Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εννοείς ακόμα και αν είναι μαφιόζος; Μα τότε δε θα βγει άδικα. ;)
Ακομα και αν ειναι ΠΟΛΙΤΗΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Χαίρετε! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τα δεδομένα που έχει ο καθένας είναι δεδομένα δικά του . Εσύ θεωρείς ότι πρέπει να αποδείξεις ότι είσαι αθώος αν πραγματικά εισαι και το να μην το κάνεις σημαίνει ότι είσαι ένοχος. Δε βρίσκω λογική, mi scusi.

κάπως έτσι βλέπω την παρένθεση--> (blah, blah, blah)
Μην προσπαθείς να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου, δεν έχω πει κάτι τέτοιο. Ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις αυτά που έχω πει.

Ακομα και αν ειναι ΠΟΛΙΤΗΣ!!
Άρα το ίδιο πράγμα λέμε από την αρχή. :P

Γεια σου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
και θα λυσάξω κι αλλο.
Εννοείς ακόμα και αν είναι μαφιόζος; Μα τότε δε θα βγει άδικα. ;)
Ναι αλλά δεν είμαι οπότε who cares?
Εννοείται. Πάγος είναι η δολοφονία και χτύπημα η αποτυχία ξέρωγω:P
Εγώ ένα έχω να πω: Τα σιγανά ποταμάκια..:P
Κάτι προσπαθεί να κρύψει.. Τον βλέπεις να το πετυχαίνει;:P
ναι σίγουρα πάντα αποτελώ σιγανό ποταμάκι :hehe:
και βέβαια προσπαθώ κάτι να κρύψω, το πετυχαίνω καλά ε;
καλως τονα

Μην προσπαθείς να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου, δεν έχω πει κάτι τέτοιο. Ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις αυτά που έχω πει.
δε διαστρεβλώνω ποτέ τα λεγόμενα ΚΑΝΕΝΟΣ. Σου εξηγώ απλά ότι κάτι που αποτελεί δεδομένο για σενα για τους άλλους μπορεί να μην είναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Άρχισαν οι παλιές καραβάνες τις αντιπαραθέσεις από νωρίς. Έχετε αβαντάζ όσοι γνωρίζεστε από άλλα παιχνίδια, εγώ λίγο σας έχω διαβάσει.

Περίεργες οι έμμεσες επιθέσεις που γίνονται πάντως. Κυρίως γιατί κανείς δεν ξέρει τίποτα. Η επίθεση είναι η καλύτερη άμυνα λένε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Τώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι, σας υπενθυμίζουμε ότι δεν επιτρέπεται να αξιολογείτε θετικά/αρνητικά τις δημοσιεύσεις.


Έλα να ανάβουν τα αίματα. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Άρχισαν οι παλιές καραβάνες τις αντιπαραθέσεις από νωρίς. Έχετε αβαντάζ όσοι γνωρίζεστε από άλλα παιχνίδια, εγώ λίγο σας έχω διαβάσει.

Περίεργες οι έμμεσες επιθέσεις που γίνονται πάντως. Κυρίως γιατί κανείς δεν ξέρει τίποτα. Η επίθεση είναι η καλύτερη άμυνα λένε. :)
Καλωστην!!
Τώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι, σας υπενθυμίζουμε ότι δεν επιτρέπεται να αξιολογείτε τις δημοσιεύσεις.


Έλα να ανάβουν τα αίματα. :popcorn:
Ξεχαστηκαμε!! :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και επειδή το λες ισχύει;
καλά από το γεγονός ότι δε θα κάτσω να πείσω ότι είμαι και αθώος το γενικότερο νόημα το πιασες ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολύ ησυχία ξαφνικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πάω εξω εγώ θα επιστρέψω σε μερικές ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παω για ύπνο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Πάντως από αυτά που έχουμε δει συνήθως αυτοί που αρχίζουν να κονταροχτυπιούνται στην αρχή του παιχνιδιού χωρίς ουσιαστικό λόγο είναι πολίτες που προσπαθούν να ρίξουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα οπότε για να μην μπερδευτώ δε θα μπω σε αυτό το παιχνιδάκι από τώρα. Θα αξιολογήσω αυτά που λέτε (όσοι τα λέτε) και ακόμα πιο πολύ θα λάβω υπόψη μου αυτούς που δε λένε τίποτα. Δίνω τώρα εγώ τροφή για σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Good luck, murderers :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
καλά από το γεγονός ότι δε θα κάτσω να πείσω ότι είμαι και αθώος το γενικότερο νόημα το πιασες ή όχι;
Φυσικά και το κατάλαβα, δεν είμαι χαζή. Το πού θα σε οδηγήσει όμως όλο αυτό είναι το θέμα καθώς αν ήσουν πολίτης θα προτιμούσες να έδινες στους άλλους να καταλάβουν ότι είσαι με το μέρος τους και αν είσαι μαφιόζος βέβαια το ίδιο αλλά τότε έχεις και τη βοήθεια των συνεργατών ενώ όταν είσαι πολίτης μία κάποια παραπάνω στήριξη τη χρειάζεσαι οποιαδήποτε δύναμη και αν έχει ο ρόλος σου. Καλά να περάσεις.
Good luck, murderers :sly:
Καλώς τον. :P

Σας φιλώ. Έχω να φύγω γιατί με περιμένουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καληνυχτώ εγώ,σαν το κουρασμένο και άρρωστο του Παλέρμο :hug::)
Τάσο ηρέμησε ακόμα δεν αρχίσαμε παιδί μου :bleh:.
Φιλάκια σε όλους τα λέμε αύριο καλύτερα:hug:
:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια ταινία έβαλα να δω και γέμισαν πόσες σελίδες :P

Η Πεταλούδα, ο Τάσος κι ο Σπυράκος κατηγορούν ο ένας τον άλλο, χωρίς ουσιαστικό λόγο. Μπορεί και να υπάρχει λόγος. Βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπα Σπυριδούλα, δεν κατηγόρησα κανέναν. :P

Καληνύχτα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Καλημέρα στο παλέρμο. Βλέπω πολλή ησυχία και κάποιες ηχηρές απουσίες όπως του Πέτρου και της Μελανίας. Παράλληλα με ενοχλούν και οι λιγομίλητοι. Σας θυμίζω οτι έχουμε μια ψηφοφορία απόψε. Ας αφήσουμε λοιπόν τις κουβέντες χωρίς νόημα και ας προσπαθήσουμε να στριμώξουμε αυτούς που μας φαίνονται ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλημέρα στο παλέρμο. Βλέπω πολλή ησυχία και κάποιες ηχηρές απουσίες όπως του Πέτρου και της Μελανίας. Παράλληλα με ενοχλούν και οι λιγομίλητοι. Σας θυμίζω οτι έχουμε μια ψηφοφορία απόψε. Ας αφήσουμε λοιπόν τις κουβέντες χωρίς νόημα και ας προσπαθήσουμε να στριμώξουμε αυτούς που μας φαίνονται ύποπτοι.

Δε μας λες όμως, ποιος/-α σου φαίνεται εσένα ύποπτος/-η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top