το "My Computer" αργεί να ανοιξεί

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όταν πάνω να ανοίξω το My Computer αργεί να ανοίξει υπερβολικά, σταματάει να ανταποκρίνεται, αλλά μετά από κανένα 3λεπτό είναι οκ.

Αν ανοίξω όμως από τον firefox ή το IE κάποιο σημείο του δίσκου, π.χ. C:\\ , είναι όλα ok:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παλαιότερα που μου το είχε κάνει αυτό ήταν λόγω ιού ... Αλλά δεν είμαι κ ειδικός για να ξέρω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πρόβλημα μάλλον ξεκινήσε όταν δοκίμασα το kaspersky. Δεν μου βρίσκει όμως κάποιον ιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αργεί να ανοίξει το παράθυρο ή ανοίγει και αργεί να βγάλει τα περιεχόμενα;

Εγώ πιο πολύ υποψιάζομαι κάτι στους δίσκους σου...
Είναι πιο πιθανό να φταίει ο C, για δοκίμασε να κάνεις scandisk, defrag κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Βγάλε από τους οδηγούς τους οπτικούς δίσκους.
Τσέκαρε όποια συσκευή ή software επικοινωνεί με το My computer [πχ κάποιο plug and play αποθηκευτικό μέσο [USB Flash] κτλ].
Κάνε ένα restart. :)







-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το βρήκα, το εξωτερικό DVDRW έκανε την ζημιά ... βέβαια όταν το έκλεισα και το ξανα ανοιξά δεν υπήρχε το ίδιο πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top