Πόσο κοστίζει αυτό;

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
κουρεμα μονο μπορεις τσαμπα αν σε κουρεψει καμια φιλη σου:P
το φθηνοτερο που εχω βρει ειναι 10...αλλα αναλογως που θα πας μπορει να φτασει και κανα 100σταρι μονο κουρεμα(κοινως...πιασοκ*ληδες:D)..κατι φυσιολογικο νομιζω ειναι γυρω στα 12-20 ευρω..

το χτενισμα το φθηνοτερο που εχω βρει ειναι οπως το κουρεμα..10 δλδ και εχει συνηθως κανενα 20ρι...

αν δε πας ομως σε κομμωτηριο συνοικιακο αλλα σε φιρμα ειναι κανενα δεκαευρω παραπανω...

το λουσιμο το χρεωνουν 3 ευρω

ανταυγες και βαφη δε ξερω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
n00bίστικες ερωτήσεις, αλλά θέλω να ρωτήσω περίπου πόσο κοστίζουν τα:

  • Μπαταρίες λιθίου (για ψηφιακό ρολόι χειρός)
  • Αναλογικό/Ψηφιακό ρολόι χειρός
Φθηνά πρέπει να 'ναι... Επίσης πού τα βρίσκουμε όλα αυτά; :P Σε Γερμανό, Πλαίσιο και τα ρέστα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Σε μαγαζιά που πωλούν ρολόγια ή σε τίποτα μικρά μαγαζάκια με ψιλικά του τύπου ακουστικά, θήκες κινητών, μπαταρίες, κοντρόλ τηλεόρασης, ρολόγια κτλ. Για πλαίσιο και γερμανό, not sure.
Κοίτα τούτο επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
n00bίστικες ερωτήσεις, αλλά θέλω να ρωτήσω περίπου πόσο κοστίζουν τα:

  • Μπαταρίες λιθίου (για ψηφιακό ρολόι χειρός)
  • Αναλογικό/Ψηφιακό ρολόι χειρός
Φθηνά πρέπει να 'ναι... Επίσης πού τα βρίσκουμε όλα αυτά; :P Σε Γερμανό, Πλαίσιο και τα ρέστα; :Ρ
Στο γερμανό επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ όλους! Στο shopping οποιουδήποτε είδους είμαι n00b :P μόνο το σούπερ-μάρκετ ξέρω. :whistle:


Τελικά άλλαξα τις μπαταρίες λιθίου με νέες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια.... έχω ένα παλιό ραδιόφωνο(γύρω στα 30 χρόνια παλιό.... υπολογίζω) μακρόστενο, με δυνατότητα επιλογής 3 ραδιοσυχνοτήτων, με δυνατότητα αποθήκευσης 3 σταθμών, μάρκας SABA(γερμανικό), με εξαιρετική ποιότητα ήχου, ρύθμιση μπάσου κ.λ..., και αναρωτιέμαι τί αξία μπορεί να έχει...;
θα μπορούσατε να μου πείτε μερικές ιδέες, πώς μπορώ να μάθω την αξία του και που πιθανώς θα μπορούσα να το πουλήσω.... σας ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν νομιζ να μπορει να πιασει πολλα! Σιγουρα δεν θα ειναι και φτηνο, αλλα μην φανταστεις και τρελα ποσα!
Δες αν λεει πουθενα ακριβες μοντελο και κανε μια αναζητισει στο google και σε site δημοπρασιων. Τσεκαρε και απλα για saba στο google και σε δημοπρασιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια.... έχω ένα παλιό ραδιόφωνο(γύρω στα 30 χρόνια παλιό.... υπολογίζω) μακρόστενο, με δυνατότητα επιλογής 3 ραδιοσυχνοτήτων, με δυνατότητα αποθήκευσης 3 σταθμών, μάρκας SABA(γερμανικό), με εξαιρετική ποιότητα ήχου, ρύθμιση μπάσου κ.λ..., και αναρωτιέμαι τί αξία μπορεί να έχει...;
θα μπορούσατε να μου πείτε μερικές ιδέες, πώς μπορώ να μάθω την αξία του και που πιθανώς θα μπορούσα να το πουλήσω.... σας ευχαριστώ!!!

οικονομική αξία : απειροελάχιστη
συναισθηματική αξία : ανεκτίμητη

μερικά πράγματα είναι ανεκτίμητα για όλα τα άλλα υπάρχει αυτό το τόπικ

μην το ξεχνάμε όμως :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πόσο λέτε να κοστίσει η επισκευή του πλυντηρίου μους Δεν περιστρέφεται πια ο κάδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To 50άρι είναι η ταρίφα.. έχει δεν έχει πρόβλημα το πλυντήριο :P
Από κει και πέρα, όπως θα σου πουν και αυτοί.. εξαρτάται από τη ζημιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
*WhiteDrum την κάνει για αγορά νέου πλυντηρίου* 20 μου είπαν η ταρίφα, 80 μίνιμουμ η επισκευή. Βρήκα κάτι πλυντήρια σε προσφορά, μουρλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Αν κάποιος από δω έχει κατάστημα πωλησης βιντεοπαιχνιδιών μπορεί να μου πει ποσο κοστίζει ένα βιντεοπαιχνίδι? Όχι παλιό, τουλάχιστον του προηγούμενου μήνα. Εννοώ την τιμή χονδρικής, δηλαδή πόσο την αγοράζει το κατάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μολις κατεστρεψα το βρ βρ που ψιλοκοβει τα κρεμμυδια. μπλεντερ νομιζω λεγεται. η καπως ετσι.:P

που πουλανε τετοια?? και ποσο κοστιζει περιπου?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο πρέπει να εννοείς:



Κοστίζει γύρω στα 25 με 30? αλλά αναλόγως τι χάλασες, πουλάνε και ανταλλακτικά. Εάν βέβαια κάηκε μάλλον θέλεις καινούργιο.
Θα το βρεις σε πολυκαταστήματα με ηλεκτρικές συσκευές όπως π.χ. praktiker carrefour κτλ, αλλά και σε μικρά καταστήματα με ηλεκτρικά είδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι ενα τετοιο διελυσα!

θενξ! πανε 30 ευρουλακια επειδη ειμαι χαζη.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...αν σε παρηγορεί έχω κάψει κι εγώ ένα τέτοιο, ετοιμάζοντας φαγητό για το μωρό :redface:
Ε, έχουν κι αυτά ημερομηνία λήξεως...δεν είναι και αθάνατα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
ναι ενα τετοιο διελυσα!

θενξ! πανε 30 ευρουλακια επειδη ειμαι χαζη.:(


Εάν το ένα τέτοιο είναι αγορασμένο για διάστημα μικρότερο των 12 μηνών, μπορείς επίσης να το πας με την απόδειξη αγοράς σε εξουσιοδοτημένο service όπου τους λες ευθαρσώς ότι σου μεινε στο χέρι χωρίς εσύ να το ταλαιπωρήσεις στη χρήση, και αν δεν επισκευάζεται (με λογικό κόστος πάντα) σου δίνουν χαρτί για αντικατάσταση από το κατάστημα που το αγόρασες.
...εναλλακτική λύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εάν το ένα τέτοιο είναι αγορασμένο για διάστημα μικρότερο των 12 μηνών, μπορείς επίσης να το πας με την απόδειξη αγοράς σε εξουσιοδοτημένο service όπου τους λες ευθαρσώς ότι σου μεινε στο χέρι χωρίς εσύ να το ταλαιπωρήσεις στη χρήση, και αν δεν επισκευάζεται (με λογικό κόστος πάντα) σου δίνουν χαρτί για αντικατάσταση από το κατάστημα που το αγόρασες.
...εναλλακτική λύση

Σε καμία περίπτωση.
α) Φαίνεται ό,τι χέρι θα βάλεις, πίστεψε με, δεν χρειάζεται να το αναλύσω περαιτέρω,
β) θα χρεωθεί επίσκεψη ούτως ή άλλως (και προφανώς, συμπληρώνω εγώ)
γ) το service δεν καλύπτει απροσεξίες του πελάτη αλλά μόνο μηχανική λειτουργία και σε πολλές περιπτώσεις ανταλλακτικά.

Μπορεί να το πάει σε κάποιον να της αλλάξει μοτέρ μόνο. Γύρω στα 10-15 ευρώ θα πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σχετικά με τα μίξερ , να πω ότι τα πολύ φτηνά (δεν λέω μάρκες , αλλά τελειώνουν σε μέκαψες) δεν αξίζουν

είναι πολύ εύκολο να χαλάσει σαν συσκευή , πάρτε κατευθείαν ένα πιο ακριβό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
είναι πολύ εύκολο να χαλάσει σαν συσκευή , πάρτε κατευθείαν ένα πιο ακριβό :/:

Σαν τι να χαλάσει δηλαδής; Σαν φλερτ; σαν αίστημα; σα φαγητό που έμεινε καιρό εκτός ψυγείου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top