Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω παντως αφηνω μουσι μερικων εβδομαδων και αφου παραμαυρισω μετα το ξυριζω με την κουρευτικη..μιλαμε οτι αγκυλωνομαι και γω τοτε ,αφου πιανονται οι τριχες της μπλουζας μου στον κακτο στο λαιμο μου..:P
μιλαμε οτι ειναι ο καλυτερος τριφτης τυριου..:clapup: αρεσουν σε μερικες γυναικες οι τριφτες?:P
αλλα ειναι για λιγες μερες μεχρι να ξαναμεγαλωσει η τριχα και να μαλακωσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πώς είχα την εντύπωση ότι έχω απαντήσει σε αυτό το υψίστης σημασίας θέμα....:worry:

Και για να μπούμε στο θέμα...Εγώ που είμαι ανάμεσα σε τρεις επιλογες του poll τί να βάλω???
Μου αρέσει ο αντρας αρκουδα, μου αρέσουν οι τρίχες με κάποια περιποίηση και σε καποιους πάει (ή έχουν) το τελείως άτριχο...και δεν έχω κανένα πρόβλημα.Θα απαντήσω το τελευταίο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλυτερα τριχωτος παρα ξυρισμενος. Εξαιρουνται αθλητες :P

Γιατί εξαιρούνται οι αθλητές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γιατι αυτοι ξυριζονται για πρακτικους λογους επιδοσης..οχι για εμφνιση και lifestyle..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
γιατι αυτοι ξυριζονται για πρακτικους λογους επιδοσης..οχι για εμφνιση και lifestyle..

Δηλαδη??Γιατι και εγω παιζω μπασκετ και βλεπω πολλους αθλητες να ξυριζουν ποδια αλλα δεν καταλαβαινω τον λογο!!Εχω ακουσει κατι για επιδοσεις αλλα δεν το εχω ψαξει περισσοτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σε συγκεκριμενα αθληματα ισχυει αυτο..κολυμπι,σπριντ..πχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δηλαδη??Γιατι και εγω παιζω μπασκετ και βλεπω πολλους αθλητες να ξυριζουν ποδια αλλα δεν καταλαβαινω τον λογο!!Εχω ακουσει κατι για επιδοσεις αλλα δεν το εχω ψαξει περισσοτερο....
Απ' όσο ξέρω, έτσι μειώνεται η αντίσταση του αέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Απλά δεν αντέχω τις τρίχες στην πλάτη...Οι άλλες δεν με πειράζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλά δεν αντέχω τις τρίχες στην πλάτη...Οι άλλες δεν με πειράζουν....
Και τι κάνεις; Τον κουρεύεις σαν το πρόβατο; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Και τι κάνεις; Τον κουρεύεις σαν το πρόβατο; :rolleyes:
Oχι. Του κανει σχεδιακια!:P



:/::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε μ'αρέσει καθόλου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δε μ'αρέσει καθόλου :/:
Tι πραγμα δεν σ'αρεσει; Oι καρδουλες στη πλατη;:P


Υγ Σκεφτειτε το και αλλιως. Πειτε πως ειναι ενα τριχωτο μωρακι το οποιο απλωνει τα χερακια του προς το μερος σας αναζητωντας την ζεστη αγκαλια και τα χαδια σας. Θα του τ'αρνηθετε;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ούτε οι τρίχες, ούτε οι καρδούλες στη πλάτη.

Υγ. Τα μωρά έχουν απαλό δερματάκι άτριχο.:redface:

Αλλά οκ τώρα, αυτά είναι σχετικά, μπορεί να μη σ' αρέσουν οι τρίχες του στη πλάτη, αλλά δε θα κολλήσει σε αυτό.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα σκυλια -γατια,αρκουδακια τα θελετε τριχωτα και χαριτωμενα..εμας γιατι οχι?:P

τοσα λουτρινα αρκουδακια εχετε στα κρεβατια σας οι γυναικες..δεν το προτιματε ζωντανο?:D

Γούφ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αλλά οκ τώρα, αυτά είναι σχετικά, μπορεί να μη σ' αρέσουν οι τρίχες του στη πλάτη, αλλά δε θα κολλήσει σε αυτό.:pfff:
Mπα, απαξ και ιδρωσει η πλατη μπορει να κολλησουν πολλα πραγματα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
τα σκυλια -γατια,αρκουδακια τα θελετε τριχωτα και χαριτωμενα..εμας γιατι οχι?:P

τοσα λουτρινα αρκουδακια εχετε στα κρεβατια σας οι γυναικες..δεν το προτιματε ζωντανο?:D

Γούφ!:)
+1
Viva La Trixa. Εμπρός για έναν ποιο τριχωτό κόσμο, είμαι της άποψης πως οι τρίχες πρέπει να υπάρχουν με μέτρο βεβαία άλλα και το τελείως άτριχο δεν θυμίζει άντρα σε τραβεστί παραπέμπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Viva La Trixa. Εμπρός για έναν ποιο τριχωτό κόσμο, είμαι της άποψης πως οι τρίχες πρέπει να υπάρχουν με μετρό βεβαία άλλα και το τελείως άτριχο δεν θυμίζει άντρα σε τραβεστί παραπέμπει
σωστοο.Παν μετρον άριστον και στις τριχες.!:)
τελειως ατριχος ανθρωπος φαινεται σαν εξωγηινος.:confused:

δειτε χαλια


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
+1..είμαι της άποψης πως οι τρίχες πρέπει να υπάρχουν με μετρό βεβαία..
Μπα, ο ηλεκτρικος ειναι καλυτερος. Αν ειναι ανοιχτα και τα παραθυρα τις νιωθεις να ανεμιζουνε..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
σωστοο.Παν μετρον άριστον και στις τριχες.!:)
τελειως ατριχος ανθρωπος φαινεται σαν εξωγηινος.:confused:

δειτε χαλια




:P

Άστα να πάνε χάλια μαύρα..

@rascal_gd: Ουπς Από κεκτημένη ταχύτητα xD έχει πολύ κόσμο στον Ηλεκτρικό Ανεμίζουν και των άλλων και χάνεις την μοναδικότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
δεν μου αρέσει σε πλάτη και το πολυυυυυ απο μπροστά, κατά τα άλλα δεν έχω πρόβλημα! :)
αλλά το να έχεις στα πόδια και να τις "αποψιλώνεις" χωρίς λόγο νομίζω έιναι χαζό για τους αντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top