D
χρόνια πολλά χαντερ!!11:clapping::kissing:

επίσης χρόνια πολλά στον μαριλιν μανσον(τραγουδιστή )
στον σάκη ρουβά
και στον χριστόφορο

α ναι ε; εχω ιδια γενεθλια με τον Σακη;; παω να βρισω την μανα μου :P


σας ευχαριστω ολους για της ευχες σας, κερναω σπιτι μου αποψε (και αφου φυγουν οι γυναικες η αντρες θα πανε αλλου - φαν παρκ καλε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Hunter ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ :clapup:
Ο,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Hunter χρονια πολλα!!! Και πολυ ευτυχισμενα!

Τωρα παω να υποδεχτω τους καλεσμενους μας γιατι εχει γενεθλια ο αρραβωνιαστικος μου! Ο Σακης καλε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο Γιάννη και τη Giovanna..!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :jumpy: :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top