Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,966 μέλη και 2,478,135 μηνύματα σε 78,928 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 506 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 13:01, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21
Σ.σ.: Πάντως μου κάνει εντύπωση Καλυψώ που με τοποθετείς στον αντίποδα της Ηρούς. Δεν έχουμε "διαξιφιστεί" πολλές φορές.
Γι' αυτό.

Η Ηρώ θέλει κόντρες, τσακωμούς, εντάσεις, πάθη, θέλει έρωτα και βράδυα αξημέρωτα (το χεσα)
Κάτι ξέρει το Καλυψούδι.
Ακόμα και στο θέμα με την προφυλάκιση, δεν έχεις καταφέρει να με εκνευρίσεις. Αχ δεν το ΄χεις monsieur.
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 13:36, 19-08-09:

Άρα εσύ θέλεις την αντιπαράθεση στα άκρα... Πάντως ειλικρινά δεν ένιωσα ότι είχαμε ποτέ και πολλά κοινά σημεία. Μάλλον κανένα. Εγώ πάντως όταν έχω στο μυαλό μου αταίριαστα ζευγάρια, εννοώ ανθρώπους οι οποίοι δε θα μπορούσαν να συνυπάρξουν καθόλου. Και δε νομίζω ότι αυτό ισχύει για μας. Απλώς δε θα είχαμε σχέση λόγω διαφοράς χαρακτήρων. Όχι όμως ότι θα είχαμε σφαγεί μέσα σε ένα 5λεπτο όπως εγώ με τη Michelle...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:18, 19-09-09:

Ισι - Ρεμπ
Νωευς - Himela
Aγγελος - Καλυψω
Ηρω - Strangelove
Λια - Οττο
Εξπ - Εδαδ
&
&
&
...... ο καταλογος ειναι μεγαλος αγαπητοι μου!
2
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 11:20, 19-09-09:

βικ βικ με νωευς, δρ στρειντζλοβ, γκρειτ χαος
4
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:25, 19-09-09:

Διαφωνώ ! Εγώ με τον Χάος είμαστε το ιδανικότερο ζευγάρι (είναι το alter ego μου) αλλά είναι άντρας
3
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 11:27, 19-09-09:

Eδάδ ~ Ράσκαλ
4
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:28, 19-09-09:

Γιατί ; Τεκμηρίωση παρακαλώ.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:32, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Γιατί ; Τεκμηρίωση παρακαλώ.
Δε διαισθανομαι κοινα σημεια αναφορας ....
Ασε που εκεινη ταιριαζει μονο με Φανταγκο.-
2
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 14:46, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
βικ βικ με νωευς, δρ στρειντζλοβ, γκρειτ χαος
Μα τι λες χρυσό μου, θα έπαιρνα τη Βικάρα την κουκλάρα και θα πήγαινα στα μπουζούκια...

εκεί να δεις πόσο ταιριάζουμε, θα το καίγαμε το μαγαζί κι εγώ θα ήμουν περήφανος για το νιάτο που θα κυκλοφορούσα. Άλλωστε το επάγγελμα που διάλεξε με φτιάχνει. Δύο από τους μεγαλύτερους έρωτες της ζωής μου έκαναν το ίδιο (φαίνεται μ' ανάβει η λευκή εργαστηριακή ποδιά). Μην τους ακούς Βίκυ μου, εγώ μισώ την κουλτούρα...

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Διαφωνώ ! Εγώ με τον Χάος είμαστε το ιδανικότερο ζευγάρι (είναι το alter ego μου) αλλά είναι άντρας
Κατ' αρχήν, γιατί με κακολογείς; Άκου εκεί άντρας!! Άντρας είσαι και φαίνεσαι ρε. Σιγά σιγά θα με πεις και φαλλοκρατικό γουρούνι!! Γιατί, δεν ήταν καλός ο καφές που σου έψησα τις προάλλες;;Μισώ τις έμμεσες απορρίψεις ρε μαμώτο, ότι έχεις να πεις να το πεις σαν άντρας (συγνώμη κιόλας)

Πλάκα πλάκα, το έχω σκεφτεί κι εγώ ότι εμείς οι δυο μοιάζουμε σαν όψεις του ίδιου πρίσματος και δεν το είχαμε συζητήσει ποτέ. Τελικά μάλλον θα πρέπει να ισχύει. Έχουμε και γενέθλια τις ίδιες μέρες...
6
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:57, 19-09-09:

Εχω την εντυπωση, πως εκτος καποιων κοινων ενδιαφεροντων, δεν εχετε την παραμικρη σχεση μεταξυ σας...
Στους αταιριαστους θα σας καταχωρουσα γκαιςςςς...! Ουτως ή αλλως!
1
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 15:02, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Εχω την εντυπωση, πως εκτος καποιων κοινων ενδιαφεροντων, δεν εχετε την παραμικρη σχεση μεταξυ σας...
Στους αταιριαστους θα σας καταχωρουσα γκαιςςςς...! Ουτως ή αλλως!
Κράτα επιφυλάξεις.
1
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 15:21, 19-09-09:

