Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εφυγε η elenaki_arnea08
μπορεις να πεις τα τελευταια σου λογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Παρασκευή 3/9/2010

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!:mad::)


Λίστα για Παλέρμο #27



1. Wild_Boy
2. maria....
3. roseberry
4. rewial
5. mariza93
6. cherie
7. chemwizard
8. foreverfreak
9. Bill
10. yozerehs
11. Κλεοπάτρα


ψήφοι:




αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop δολοφονια(πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 δολοφονια (πολίτης)
misskit mvp (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)
Hlianna mvp (δολοφονος)
morelo δολοφονια (πολιτης)
elenaki_arnea08 mvp (άγνωστη ιδιότητα)


απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw
1 morelo


την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
προς elenaki_arnea08

Πωπω... Κοκκίνισε ο τόπος με το όνομα μου!! Ευχαριστώ πολύ που τουλάχιστον βάλατε το αγαπημένο μου χρώμα για το όνομα μου!! Λατρεύω το κόκκινο (πλην του ολυμπιακού)!!
γι αυτο σε συμπαθω:P

Ας πω λοιπόν και τα τελευταία μου λόγια αφού είναι προφανές ότι θα αποχωρήσω... Αγαπητά μου συμπολιτακια, λυπάμαι που για ακόμη μια φορά κάνετε λάθος και βγάζετε μια αθώα... Η σιγουριά κάποιων ότι είμαι δολοφόνος, αν και δεν είμαι, με έφαγε... Εγώ προτείνω να αναζητήσετε τους υπαίτιους τόσων συμφορών στη χώρα του Μπλιό στα άτομα που ξεκίνησαν να με καταψηφίζουν... Μη ξεχνάτε αγαπητοί μου συμπολίτες, οι δολοφόνοι άλλα λένε κι άλλα είναι!
Η σιγουρια θα σε φαει:P

Μη ξεχνάτε αγαπητοί μου συμπολίτες, οι δολοφόνοι άλλα λένε κι άλλα είναι! Εγώ όμως σας διαβεβαιώ πως ακόμη κι απ' τις φυλακές θα αγωνίζομαι για να βρω ή καλύτερα για να αποδείξω ότι αυτοί που σας είπα είναι οι δολοφόνοι!!
Πραγματικα θαυμαζω τους ανθρωπους που δεν τα παρατανε οτι και να γινει και υποστηριζουν τις επιλογες τους ως το τελος;)

ας κανω και εγω τις παρατηρησεις μου:
1)wild_boy πολυ καλη η στρατηγικη σου.οταν ειδες πια οτι το αποτελεσμα δεν αλλαζει ,ψηφισες και εσυ την Ελενη για να μην καρφωθεις:whistle:

2)Ελενη η συνεχομενη επιμονη σου οτι ειμαι εγω η δολοφονος σε εφερε σε αυτη την κατασταση,φρασεις οπως ''ψηφιζω rewial επειδη ειναι υποπτη'' ειναι αβασιμες,μην περιμενεις κανενας να σε εμπιστευτει αν δεν στηριξεις με επιχειρηματα αυτο που πιστευεις

3)θελω να δωσω συγχαρητηρια στους δολοφονους αν και το υποψιαζομουν εδω και 2 μερες:hmm:
Δολοφονειτε οποιον δεν εχει ψηφισει ως τις 12 για να μην χρεωθειτε με την ψηφο του,αυτο ηταν αρκετα εξυπνο και δυστυχως κριμα που δεν το παρατηρησα απο την αρχη ,θα ειχα σωσει σιγουρα περισσοτερους πολιτες.

Ψηφιζω wild_boy;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
rewial έχω να πω ότι είσαι τρελή.....Ψήφισα elenaki_arnea08 με κατηγορείς,αν ψήφιζα Bill πάλι θα με κατηγορούσες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφιστε απο τωρα οποιος νομιζει οτι θα δει τα ραδυκια αναποδα αυριο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
η νοσοκομα να στειλει το φιλι τις ζωης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Παρασκευή 3/9/2010

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!:mad::)


Λίστα για Παλέρμο #27



1. Wild_Boy
2. maria....
3. roseberry
4. rewial wild_boy
5. mariza93
6. cherie
7. chemwizard
8. foreverfreak
9. Bill
10. yozerehs
11. Κλεοπάτρα


ψήφοι:

1 wild_boy



αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop δολοφονια(πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 δολοφονια (πολίτης)
misskit mvp (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)
Hlianna mvp (δολοφονος)
morelo δολοφονια (πολιτης)
elenaki_arnea08 mvp (άγνωστη ιδιότητα)


απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw
1 morelo


την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
προς elenaki_arnea08

γι αυτο σε συμπαθω:P

Η σιγουρια θα σε φαει:P

Πραγματικα θαυμαζω τους ανθρωπους που δεν τα παρατανε οτι και να γινει και υποστηριζουν τις επιλογες τους ως το τελος;)

ας κανω και εγω τις παρατηρησεις μου:
1)wild_boy πολυ καλη η στρατηγικη σου.οταν ειδες πια οτι το αποτελεσμα δεν αλλαζει ,ψηφισες και εσυ την Ελενη για να μην καρφωθεις:whistle:

2)Ελενη η συνεχομενη επιμονη σου οτι ειμαι εγω η δολοφονος σε εφερε σε αυτη την κατασταση,φρασεις οπως ''ψηφιζω rewial επειδη ειναι υποπτη'' ειναι αβασιμες,μην περιμενεις κανενας να σε εμπιστευτει αν δεν στηριξεις με επιχειρηματα αυτο που πιστευεις

3)θελω να δωσω συγχαρητηρια στους δολοφονους αν και το υποψιαζομουν εδω και 2 μερες:hmm:
Δολοφονειτε οποιον δεν εχει ψηφισει ως τις 12 για να μην χρεωθειτε με την ψηφο του,αυτο ηταν αρκετα εξυπνο και δυστυχως κριμα που δεν το παρατηρησα απο την αρχη ,θα ειχα σωσει σιγουρα περισσοτερους πολιτες.

Ψηφιζω wild_boy;)

H Ριουαλ εκανε μακροσκελές ποστ :bounce:

θα ακολουθήσω το ένστικτο της και θα ψηφίσω κι εγώ wild_boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πείτε μου ένα λόγο που με ψηφίζετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κι επειδή είμαι καλός άνθρωπος και ΔΕ θέλω να σας κολάσω, εχω να πω ότι το ραβανί μου πέτυχε, είναι αφράτο κι όχι βαρύ στο σιρόπι, γι' αυτό και θα κερασω μάλλον τους υπόλοιπους φυλακισμένους, μιας και πρόλαβα και πήρα μαζί μου το ταψί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πείτε μου ένα λόγο που με ψηφίζετε??
Η Ριουαλ μου θύμισε τον Πολ το χταπόδι :redface:


Κι επειδή είμαι καλός άνθρωπος και ΔΕ θέλω να σας κολάσω, εχω να πω ότι το ραβανί μου πέτυχε, είναι αφράτο κι όχι βαρύ στο σιρόπι, γι' αυτό και θα κερασω μάλλον τους υπόλοιπους φυλακισμένους, μιας και πρόλαβα και πήρα μαζί μου το ταψί! :P
Eσύ στο χώμα κι αυτό στη φυλακή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
rewial έχω να πω ότι είσαι τρελή.....

πείτε μου ένα λόγο που με ψηφίζετε??

Επειδη δε γουσταρουμε τους προσωπικους χαρακτηρισμους.Ψηφίζω Wild_Boy και προσεξε ποσο wild θα απαντησεις γιατι ξερω να βαζω ορια σε ενα παιχνιδι.Λιγος σεβασμος στους (πολυ) μεγαλυτερους δεν εβλαψε κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Για τελευταία φορά μιλάω εδώ γιατί είμαι ΦΥΛΑΚΙΣΜΈΝΗ κι όχι πεθαμένη αγαπητέ μου συμπολίτη Bill! Με ψήφισαν για να με συλλάβουν κι όχι για να με σκοτώσουν! Μόνο οι δολοφόνοι σκοτώνουν! Α! Θέλω στο σκιτσακι της σύλληψής μου να με βρίσκουν με το μαχαίρι που κόβω το ραβανί και γι' αυτό να με ενοχοποιούν! Ορίστε, σας έδωσα και το σενάριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θέλω και ψηφίζω roseberry.! Σορρυ βρε ξωφτερνάκι αλλά μου χει καρφωθεί ότι κάτι κρύβεις... :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν είχε άλλη παροιμία :redface:

Αυτό στο κελί
κι εσύ στο mvp

ορίστε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
focke σίγουρα υπάρχει διαρροή................βλέπεις για τι λόγους με ψηφίζουν....ο ένας δε μπορεί τους χαρακτηρισμούς,ο άλλος νομίζει οτι η rewial είναι ο πολ το χταπόδι και η rewial δεν τεκμηριώνει!!



ας με βγάλουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Επειδη δε γουσταρουμε τους προσωπικους χαρακτηρισμους.Ψηφίζω Wild_Boy και προσεξε ποσο wild θα απαντησεις γιατι ξερω να βαζω ορια σε ενα παιχνιδι.Λιγος σεβασμος στους (πολυ) μεγαλυτερους δεν εβλαψε κανεναν.


Σιγά το χαρακτηρισμό...

Κάθε μέρα λέγονται πολύ χειρότεροι..

Δικαιολογία να με ψηφίσεις έψαχνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Υποτίθεται πως διασκεδάζουμε :| Αν είναι να παρεξηγηθούμε δεν έχει νόημα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Υποτίθεται πως διασκεδάζουμε :| Αν είναι να παρεξηγηθούμε δεν έχει νόημα :|
\


+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top