Πανελλήνιες 2019

Vasilis2000kak

Νεοφερμένος

Ο Vasilis2000kak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά όποιος πάει στο σχολείο του μαθαίνει. Αλλιώς στις 13.00 απο το site του Υπουργείου. Γι'αυτό ακουτε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα. Στο σχολείο είναι από χθες το βράδυ όλα.
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Παιδιά όποιος πάει στο σχολείο του μαθαίνει. Αλλιώς στις 13.00 απο το site του Υπουργείου. Γι'αυτό ακουτε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα. Στο σχολείο είναι από χθες το βράδυ όλα.

οχι σε ολα. Στο δικο μου πχ ειπαν οτι θα τα αναρτησουν στη μια..
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

Akapo

Νεοφερμένος

Ο Akapo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπερα ,εβγαλα 12.672 μορια και ενδιαφερομαι για την σχολη των ιωαννινων (τμημα μηχανικων επιστημης υλικων ) και θα ηθελα να κανω ορισμενες ερωτησεις
1) βρισκεται κανονικα στο νεο μηχανογραφικο ;
2) μπορω να ασχοληθω σε μεταπτυχιακο με κατασκευη προσθετικων μελων ;
Οποιαδηποτε βοηθεια ειναι καλοδεχουμενη
Ευχαριστω????
 

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
O Ναθαναήλ έγραψε στις 20:30, 07-06-19
Παιδιά, θα δώσω και Μαθηματικά την Δευτέρα για να ανοίξω κιάλλο πεδίο.Θα ήθελα να πιάσω την Θεωρία.Εσείς που έχετε βγάλει την Θεωρια μπορείτε να μου προτείνετε τι να κάτσω να διαβάσω απο θεωρία?

O Ναθαναήλ έγραψε στις 12:26, Σήμερα:
Μαθηματικά: 20 (Το περίμενα)
Έκθεση: 18,8 (Ο δεύτερος βαθμολογητής μου έβαλε 19,2!!! Καταβάθος και αυτό το περίμενα γιατί μου φάνηκαν γελοία τα θέματα και αισθάνθηκα τυχερός που βάλανε κείμενο από βιβλίο και όχι κλασσικό δοκίμιο,αλλά λες έκθεση είναι ποτέ δεν ξέρεις.. λέγανε και όλοι δεν γράψαμε καλά.. ήμουν επιφυλακτικός)
Φυσική: 15 (Δεν το περίμενα!!Με έσωσαν τα μαθηματικά!!!)
Χημεία: 13,4 (Έπεσε θέμα που είχα διαβάσει 2 μέρες πριν άρα κυρίως τύχη ήταν δεν το παίρνω πανω μου)
Βιολογία: 18 (Νόμιζα ότι είχα γράψει ότι να ναι)
Σύνολο:
2ο πεδίο: 17.090
3ο πεδίο: 16.318

Είμαι πολύυ χαρούμενος!!! Αλλά αποφάσισα να ξαναδώσω και αυτή τη φορά θα τα δώσω όλα από την αρχή με σωστή προετοιμασία θα τα πάω περιφημα του χρόνου!!Πήρα τα πάνω μου τώρα!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρυθμίσεις θεμάτων εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 για τα τέκνα οικογενειών που επλήγησαν κατά τις πυρκαγιές της 23ης και 24ης Ιουλίου 2018
https://www.minedu.gov.gr/news/4221...-tis-pyrkagies-tis-23is-kai-24is-iouliou-2018
"... παρέχεται είκοσι τοις εκατό (20%) προσαύξηση του συνόλου των μορίων που έλαβαν και απαραίτητη προϋπόθεση είναι ύστερα από την προσαύξηση να συγκεντρώνουν αριθμό μορίων τουλάχιστον ίσο με τα μόρια του τελευταίου εισαχθέντος στη συγκεκριμένη σχολή".
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά τι κάνετε; Πώς νιώθετε που τελείωσαν οι πανελλήνιες;Έχετε κάνει το μηχανογραφικό (ρωτάω γενικά δηλαδή χωρίς λεπτομέρειες για το τι έχετε κάνει γιατί αυτό είναι άλλο θέμα στο ischool);
Νιώθω ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι καθόλου ενεργό και για αυτό σκέφτηκα να γράψω να δω πως είστε :clapup:
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Παιδιά τι κάνετε; Πώς νιώθετε που τελείωσαν οι πανελλήνιες;Έχετε κάνει το μηχανογραφικό (ρωτάω γενικά δηλαδή χωρίς λεπτομέρειες για το τι έχετε κάνει γιατί αυτό είναι άλλο θέμα στο ischool);
Νιώθω ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι καθόλου ενεργό και για αυτό σκέφτηκα να γράψω να δω πως είστε :clapup:


Για κάποιο λόγο μου είναι μια μακριά ανάμνηση όλη αυτή η φετινή εμπειρία.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο μου είναι μια μακριά ανάμνηση όλη αυτή η φετινή εμπειρία.

Συνήθως οι μη ευχάριστες αναμνήσεις, απομακρύνονται. Θα το διαπιστώσεις και με άλλα παρόμοια γεγονότα στη ζωή σου.
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδιά τι κάνετε; Πώς νιώθετε που τελείωσαν οι πανελλήνιες;Έχετε κάνει το μηχανογραφικό (ρωτάω γενικά δηλαδή χωρίς λεπτομέρειες για το τι έχετε κάνει γιατί αυτό είναι άλλο θέμα στο ischool);
Νιώθω ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι καθόλου ενεργό και για αυτό σκέφτηκα να γράψω να δω πως είστε :clapup:


Έχω λιώσει στο Lol TFT.
 

maria200

Νεοφερμένος

Η maria200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με 15260 έχω πιθανοτητες να περάσω νοσηλευτικη/μαιευτικη παδα;Σε περίπτωση που δε πιάσω αυτές τις σχολές σκέφτομαι να δηλώσω δημοσια και κοινοτική υγεία παδα ή βιοιατρικων(ειμαι απο θεωρητική).Ποια η γνωμη σας για τις 2 αυτές σχολές.Ως εναλλακτική σκέφτομαι και το νηππιαγωγών αθήνας.Τι μου προτείνετε δεδομένου ότι μου αρέσουν το ιδιο;
 

jjajajjajaj89

Νεοφερμένος

Η jjajajjajaj89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Με 15260 έχω πιθανοτητες να περάσω νοσηλευτικη/μαιευτικη παδα;Σε περίπτωση που δε πιάσω αυτές τις σχολές σκέφτομαι να δηλώσω δημοσια και κοινοτική υγεία παδα ή βιοιατρικων(ειμαι απο θεωρητική).Ποια η γνωμη σας για τις 2 αυτές σχολές.Ως εναλλακτική σκέφτομαι και το νηππιαγωγών αθήνας.Τι μου προτείνετε δεδομένου ότι μου αρέσουν το ιδιο;


Δεν ξερω αν θα πεσουν οι βασεις για να περασεις μαιευτικη ή νοσηλευτικη παδα παντως φιλικα να σε ενημερωσω οτι βιοιατρικων εσεις της θεωρητικης καλυτερα να μην δηλωνετε γιατι θα τα βρειτε σκουρα με την χημεια. Στο λεω απο εμπειρια μιας γνωστης μου που περασε απο θεωρητικη και χρωσταει ακομα τις χημειες..Νοσηλευτικη παντως δεν θα εχεις προβλημα.
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Νιώθω σαν να έγραψα χθες το τελευταίο μάθημα.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ πάλι νιώθω σαν να έδωσα αιώνες πριν.
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα γίνει με τις βάσεις. Θα πιάσω την Καλαμάτα; :hmm:185 μόρια πιο κάτω είναι...
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με 15260 έχω πιθανοτητες να περάσω νοσηλευτικη/μαιευτικη παδα;Σε περίπτωση που δε πιάσω αυτές τις σχολές σκέφτομαι να δηλώσω δημοσια και κοινοτική υγεία παδα ή βιοιατρικων(ειμαι απο θεωρητική).Ποια η γνωμη σας για τις 2 αυτές σχολές.Ως εναλλακτική σκέφτομαι και το νηππιαγωγών αθήνας.Τι μου προτείνετε δεδομένου ότι μου αρέσουν το ιδιο;


Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα δήλωνα μετά τη Νοσηλευτική και τη Μαιευτική, το Νηπιαγωγών.΄Ετσι όπως το σκέφτομαι εγώ, αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις το ίδιο κι εσύ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top