Εμείς θεωρούμε και μάλιστα ανεξάρτητα ο ένας από τον άλλον, όχι ότι μοιάζουμε, αλλά ότι ο ένας αποτελεί το alter ego του άλλου. Από την άλλη η Νεράιδα φαίνεται να ξέρει καλύτερα από εμάς, όπως συνήθως άλλωστε...
4
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 15:31, 19-09-09:

Αγαπητε Οττο, μια ταπεινοτατη προσωπικη εκτιμηση ειναι.
Δε γνωριζω προσωπικα κανεναν απο τους δυο. Εχω μιλησει και με τους δυο εξισου και αυτο που διαισθανομαι παρατηρηθηκε μεσω της παραπανω εκτιμησης.
Δεν ειναι αναγκη να παιρνετε τοις μετρητοις καθε τι που γραφεται για το προσωπο σας (ειδικα σε τετοιου ειδους θεματα), ποσο μαλλον οταν πιστευετε, θεωρειτε οτι δεν εχει καμμια σχεση με τη δικη σας πραγματικοτητα.
Και τελος, θεωρω πως η εκφραση "οπως συνηθως αλλωστε" θα μπορουσε να μην προστεθει στο τελος του σχολιου σας, διοτι ειναι ακυρη, ατοπη και ποτε δεν υποστηριξα οτι οι αποψεις μου, οι εκτιμησεις μου ειναι κανονας, νομος, αξιωμα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 19-09-09 στις 15:42.
2
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 15:41, 19-09-09:

...
Και τελος, θεωρω πως η εκφραση "οπως συνηθως αλλωστε" θα μπορουσε να μην προστεθει στο τελος του σχολιου σας, διοτι ειναι ακυρη, ατοπη και ποτε δεν υποστηριξα οτι οι αποψεις μου, οι εκτιμησεις μου ειναι κανονας, νομος, αξιωμα.
Όττο, συμφωνώ και επαυξάνω, επ' αυτού, αλλά ελπίζω ότι, αφενός εσύ το έγραψες, με τη γνωστή σου σκανδαλιάρικη διάθεση( αχ, αυτό το χιούμορ!), αφετέρου δε η Νεράιδα μας, δεν το πήρε και τόσο στα "σοβαρά", αλλά αντίθετα, απάντησε στη δική σου "σοβαροφάνεια" με την δική της αμείλικτη αμεσότητα, φυσικά "σοβαροφανώς". Οπότε, "Όττο- Νεράιδα, σημειώσατε 2"!
1
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 15:50, 19-09-09:

Πως σου ηρθε αυτο, τωρα;;

Ενας ρασκαλ ειναι πολυ λιγος για μια ωριμη, φιλοσοφημενη, αυτοσαρκαζουσα συν εξυπνη γυναικα..

Εγω εχω να παρω πολλα απ'αυτην. Αυτη ομως τι μπορει να παρει απο μενα;;

ον-τοπικ: Νινιναου-νωευς
1
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 16:05, 19-09-09:

Το ότι μου αρέσει να πειράζω τον κόσμο αγαπητή Νεράιδα, η και "Διαβολική" προσυπογράφουσα, ήλπιζα ότι θα είχε υποπέσει στην οξύτατη κατά τ' άλλα προσοχή σας. Ήλπιζα δε, ότι θα εβρίσκατε ετούτο το πείραγμα του γούστου σας και πως θα έκανα έστω ένα ανθυπομειδίαμα να σκάσει εις τα χείλη σας. Φευ, δεν το κατόρθωσα και δι' αυτό σπεύδω ν' απολογηθώ. Ελπίζω ο πληθυντικός να δύναται όπως εκφράσει το σεβασμό μου προς το πρόσωπόν σας, το κατά κοινή ομολογίαν ωραιότατον, όπως εικάζω ότι τον ίδιον σεβασμόν εκφράζει και από της πλευράς σας προς το ειδικόν μου, το κατά κοινήν ομολογίαν ειδεχθές.

Ρε, τι λέμε εδώ μέσα σαββατιάτικα...
2
1
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 16:10, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd

Ενας ρασκαλ ειναι πολυ λιγος για μια ωριμη, φιλοσοφημενη, αυτοσαρκαζουσα συν εξυπνη γυναικα..

Helooooooooo!

Eδώ είναι οι αταίριαστοι βρε ράσκαλ
Συντονίσου
Κι εγώ το ίδιο με σένα είπα, αλλά εσύ λες βλακείες. Τι πολύς και λίγος παιδί μου; Άλλο να μην ταιριάζετε ως χαρακτήρες.

Όπως και να'χει, πιο πολλά παίρνουμε απ' αυτούς που δεν μας ταιριάζουν. :S
4
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 17:01, 19-09-09:

...

ον-τοπικ: Νινιναου-νωευς
Ρασκαλάκο, αν ήσουν πράγματι στο συγκεκριμμένο τόπικ- βρε μπας και δάγκωσες καμία λαμαρίνα!- είπες το αυτονόητο, από κάθε άποψη!
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 18:32, 19-09-09:

γυμνασμένους κοιλιακούς έχεις?
7
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 19:48, 19-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
γυμνασμένους κοιλιακούς έχεις?
Μια ωραια κυλιτσα εχω.. Το μονο ωραιο επανω μου!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος