Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,284 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Θάρρος ή Αλήθεια;

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 00:44, 04-09-17:

Να προσποιούμαι.

Τι θεωρείς ξενερουά κατά τη πράξη;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 00:53, 04-09-17:

Nα ρωτάει πριν κάνει το οτιδήποτε.

Τι δε θα έκανες ποτέ και με τίποτε;
4
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 02:36, 04-09-17:

Μεγάλη κουβέντα το ποτέ και το τίποτα, οπότε θα πω το σιγουράκι: τίποτε που να έχει να κάνει με ούρα, κόπρανα κλπ

Τι σε ανάβει σε εκείνον/η;
1
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 09:40, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Μεγάλη κουβέντα το ποτέ και το τίποτα, οπότε θα πω το σιγουράκι: τίποτε που να έχει να κάνει με ούρα, κόπρανα κλπ

Τι σε ανάβει σε εκείνον/η;
Πολίτικλι κορρέκτ version: Να είναι μέσα στο μυαλό μου (και γενικώς και τις εν λόγω στιγμές).
Μη λογοκριμένη version: Δείτε στα σχετικά οφθαλμόλουτρα του συντάκτη.

Από το 1 μέχρι το 10 (με 1 να είναι πιο soft κι από το καλύτερο χαρτί υγείας και 10 να κάνεις τον/τους partner(s) σάκο του box), πόση βία θέλεις να δεχτείς και πόση να δώσεις;
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe έγραψε: στις 12:37, 04-09-17:

Θα παραβώ λίγο τα πλαίσια της ερώτησής σου, και δεν θα δώσω αριθμούς αλλά θα γίνω πιο περιγραφική. Που λες, εγώ αποκλείεται να είμαι τ' όνειρο του μαζοχιστή. Δεν μπορώ να δείρω / δώσω σφαλιάρα ούτε όταν έχω νεύρα, πόσο μάλλον για πλάκα ή πάνω στη καύλα. Φτάνω μέχρι sweet slaps (ή τσιμπώντας και λίγο παραπάνω) στα οπίσθια του άλλου. Και με φτιάχνει, αλλά και για να δω αντιδράσεις και να 'χω την ανάλογη συνέχεια. Σ' αυτά τα πλαίσια κινούμαι κι εγώ. Δεν μ' αρέσει η βία και πάνω μου. Άγριο σεξ ναι, βία όχι (=ξύλο).

Πιστεύεις πως σε μία σχέση έρχεται πρώτα η επικοινωνία και μετά το σεξ, ή το αντίστροφο;
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος