Παλέρμο #30 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τον;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οοοο πες τωρα οτι σε αναγκασα κιολας :|
Μαζι το αποφασισαμε =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δεν κάνω παράπονα βρε;) Κερδίσαμε όλοι μαζί;)

Οι πολίτες έχασαν για άλλη μία φορά:/:

cinefil: Ήσουν το επόμενο θύμα μας:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
3 συνεχομενες φορες χανουν οι πολιτες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Εμένα δε μου άρεσε που παίρνατε πατριωτικά το θέμα της ψηφοφορίας:/:

Φιλικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
γιατι εκανες επεξεργασια στο μηνυμα jj!???
ισχυει τελικα αυτο που εγραφες ή οχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πωπω... Ρε παιδια... Πολυ χαλια παιξατε... Σορρυ κιολας... Αλλα φαινοσασταν ολοι απο τον 1ο γυρο... Ολοι μα ολοι οι ρολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εγω προσπαθησα να παιξω δυνατα κι ας ημουν πρωταρης,αλλα σε καποια φαση επρεπε να αποκαλυψω την ιδιοτητα μου για να σωθουμε οι δυσμοιροι πολιτες:pfff:
ελπιζω στο επομενο παλερμο να υπαρχει συμμετοχη απο ολους τους παικτες,γιατι δεν εχει νοημα να παιζουμε και οι δολοφονοι να κρυβονται...ετσι δεν εχει σασπενς το παιχνιδι:/:
αν ο δολοφονος δεν συμμετεχει και δεν πεταει τη μπλοφα του(βλεπε foreverfreak:P) τι να το κανεις να σφαζονται οι πολιτες μονοι τους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα αυτη ειναι η δουλεια του επιτυχημενου δολοφονου...

Τεσπα... Περι συμμετοχων μιλησα ηδη στο αντιστοιχο θεμα για το #31
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
παλι δεν με ακουσατε!!!!
τοσο καιρο ψηφιζα jj! και εσεις εκει να ψηφιζετε πολιτες:( παλι μας νικησαν!!!:mad: και ακομα μια φορα οι υποψιες μου ηταν σωστες...κοντευω να γινω Σερλοκ Χολμς:Pτεσπα...μπραβο στην λουλου που ανελαβε ενα δυσκολο ρολο επιτυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
γιατι εκανες επεξεργασια στο μηνυμα jj!???
ισχυει τελικα αυτο που εγραφες ή οχι???
Ισχύει κανονικότατα, απλώς είχα ένα λάθος στη σύνταξη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Το μόνο κακό ήταν οτι δεν υπήρχε κάποιος μοντ να σβήνει ποστ παιδιών που είχαν πεθάνει. Την επόμενη φορά πρέπει να έχετε κάποιον να τα παρακολουθεί. Κατά τα άλλα Λουλού μια χαρά τα πήγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ναι, ήταν πολύ ενοχλητικό:/: (Κι εγώ το έχω κάνει, αλλά...... άλλο είναι να γράψεις μόνο ένα μύνημα μετά τη δολοφονία σου, και άλλο 8:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Έπρεπε να μου το πείτε εμένα. Την άλλη φορά να μου στείλετε πμ τα νούμερα των ποστ να τα σβήσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
προσπαθησα να κανω ενα ευχαριστο παιχνιδι. αλλα δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα που εχει η αλλη ΣΕ (να σβηνει τα μνμ των παιχτων που ειναι εκτος):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
προσπαθησα να κανω ενα ευχαριστο παιχνιδι. αλλα δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα που εχει η αλλη ΣΕ (να σβηνει τα μνμ των παιχτων που ειναι εκτος):/:
Δεν είναι το φταίξιμο δικό σου, αλλά των παιδιών που μίλησαν. Εσύ μια χαρά είπες ότι δεν πρέπει να ξαναμιλήσουν.


Wild_Boy, στο έχω ξαναπεί και στο τουρνουά ναρκών. Respect the rules, αλλιώς θα αποβάλλεσαι από τα παιχνίδια. Και ισχύει για όλους αυτό, αλλά το τονίζω για τον Wild_Boy γιατί μόλις από πάνω είπε η λουλού ότι δεν ξαναμιλάς. (Για τυχόν ενστάσεις αναφορά ή πμ, μην σχολιάσετε δημόσια, δεν είμαστε λαϊκό δικαστήριο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αφου τελιωσε το παιχνιδι νομιζω οτι μπορει να κλεισει το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top