Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
δεν λέω και κάτι το πρωτότυπο, αλλά έχω μια τάση να τα κολλάω όλα..δηλαδή..

αγαποζουζουνοτρελοσκατουλοπουτσαρικομαναροκεφτεδοκαρδουλοψυχομπουμπουκοκαυλάκι μουουουουουουουου...


:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αγαποζουζουνοτρελοσκατουλοπουτσαρικομαναροκεφτεδοκαρδουλοψυχομπουμπουκοκαυλάκι μουουουουουουουου...

:hehe: Σωστή, που να παιδεύεσαι να βρεις ενα και καλό και πρωτοτυπείς! Αλλά καλά στο γραπτό, στο προφορικό σου βγαίνει ολόκληρο να το πεις ή κάνεις παύσεις για να βγει;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
:hehe: Σωστή, που να παιδεύεσαι να βρεις ενα και καλό και πρωτοτυπείς! Αλλά καλά στο γραπτό, στο προφορικό σου βγαίνει ολόκληρο να το πεις ή κάνεις παύσεις για να βγει;:D

και με τις παύσεις που κάνω, πάλι το μισό καταφέρνω να πω.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Πιντζι, πιντζιοτο, πιντζιοτ αναλογα με το μουντ..επισης, ορνιο, μλκισμενη και σκιουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πιντζι, πιντζιοτο, πιντζιοτ αναλογα με το μουντ..επισης, ορνιο, μλκισμενη και σκιουρο!

αωωωωωωωωωωωωω τι γλυκο:redface:
:redface:
:redface:
:redface:
εγω φαντασμα το αποκαλω παντως.. και πιττα σνιτσελ!
και ΜΑΝΑΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμμμ.
Επειδή έχει μεγάλη γκάμα τα πιο τοπ του είναι:
τροκαλίνι, togepi, καυλοκόριτσο, σκιουράκι, στρουθοκαμηλάκι, μωράκι μικρό [δεν είναι το κλασσικό ''μωράκι μου'' μη το μπερδεύετε.] γουτσουνάκι, κουτσουνάκι και άλλα ζωάκια που μόνο αυτός ξέρει γιατί του τα θυμίζω και έχει βγάλει και δικά του τραγουδάκια με το όνομά μου που τα τραγουδάει ΚΑΙ όταν κάνει μπάνιο. :]

Εγώ στα κλασσικά κυμαίνομαι, είμαι ξενέρωτη.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Χμμμ.
Επειδή έχει μεγάλη γκάμα τα πιο τοπ του είναι:
τροκαλίνι, togepi, καυλοκόριτσο, σκιουράκι, στρουθοκαμηλάκι, μωράκι μικρό [δεν είναι το κλασσικό ''μωράκι μου'' μη το μπερδεύετε.] γουτσουνάκι, κουτσουνάκι και άλλα ζωάκια που μόνο αυτός ξέρει γιατί του τα θυμίζω και έχει βγάλει και δικά του τραγουδάκια με το όνομά μου που τα τραγουδάει ΚΑΙ όταν κάνει μπάνιο. :]

Εγώ στα κλασσικά κυμαίνομαι, είμαι ξενέρωτη.:mad:

το μωρομ φτανει.ειναι υπεροχο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μ αρέσει να τη φωνάζω μωρή ή καλύτερα μαρή για πλακα αλλα πολυ σπανια πλεον το κανω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν περιορίζομαι σε χαϊδευτικά, είμαι απρόβλεπτος :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Πιτσιρικα, στρουμφιτα, ποντικακι (της εχουν μεινει απο οταν τα πρωτοφτιαξαμε που ηταν η πιο μικρη της παρεας). Χρησιμοποιουμε και τα κλασικα, αλλα οταν ειμαστε μονοι μας, εκδηλωνουμε την τρυφεροτητα μας και με ...χυδαιες προσφωνησεις που δεν γραφονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιτσιρικα, στρουμφιτα, ποντικακι (της εχουν μεινει απο οταν τα πρωτοφτιαξαμε που ηταν η πιο μικρη της παρεας). Χρησιμοποιουμε και τα κλασικα, αλλα οταν ειμαστε μονοι μας, εκδηλωνουμε την τρυφεροτητα μας και με ...χυδαιες προσφωνησεις που δεν γραφονται...

Κάτι ξέχασες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αν είναι Βρετανίδα την φωνάζω darling ή little darling (αυτό το έχουμε χαϊδευτικό πιο πολύ και το λέμε στα μικρά κοριτσάκια :P)
Αν είναι Ελληνίδα την φωνάζω σκέτο "κορίτσι μου". Αν και το "μου" και γενικά τις κτητικές αντωνυμίες προσπαθώ να τις αποφεύγω. Π.χ. όταν παίρνω τηλέφωνο, λέω έλα αγάπη, έλα κορίτσι ...κάπως έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αποσκοπεί κάπου αυτό? Δηλαδή, προσπαθείς να κρατήσεις απόσταση ή απλά έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdg

Νεοφερμένος

Ο fdg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όχι ότι έτυχε να το χρησιμοποιήσω το αλλά πιστεύω πως το αγάπη μου τα λέει ολα.Τωρα ο καθένας μπορεί να λέει οτι τον εκφράζει αλλα βρισκω το μωρό μου πολυ παραξενο.Στα αγγλικά απο την αλλη το κορυφαίο για εμενα ειναι το honey-bee 1)επειδη ειναι πολυ ασυνήθιστο και 2) το εχει πει και μια GAGA dld RESPECT
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αναλόγως την φάση που βρισκόμαστε, πάντως γενικά τα παρατσούκλια τα βρίσκω χαριτωμένα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ παιδιά τόν φωνάζω Μαρία χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμμ.
Επειδή έχει μεγάλη γκάμα τα πιο τοπ του είναι:
τροκαλίνι, togepi, καυλοκόριτσο, σκιουράκι, στρουθοκαμηλάκι, μωράκι μικρό [δεν είναι το κλασσικό ''μωράκι μου'' μη το μπερδεύετε.] γουτσουνάκι, κουτσουνάκι και άλλα ζωάκια που μόνο αυτός ξέρει γιατί του τα θυμίζω και έχει βγάλει και δικά του τραγουδάκια με το όνομά μου που τα τραγουδάει ΚΑΙ όταν κάνει μπάνιο. :]

Εγώ στα κλασσικά κυμαίνομαι, είμαι ξενέρωτη.:mad:

Μπορείς να τον φωνάζεις cringe master
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ντοματοκεφτεδακι(αν εχει εκνευριστει), σουτζουκακι, τουλουμπακι, τουλιπακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Τον φωναζω Κανενα...επειδη δεν υπαρχει καν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top