Πόσους συντρόφους θα θέλατε να αλλάξετε πριν ...κάνετε το μεγάλο βήμα;

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ακουω κατα καιρους ..'δεν θα παντρευτω προτου κανω σεξ με 'τοσους-ες'!Προσωπικα σκεφτομαι οτι θα ηθελα να αποκτησω εμπειριες απο 10 διαφορετικες γυναικες...!θα ηθελα να ακουσω την αποψη σας πανω σε αυτο καθως και τις δικες σας 'κοσμοθεωριες'!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ε? :confused:

τι παει να πει ποσους ερωτικους συντροφους θα αλλαξω??

μπορει εναν μπορει και δεκα. εξαρταται απο το ποσο καλα παει η εκαστοτε σχεση. μπορει να εισαι με καποιον απο τα 15 σου και στα 25 να τον παντρευτεις. μπορει απο τα 15 σου μεχρι τα 30 να εχεις αλλαξεις 15 συντροφους μεχρι να καταληξεις. ειναι θεμα τυχης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
αν γνωμονας για να αποφασισεις ποιον θα παντρευτεις και ποτε, ειναι οι προτερες σεξουαλικες εμπειριες στην ζωη σου,μην παντρευτεις ποτε!απλως κανε σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στους ποσους "καιγομαι"...για να σε πω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Νομίζω ότι "το μεγάλο βήμα" (:crazy:) δεν έχει καμμία σχέση με το πόσες σχέσεις είχες ή δεν είχες πριν απ'αυτό, έχει σχέση με το τι βιώνεις με τον άνθρωπο που θα αποφασίσεις να το κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μετραει και η ποιοτητα ,οχι μονο η ποσοτητα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
το θέμα είναι να το πάρω απόφαση να παντρευτώ:P
αν και χλωμό το βλέπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ποτέ δεν έβαλα ένα πλαφόν....
Και ποτέ δεν με ενδιέφερε αν ο αριθμός μου ήταν μικρός ή μεγάλος ή κανονικός (αλήθεια στους πόσους είναι κανονικός; :P)

Όπως και να΄χει δεν είναι ο αριθμός των προηγούμενων σεξουαλικών συντρόφων αλλά ο ένας που θα σε κάνει να θες να πεις το I do :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Το ερωτημα το εθεσα με προφαση ενα δημοσιευμα ενος γνωστου ποδοσφαιριστη στο οποιο ανεφερε "δεν θα παντρευτω αν δεν κανω σεξ με 100 γυναικες"!Υπερβολικο αλλα δεν μου φαινεται παραλογο...τουλαχιστον σε μενα...!Παρ αυτα μου φαινονται ενδιαφερουσες οι απαντησεις σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπερβολικο αλλα δεν μου φαινεται παραλογο...τουλαχιστον σε μενα...
κοιταξέ το αυτο...:P


σεξ της ποσης ωρας?ποσης εντασης?ποσες φορες με την καθεμια?ποσο θερμη ειναι η καθεμια?πολλες μαζι ή μία μία?:P

καταλαβαινεις τωρα το αφελές της παραπανω εκφρασης του ποδοσφαιριστη?;)(καλα ,ποδοσφαιριστης ειναι, αναμενομενο ειναι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μου
πιστευω πως αντρες γυναικες καλα ειναι να εχουν μερικες εμπειριες πριν το φτασουν στο γαμο.
και οταν λεω μερικες εννοω πανω απο 3!!!!
τωρα καποιος μπορει να χρειαστει να εχει 13 καποιος 23 κ.ο.κ.

παντως νομιζω πως ειναι κριμα γιατι μια ζωουλα ζουμε ε να μη κανουμε μερικες δοκιμες πριν καταληξουμε στο πιο ειναι το αγαπημενο μας γλυκο???

και κυριως οταν φτασεις στα σκαλια της εκκλησιας ή του δημαρχειου να σαι κατασταλαγμενος βρε παιδι μου 100% σιγουρος πως δε θα κοιτας αλλου δε θα σε τραβανε οι κοιλιακοι του γειτονα ή ο τελειος ποπος του μαναβη γιατι ο συντροφος σου θα σε καληπτει 1000% σεξουαλικα ( και στα υπολοιπα εννοειται)

παντως αυτο για 100 ατομα ειναι τραγικα υπερβολικο και οχι απαραιτητο νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
οκ πρεπει να εχεις γενικα εμπειριες αλλα αμα βρει το αλλο σου μισο δεν το παρατας για πας με τους/ις υπολοιπους/ες της λιστας...τυχερα ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Τον χωρτασμένο λένε μη τον φοβάσαι..Ο "πεινασμένος" απο σεχ δεν είναι για παντρειά γιατί πολύ απλά ότι δεν έκανες μικρός, ε , θα το κάνεις μεγάλος. Όταν έχεις αποθημένα επόμενο είναι να θές με οποιοδήποτε τρόπο να τα καλύψεις. Γιαυτό είναι πολύ προτιμότερο να είναι και να αισθάνεται κάποιος γεματος απο εμπειρίες για να μην του βγει μετά στον γάμο και κάψει και τον ίδιο και τον γάμο του. Αυτή είναι η λογική αυτού του θέματος και ο λόγος που ο θεματοδέτης το άνοιξε. Ισχύει ότι πρέπει να έχουμε αρκετές σεξουαλικές σχέσεις πριν απο τον γάμο και για έναν άλλο λόγο. Εμπειρία στο σεχ και απο τους 2 στο ζευαγάρι μπορεί να δημιουργήσει έναν εκρηκτικό συνδιασμό και άιντε μετά να τους χωρίσεις. Άλλωστε όταν πάει καλά το σεχ, πάει καλά και η σχέση και το αντίστροφο.... Πάντως δεν έχουν σημασία οι αριθμοί, ο καθένας έχει τα δικά του στανταρ για να νιώσει γεμάτος εμπειρίες.. Δεν έχω μπεί σε διαδικασία να σκεφτώ αριθμούς και δεν πιστεύω ότι θα το κάνω.. Είναι καθαρά του πως αισθάνεσαι εσυ με τα όσα έχεις πετύχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 243356

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποσους συντροφους θα θελατε να αλλαξετε πριν το μεγαλο βημα ?
Εντελως χυδαια και ρηχη αντιληψη μου ακουγεται...
Αμα ειναι βαζεις και ενα κοκκινο φωτακι εξω απο την πορτα σου και το κανεις και επαγγελμα...

chrisss: παντως νομιζω πως ειναι κριμα γιατι μια ζωουλα ζουμε ε να μη κανουμε μερικες δοκιμες πριν καταληξουμε στο πιο ειναι το αγαπημενο μας γλυκο???
Οι ανθρωποι δεν ειναι γλυκα.
Το γλυκο δεν εχει καν προσωπικοτητα
Δεν ζεις με κανενα γλυκο για την υπολοιπη σου ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι ανθρωποι δεν ειναι γλυκα.
Το γλυκο δεν εχει καν προσωπικοτητα
Δεν ζεις με κανενα γλυκο για την υπολοιπη σου ζωη
σωστο..
ουτε γλυκο ,ουτε φιλετο ή μπριζολα οπως ακουω καμια φορα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πρωτον. Δεν υπαρχει αλλο μισο. Γω παντως ειμαι ολοκληρη(νομίζω.... για να με δω καλυτερα...(( με παρατηρω τωρα δυο ποδια, δυο χερια, ενα κεφαλι, μια μυτη, δυο ματια, μια καρδια αχ τι καρδια..:P ναι ολοκληρη ειμαι.)) ):hmm:
Δευτερον. Οι εμπειριες δεν παραγγελνονται. (πουχου: δυο απολα παρακαλω και μια κολα λαιτ για κανω διαιτα:P )
Τριτον. Οποιος βαζει αριθμους (απο νωρις) στη ζωη του, ειναι στατιστικα αποδεδειγμενο οτι ή θα χάσει το μέτρημα στην πορεία ή... θα μείνει με τους αριθμούς στο.. χέρι.

:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρωτον. Δεν υπαρχει αλλο μισο. Γω παντως ειμαι ολοκληρη(νομίζω.... για να με δω καλυτερα...(( με παρατηρω τωρα δυο ποδια, δυο χερια, ενα κεφαλι, μια μυτη, δυο ματια, μια καρδια αχ τι καρδια..:P ναι ολοκληρη ειμαι.)) ):hmm:

τοτε ,αφου εισαι οληκρηρη και πληρης γιατι μια ζωη κυνηγας το αλλο φυλο?καποια αναγκη το εχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Εξαρτάται αν η εύρεση συντρόφου είναι αυτοσκοπός ή επιφαινόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χα. Καλο.

Αν ρωτας εμενα, θα σου απαντησω πως δεν κυνηγαω (μη κουνατε κεφαλια, δεν τελειωσα:P) το αλλο μου μισο, ετσι οπως το θετεις δηλαδη.

Τωρα, αν με ρωτησεις γιατι μου αρεσουν οι αντρες και γιατι συναναστρεφομαι με αυτους κι οχι με γυναικες ερωτικα, θα σου πω, πως κυνηγουσα- κυνηγω και θα κυνηγω συνοδοιπορο διαφορετικο απο εμενα κι οχι συμπληρωμα(μισο). Μου αρεσει το νουμερο 2 (1+1=2) κι οχι η μοναδα.

edit. Με προλαβε η Obscura. Παραθεση σε Αγγελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συνοδοιπορο διαφορετικο απο εμενα κι οχι συμπληρωμα(μισο).
μα το συμπληρωμα ειναι διαφορετικο,ακριβως για να σε συμπληρωνει..
αν ειναι ιδιο με σενα δεν σε συμπληρωνει..:D

Εξαρτάται αν η εύρεση συντρόφου είναι αυτοσκοπός ή επιφαινόμενο.
κοιτα ολα τα ζωακια γυρω σου και θα καταλαβεις τι ειναι

ειναι η αναγκη συνεχισης της ζωης..
εκτος αν θα ηθελες να εξαφανιστει η ζωη ,το ειδος μας κλπ

το γενετησιο ,αναπαραγωγικο ενστικτο,ειναι το ισχυροτερο ισως που υπαρχει στα ζωντανα οντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top