Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Υπαρχει πιθανοτητα να αρχισει το καινουργιο παλερμο Μαρτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Υπαρχει πιθανοτητα να αρχισει το καινουργιο παλερμο Μαρτιο;

Μπορείς να έχεις λίγο υπομονή;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Οχι, γιατι δεν προλαβα να παιξω;)

Οκ τότε. Σε καταλαβαίνω....


















Τότε μόνο μια λύση υπάρχει.....















Κάνε υπομονή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Μάλιστα, τα διάβασα όλα και έχω βγάλει την απόφαση οτι δεν υπάρχει περίπτωση να παίξω ποτέ ξανά παλέρμο κι ας μου αρέσει τόσο πολύ. Δε θεωρώ οτι οι δολοφόνοι νίκησαν δίκαια ενόσω οι 2 από τους 5 δε μιλούσαν σχεδόν καθόλου. Το έχω ξαναπεί, όποιος δεν είναι σίγουρος οτι μπορεί να παίξει τις 3 βδομάδες που κρατάει το παιχνίδι ας μη δηλώνει συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Και μετα λετε οτι εχω βρισκω την δικαιολογια οτι εχω διαβασμα.:whistle: Σε αυτο το παλερμο ειχα στα αληθεια διαβασμα και ετσι δεν μπορουσα να συμμετεχω... Αλλα ενας απο τους δολοφονους εβρισκε το διαβασμα για δικαιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Και μετα λετε οτι εχω βρισκω την δικαιολογια οτι εχω διαβασμα.:whistle: Σε αυτο το παλερμο ειχα στα αληθεια διαβασμα και ετσι δεν μπορουσα να συμμετεχω... Αλλα ενας απο τους δολοφονους εβρισκε το διαβασμα για δικαιολογια...

Προκειμένου να πάρουμε κεφάλια, όλα θα τα βρούμε για δικαιολογίες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αλλα ενας απο τους δολοφονους εβρισκε το διαβασμα για δικαιολογια...

Αν αναφέρεσαι σε μένα.
Κάθε εβδομάδα βαράω 20 ώρες φρο και βγάζω την ύλη δύο τάξεων λυκείου.Οπότε ναι,το παλέρμο δεν είναι η πρώτη μου προτεραιότητα.
Να το ξεκαθαρίζουμε αυτό.>.<
Α και Λουλου μην συγκρίνεις το διάβασμα που έχεις εσύ για την Β γυμνασίου και το διάβασμα που έχω εγώ για την Β λυκείου και τις Πανελλήνιες. =.=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
για μαζευτειτε λεω εγω! :pfff:

:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top