Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μάριε είναι γνωστό ότι οι άντρες βλέπουν μόνο 256 χρώματα, σε αντίθεση με τις γυναίκες που τα μάτια τους αντιλαμβάνονται 32bit....:P :P :P

Τώρα το είδα!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ να φοράνε ροζ μπλουζάκι...ιδικά να το συνδιάζουνε με στρατιωτικό κοντό παντελονάκι και fli flo, έφυγε όμως το καλοκαίρι άρα τώρα μπορούν να φορέσουνε ένα ροζ τρικό και ένα jean.

Τέλειο το ροζ στους άντρες ιδικά όταν έχουν στυλ και ξέρουν να το συνδιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....
Σκαει μύτη λοιπόν πρώτη μούρη ο φιρματος με καρα-τρανταχτή ροζ πουκαμισιά...

δείτε το και ελάτε μετά και πείτε μου ότι δεν είναι καθαρός άντρας ο....
ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....
Σκαει μύτη λοιπόν πρώτη μούρη ο φιρματος με καρα-τρανταχτή ροζ πουκαμισιά...

δείτε το και ελάτε μετά και πείτε μου ότι δεν είναι καθαρός άντρας ο....
ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ!
:confused:
Χαχαχαχαχα, όλα τα λεφτά ΚΕ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....
Σκαει μύτη λοιπόν πρώτη μούρη ο φιρματος με καρα-τρανταχτή ροζ πουκαμισιά...

δείτε το και ελάτε μετά και πείτε μου ότι δεν είναι καθαρός άντρας ο....
ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ! :confused:
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Λοιπόν... έβλεπα τηλεόραση και ξαφνικά βλέπω σποτάκι για εκπομπή που θα δειξει αύριο Σάββατο στις 10,10 στη ΝΕΤ....
Σκαει μύτη λοιπόν πρώτη μούρη ο φιρματος με καρα-τρανταχτή ροζ πουκαμισιά...

δείτε το και ελάτε μετά και πείτε μου ότι δεν είναι καθαρός άντρας ο....
ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ! :confused:

έτσι έτσι!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?:redface::redface::redface:


:confused: :confused: :confused: :confused:
Πλάκα κάνεις;;;;;;:confused:
Δεν έχεις έστω ακουστά τον Μητροπάνο;;;;:confused:
Έναν από τους μεγαλύτερους (για μένα τον μεγαλύτερο) λαϊκό τραγουδιστή;;;;:confused:
Μιλάμε για τραγουδιστή με 40++ χρόνια ιστορία...:confused:
Μή μου πεις ότι δεν έχεις ακούσει, έστω τυχαία, τα Λαδάδικα, τη Ρόζα, το Σ' αναζηω στη Σαλονίκη και πολλά άλλα;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εμμμ,...μάλλον όχι:P Δεν ακούω ποτέ ελληνικά τραγούδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?:redface::redface::redface:

ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ

μονο αυτο εχω να πω

Για να συγχωρεθεις, απο εδω και μπρος πρεπει να γραφεις ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο θρεντ αγαπημενοι στιχοι, και απο ενα τραγουδι του Μητροπανου, αφου πρωτα το εχεις κατεβασει και ακουσει τουλαχιστον 10 φορες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εμμμ,...μάλλον όχι:P Δεν ακούω ποτέ ελληνικά τραγούδια:P
Ούτε εγώ αλλά το όνομα κάτι μου λέει το όνομα μόνο! ίσως να είναι η περισσότερη συσωρευμένη γνώση από τηλεόραση, ραδιόφωνο, σούπερμάρκετ και συμφοιτητές λόγω διαφοράς ηλικίας που μου λέει κάτι μου λέει το όνομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?:redface::redface::redface:
Αισχος!!!!:P:P:P
Μια σταση εδω,θα βγω στο δρομο να χορεψω ενα ζειμπεκικο...δε σου λεει τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ...ο Μητροπάνος ποιός είναι βρε παιδιά?:redface::redface::redface:

:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον ο Μητροπανος ειναι αυτος:

-Δημητρης Μητροπανος-

Οποτε οποιος δεν τον ξερει (υπαρχουν και νεοι σε ηλικια ή ατομα που δεν ασχολουνται με το Ελληνικο τραγουδι) τωρα πηρε μια ιδεα για το ποιος ειναι.;)

Συνεχιζουμε στο θεμα μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Ήμουν κι εγώ απ΄αυτούς που δεν έβλεπαν με καλό μάτι τα ρόζ, μέχρι που το καλοκαίρι αποφάσισα να συνδυάσω το κοστούμι που πήρα με ένα ροζ πουκάμισο και μια γραβάτα που είχε αρκετό ροζ(και πήγα να ψωνήσω μόνος μου για να μην με επηρρεάσει καμιά γυναίκα και πάρω ροζ!). Τελικά μου άρεσα πάρα πολύ. Παρουσιάστηκα έτσι σ΄έναν γάμο.:D

Πάντως αν κρίνω από τις αντιδράσεις του άλλου φύλου το συγκεκριμένο χρώμα άρεσε πολύ. Χαρακτηριστηκά η νύφη μου λέει: έκανες την καλύτερη επιλογή. Το ροζ εκτός ότι είναι στη μόδα σου πάει πολύ. Εκτός όμως από τις αντιδράσεις των άλλων, άρεσε πρώτα σε μένα σαν συνδυασμός. Τώρα για να φορέσω ροζ φούτερ ή ροζ κοντομάνικο ή ακόμα χειρότερα κανα ροζ πουλόβερ, δεν το βλέπω.Για ροζ παντελόνι δεν το συζητάμε καν. Εκεί όντως θα πω ότι αυτά τα ρούχα σε ροζ δεν πάνε σε άντρες. Νομίζω ότι σε επίπεδο πουκάμισου είναι ότι πρέπει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ελεος να φορανε αντρες ροζ πουκαμισακια?τοσα χρωματα υπαρχουν το ροζακι πρεπει να βαλουν?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα απεναντιας μου αρεσει πολυ...και γενικα το χρωμα στον ανδρα..βρισκω κουραστικο να βλεπω τον αλλο συνεχεια στα μαυρα, στα ασπρα και στα γκρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Προσωπικά δε μου αρέσουν οι άνδρες που φορούν ροζ. Προτιμώ το γκρι, το μπλε, το κόκκινο, το εκρού, το καφέ κλπ. Αν όμως το φορούν και το χαίρονται και νιώθουν καλά τότε με γειά τους με χαρά τους! :D Είναι πολύ σημαντικό να αισθάνεσαι άνετα μέσα σε αυτό που φοράς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ελεος να φορανε αντρες ροζ πουκαμισακια?τοσα χρωματα υπαρχουν το ροζακι πρεπει να βαλουν?:hmm:

Εκτός από ωραίο αισθητικά (όχι πάντα)... Βοηθάει... Στο πως σε βλέπει το άλλο φύλο

Ροζ πουκαμισάκι σε γάμο καλοκαίρι μετράει. Αυξάνονται οι μετοχές σου;)

Τωρα ροζ μπλουζίτσα το χειμώνα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top