Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,717 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 448 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 213)
Δεξί
145
68,08%
Αριστερό
54
25,35%
Και με τα δύο
14
6,57%

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,445 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 22:00, 24-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6
Τα συμπεράσματα δικά σας..

Συμπέρασμα: κάνεις πολύ ωραία γράμματα με το δεξί!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 22:03, 24-05-12:

Γεννημένος Αριστερόχειρας,εξ ανάγκης δεξής στο δημοτικό.Πλέον αμφίχειρας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 23:51, 24-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Συμπέρασμα: κάνεις πολύ ωραία γράμματα με το δεξί!
Κατά καιρούς αλλάζω και από ένα γράμμα. Δηλαδή ανεκαθεν το ξ το έκανα ξ αλλά τώρα τελευταία το κανω 7 με - .
Είναι πιο σύντομο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 15:14, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6
Τα συμπεράσματα δικά σας..

amyy παρκινσον
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dr.tasos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 15:17, 25-05-12:

Με το τριτο .
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:58, 25-05-12:

Ακολουθώντας το παράδειγμα της Αμαλίας :

Η απάντηση εμφανής νομίζω
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 10 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 19:38, 25-05-12:

το αριστερό σου δεν είναι και τόσο χάλια (πρέπει να δεις το δικό μου )
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 20:25, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
το αριστερό σου δεν είναι και τόσο χάλια (πρέπει να δεις το δικό μου )
Γράφουν και τα γατιά;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 21:44, 25-05-12:

Ναι αλλά αυτό που δεν ανέφερα είναι πως μου πήρε σχεδόν μισό λεπτό να το γράψω.
Παράθεση

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 10 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 11:32, 26-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
Γράφουν και τα γατιά;
ναι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 14:34, 26-05-12:

Έκανα ένα λεπτό να γράψω με το αριστερό + του ότι με πονούσε και το χεράκι μου..
Όταν έγραφα με το αριστερό ήμουνα κάπως.. έτσι..

Dalian και με το αριστερό πολύ ωραία γράμματα κάνεις!! Σε αντίθεση με μένα..
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 19:44, 26-05-12:

χμ..μην ξεράσωω
εσύ πρέπει να είσαι η εξαίρεση
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:55, 28-05-12:

και με τα δυο δεν εχω προβλημα
Παράθεση

Νεοφερμένος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 18:59, 28-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
χμ..μην ξεράσωω
εσύ πρέπει να είσαι η εξαίρεση
ναι είμαι

Παράθεση

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O hliass_1989 έγραψε: στις 01:00, 17-08-12:

Καλησπερα. Οταν προκειται να γραψω σε ενα τετραδιο με μολυβι ή στυλο γραφω αυστηρα με το αριστερο, οταν ομως το γραψιμο μπορει να γινει με κιμωλια σε μια μεγαλη επιφανεια οπως τον πινακα, γραφω εξισου καλα και με τα δυο χερια.
Οταν θελω να γραψω ,ομως, σε πινακα ή καποια μεγαλη επιφανεια με μαρκαδορακι γραφω αυστηρα με το αριστερο.Επισης, οσων αφορα τις αλλες μου δραστηριοτητες , το δεξι μου χερι ειναι το "δυνατο" και αυτο που χαρακτηριζεται απο ακριβεια, ενω το αριστερο υστερει.Το ιδιο ακριβως ισχυει και για το ποδι, δηλαδη το δεξι ποδι ειναι το "δυνατο" και ακριβες.
Εχετε ακουσει κατι αναλογο απο καποιον ή συμβαινουν σε εσας τα παραπανω?
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,372 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 10:03, 17-08-12:

Πρώτη φορά το ακούω.Συνήθως είσαι καλός στο ίδιο χέρι και πόδι(δεξί χέρι και πόδι, αριστερό χέρι και πόδι).Προσωπικά, είμαι δεξιόχειρας και δεξιοπόδαρος.Με το αριστερό χέρι δε μπορώ να γράψω με καμία κυβέρνηση και στο ποδόσφαιρο το αριστερό πόδι ήθελε πολύ προπόνηση μέχρι να μπορέσω να το χρησιμοποιήσω ικανοποιητικά.
Παράθεση

Katerinakius (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Katerinakius If only you... έγραψε: στις 11:15, 17-08-12:

Εμένα μου συμβαίνει το εξής: Γράφω με το δεξί αλλά αμα μου πεις να κρατήσω κάτι, να κόψω, να ανακατεψω κλπ μου βγαίνει να τα κάνω με το αριστερό...Μια κοπέλα στο σχολείο μου εγραφε και με τα 2 χέρια καλά αλλά όταν επαιζε βόλεϊ κάρφωνε με το αριστερο...Τώρα για πόδι δεν ξερω...
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 04:55, 25-08-12:

Πρώτη δημοτικού ξεκίνησα με αριστερό,κατόπιν με άλλαξαν με το ζόρι εξαιτίας ηλίθιας δασκάλας και πλέον μπορώ να γράφω και με τα δυο εξίσου καλά. Θεωρούμαι όμως αριστερόχειρας διότι η τάση ήταν στ'αριστερό χέρι.Μπάλα παίζω με το δεξί.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 23:22, 28-08-12:

Αμφιδέξια είμαι.
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 02:27, 29-08-12:

Γράφω με το δεξί. Βολεύ με δεξί, μπάσκετ και μπιλιάρδο με αριστερό. Γενικα το αριστερό ειναι πιο δυνατό και πιο γυμνασμενο κιόλας, dunno why.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια