Κάτω τα χέρια από τον Ζιζού...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρκετά με τη γκρίνια για την κεφαλιά. Ακούγεται ότι ο Matterazzi του είπε κάτι για την καταγωγή του, για την αδερφή του και ότι είναι απόγονος τρομοκρατών... Εδώ, δηλαδή, όλο γι' αυτό μιλάνε...

Ε, στην τελική, απλά ο Zidane είναι ένας απίστευτος παίκτης, με ήθος, πυγμή και προσφορά φιλανθρωπική...

Ζιζούυυ!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πες τα ρε Γίδι!!!

Ο Ζιντάν για κάποιους είναι ο λόγος που συνέχισαν να βλέπουν και να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο!
Όσο για τον Mr. ξυλοκόπο Matterazzi από τους Ισλαμιστές θα την βρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά έχουμε ξαναδεί και παλαιότερες φάσεις του.
Είδα πάντως φάσεις του Matterazi από youthtube και είναι πραγματικά σφάχτης. Πολύ splatter o τύπος.
Αλλά επαγγελματίας είσαι λεφτά και με το παραπάνω πέρνεις, μίλα με το παιχνίδι σου. Και ο άλλος μάλλον ήξερε τι έκανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Υποστήριξα Ιταλία στον τελικό βασικά, και χάρηκα πάρα πολύ που το σήκωσε, αλλά...στενοχωρήθηκα που ο τεράστιος Zidane τελείωσε την καριέρα του έτσι. Πραγματικά, πρόκειται για απίστευτο ποδοσφαριστή, δεδομένου κιόλας σε ποια εποχή αγωνίστηκε, αυτό κάνει ακόμα πιο λαμπρή την παρουσία του. Ο,τι και να του είπε ο Materazzi δεν ήταν αντίδραση αυτή. Ακραίο πάντως να βρίσεις τον Zidane στο συγκεκριμένο ματς!
Οι ποδοσφαιριστές βρίζονται συνέχεια μεταξύ τους σε ένα ματς, πόσο μάλλον σε ένα τόσο κρίσιμο και αγχωτικό παιχνίδι. Τον Ιταλό θα τον θυμούνται όλοι σαν τον άνθρωπο που έβρισε τον Zidane, χαχα, δνε ξέρω κατά πόσο είναι τιμητικό αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αν ισχύουν αυτά που του είπε (ειδικά για την αδερφή του), ε... Τι να πεις, ήταν και συναισθηματικά φορτισμένος λόγω τελευταίου ματς... Ευτυχώς που ο κόσμος δε δίνει πλέον βάση στην κουτουλιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=ixQhKg3D2_s&search=Matterazi%20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολλά ακούγονται,πάντως αποκλείεται να του είπε για τη μητέρα του γιατί και η μητέρα του Materazzi πέθανε όταν αυτός ήταν 14 χρονών;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
και ο χριστός πέθανε πριν 2 χιλιετίες σχεδόν. so? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν είναι το ίδιο.Εγώ δε λέω αυτό.;)Άμα έχεις πάθει το ίδιο κακό με κάποιον άλλο δε θα τον βρίζεις γι'αυτό που έπαθε,γιατί κι εσύ έπαθες το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σε ποιόν πλανήτη όλα αυτά; :| :D τέσπα, κάπου εδώ σταματώ να ποστάρω σε αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Υποστηρίζω το Ζιντάν μετά απ'αυτά που του είπε ο Materazzi.Από τη στιγμή που ο Materazzi λέει ότι τον προσέβαλε(και του προσέβαλε κάτι που ο Ζidane το θεωρεί ιερό)τότε λέω κι εγώ ότι καλά του έκανε ο Zidane.Στην τελική ο Materazzi είναι θρασύδειλος που λέει τα λογάκια του μακριά απ'το διαιτητή ενώ ο Zidane είναι άντρας γιατί δε σκέφτηκε το κύπελλο,αλλά έθεσε την ανθρώπινη αξιοπρέπεια πάνω απ'την κατάκτηση ενός τροπαίου και δε μπορούσε να κάτσει να ακούει για 90 λεπτά αυτόν τον κε***ά να λέει τα δικά του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ό,τι και να του είπε ο Materazzi δεν έπρεπε να κρεμάσει την ομάδα του.
Έχω φίλους που παίζουν μπάλα σε ομάδες, και ξέρω ότι το να βρίζει ο ένας τον άλλο στα μουλωχτά (κοινώς όταν είναι μακριά ο διαιτητής) είναι κάτι συνηθισμένο!
Σε τόσο υψηλό επίπεδο δε δικαιολογείται κανένας ποδοσφαιριστής να κάνει μια τέτοια ενέργεια! Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τον τελικό του παγκοσμίπου κυπέλου, και το ονομά σου είναι Zinedin Zidane!
Φυσικά κατακρίνω την ενέργεια του Materazzi να βρίσει τον Zizou, αλλά και ο Γάλλος έπρεπε να κάνει λίγη υπομονή!
Στο κάτω κάτω, ας περίμενε να λήξει το παιχνίδι και ας τον άρχιζε στα μπουνίδια στα αποδυτήρια! :P
Για μένα είνια λάθος και οι δύο, αλλά λίγο παραπάνω ο Zizou...


και για να γελάσουμε λίγο...
https://content.ytmnd.com/content/8/6/9/8691b2eb002f26a2c99a034d741ce5c8.gif
https://web.ekstrabladet.dk/grafik/zidane2.gif
https://web.ekstrabladet.dk/grafik/zidane4.gif
https://web.ekstrabladet.dk/grafik/zidane5.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Θα μπορούσε να αντιδράσει και καλύτερα φυσικά ο Zidane αλλά...για μένα δεν έχει σημασία ο αγώνας ή αν ήταν τελικός παγκοσμίου κυπέλλου.Του έβρισε την αδερφή,θα κοιτάξεις τη σπουδαιότητα του αγώνα?;)Έβαλα κι εγώ ένα!:clapup:Αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Οι παίχτες βρίζονται μεταξύ τους 100 φορές σε κάθε παιχνίδι.Αν ήταν να ρίχνει κουτουλιές ο ένας στον άλλο κάθε φορά που γίνόταν αυτό, τότε το άθλημα θα λεγόταν κουτουλόσφαιρο...
Νομίζω είναι υπερβολική η FIFA που καλεί σε απολογία τον Ματεράτσι για κάτι τόσο συνηθισμένο.
Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για τον Ζιντάν.Δε νομίζω ότι ήταν πρώτη φορά που τον έβρισε κάποιος.Δηλαδή αν τον έβριζαν οι οπαδοί θα πήδαγε στην κερκίδα και θα άρχιζε να κουτουλάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οι παίχτες βρίζονται μεταξύ τους 100 φορές σε κάθε παιχνίδι.Αν ήταν να ρίχνει κουτουλιές ο ένας στον άλλο κάθε φορά που γίνόταν αυτό, τότε το άθλημα θα λεγόταν κουτουλόσφαιρο...
Νομίζω είναι υπερβολική η FIFA που καλεί σε απολογία τον Ματεράτσι για κάτι τόσο συνηθισμένο.
Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για τον Ζιντάν.Δε νομίζω ότι ήταν πρώτη φορά που τον έβρισε κάποιος.Δηλαδή αν τον έβριζαν οι οπαδοί θα πήδαγε στην κερκίδα και θα άρχιζε να κουτουλάει?


+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Kαι γω πάνω κάτω το ίδιο λέω. Ξαφνικά μετά την ενέργεια του Materazzi όλοι κάνουν λες και ανακάλυψαν την Αμερική. Μάλλον ο Ζιντάν θα έπρεπε να ξέρει να συγκρατεί τα νεύρα του.. Και αυτό που μου τη δίνει είναι η προσωπολατρεία στον Ζιντάν. Είναι ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής της Γαλλίας ίσως, πάνω και από τον Πλατινί είπαν πολλοί. Δεν παύει να ναι όμως και ένας παίκτης όπως όλοι οι άλλοι και δεν είναι απαραίτητο να του δείχνουν μεγαλύτερο σεβασμό μέσα στο γήπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Kαι γω πάνω κάτω το ίδιο λέω. Ξαφνικά μετά την ενέργεια του Materazzi όλοι κάνουν λες και ανακάλυψαν την Αμερική. Μάλλον ο Ζιντάν θα έπρεπε να ξέρει να συγκρατεί τα νεύρα του.. Και αυτό που μου τη δίνει είναι η προσωπολατρεία στον Ζιντάν. Είναι ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής της Γαλλίας ίσως, πάνω και από τον Πλατινί είπαν πολλοί. Δεν παύει να ναι όμως και ένας παίκτης όπως όλοι οι άλλοι και δεν είναι απαραίτητο να του δείχνουν μεγαλύτερο σεβασμό μέσα στο γήπεδο.
Ουτε και στον Materazzi τοτε σεβασμο. Σωστοι και οι δυο λοιπον :D Μονο που ο ενας δεν μενει στα λογια. Αντε γιατι πολυ αερα πηρε ο ξυλοκοπος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Ουτε και στον Materazzi τοτε σεβασμο. Σωστοι και οι δυο λοιπον :D Μονο που ο ενας δεν μενει στα λογια. Αντε γιατι πολυ αερα πηρε ο ξυλοκοπος:clapup:

Ναι songless.:) Δεν υπερασπίζομαι τον "ξυλοκόπο". Απλά λέω πως αυτά είναι στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
συγνωμη εγω θα μαι λιγο off topic, μπηκα απλως για να πω οτι ο Ζιζου ειναι κουκλι!;):):D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ πάντως μπορώ να τον καταλάβω τον Ζιντάν… Είναι στον άνθρωπο, τι μπορεί να αντέξει και τι όχι… εγώ σε 6 χρόνια καριέρας στο Χαντμπολ, είχα συνολικά περίπου 30 αγωνιστικές off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top