Συμμετοχές για το Παλέρμο #32

Ποια έκδοση του παιχνιδιού θέλετε να παίξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε σεις, αφού ψηφίσαμε τι θέλουμε γιατί μας ζαλίζετε πάλι;
Να παίξουμε θέλουμε όχι να ψηφίζουμε. (τουλάχιστον για αυτό δήλωσα συμμετοχή)
Δεν είναι ότι μας "ζαλίζουν" ρε συ. Ίσα-ίσα.

Απλά π.χ. η Άννα το είπε για καλό,για να γίνει το game πιο ενδιαφέρον.
Η κλασσική version πολλές φορές στο τέλος,όντως γίνεται αρκετά βαρετή.
(τουλάχιστον από όσα βλέπω μετά ως επισκέπτης στο θέμα,
γιατί δεν με άφησαν και πολλές φορές μέσα μέχρι το τέλος. :P)

Αnyway πάντως εγώ το θεωρώ σωστό που μας ρωτάνε πρώτα για οποιαδήποτε αλλαγή,
που θέλουν να γίνει και πιο ωραίο παιχνίδι,να το ευχαριστηθούμε όλοι.

Θα μπορούσαν να μας έλεγαν παιδάκια αυτό και αυτό έχουμε και αν σας κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφιζετε μεχρι τις 5! μετα το θεμα θα κλειδωθει και θα περιμενε πμ με τους ρολους σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ λέω να έχει 4 δολοφόνους και 1 serial killer.Ή 5 και 1.Εκτός από αυτό θέλω να σας πω ότι-ΑΝ ΖΩ-μέχρι την άλλη κυριακή θα μπαίνω για να ψηφίζω και να βλέπω τι έγινε.Δε θα συμμετέχω δηλαδή και πάαααρα πολύ,γτ θα είμαι διακοπές.Αν επιζήσω,θα συμμετέχω από την άλλη κυριακή και μετά.Αυτά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ. :) Διαβάστε τους προσεκτικά να ξέρετε τι γίνεται, μην έχουμε παρατράγουδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια, αλλαξτε τις ψηφους σας και ψηφιστε τη revised εκδοχη!! Ειναι κλασεις ανωτερη και θα πεσει πολυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
συμφωνώ με τον Κωνσταντίνο!!!! η νέα εκδοχή έχει περισσότερο σασπένςςςςςςς!!!!!!!:clapup::clapup: πότε ξεκινάμε;; πείτε μου από βδομάδα γιατί μέχρι δευτέρα μεσημέρι (λογικά) δε θα έχω πρόσβαση σε ίντερνεεετ....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το βράδυ μοιράζουμε ρόλους και αύριο ανοίγει το θέμα. Παρασκευή πρώτη αποχώρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παιδιά, οφείλω να ομολογήσω ότι ξενερώνω λιγάκι με την κλασική version...και θα ξενερώσω περισσότερο αν είμαι απλός πολίτης, όπως πιστεύω και οι υπόλοιποι που έχουν ξαναπαίξει παλέρμο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είτε παίξουμε το ένα είτε το άλλο πάντα θα υπάρχουν οι αμέτοχοι, βλ. 31.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν μιλάω για αμέτοχους...ας ξεκολλήσουμε επιτέλους με αυτό το θέμα...προσωπικά, αναφέρομαι στο ενδιαφέρον που έχει το παιχνίδι κατά την εξέλιξή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το βράδυ μοιράζουμε ρόλους και αύριο ανοίγει το θέμα. Παρασκευή πρώτη αποχώρηση.

Δηλαδη απο αυριο το πρωι θα εχουμε συνομιλιες και δεν θα εχουμε δολοφονια και αποχωρηση.
Την Παρασκευη το πρωι,ομως,δεν θα εχουμε την 1η δολοφονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top