Συμμετοχές για Τουρνουά Ναρκαλιευτή #6

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Με δήλωσαν με το έτσι θέλω, νομίζω δε μπορώ να ξαναδηλωθώ. :look:

:clapup::yahoo:

ποτε το κόβετε να αρχίζουμε? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Βάλτε και τον Τάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στους 16 ειναι τελεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
  1. Alchemist
  2. antwwwnis
  3. Bill_Slayer
  4. Devina
  5. Goseithor
  6. JaneWin
  7. Jason93
  8. MissKit
  9. Tasos09
  10. toi_toi
  11. Wild_Boy (σιγά μην το χάσει)
Με 1 ή 3 ακόμα πιστεύω μπορούμε να αρχίσουμε.Αλλά καλύτερα να περιμένουμε γιατί όλο και περισσότεροι δηλώνουν.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
τελικά κατάφερα κι έβαλα την έκδοση 2009 του msn, ξέρετε αν αυτή υποστηρίζει ναρκαλιευτή; αν ναι βάλτε και μένα (αν και δεν έχω ξανά παίξει φάση θα 'χει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
  1. Alchemist
  2. antwwwnis
  3. Bill_Slayer
  4. Devina
  5. Goseithor
  6. JaneWin
  7. Jason93
  8. MissKit
  9. Tasos09
  10. toi_toi
  11. vassilis497
  12. Wild_Boy (σιγά μην το χάσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
τελικά κατάφερα κι έβαλα την έκδοση 2009 του msn, ξέρετε αν αυτή υποστηρίζει ναρκαλιευτή; αν ναι βάλτε και μένα (αν και δεν έχω ξανά παίξει φάση θα 'χει)
Και εγώ του 2009 έχω και είναι μια χαρά, άρα θα είσαι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αλλος για τη βαρκα μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με δήλωσαν με το έτσι θέλω, νομίζω δε μπορώ να ξαναδηλωθώ. :look:

δημοκρατία πάνω απο ολα αγαπητή misskit...


ναι είμαι off και το ξέρω...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μήπωθ να αλχίθουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κάτσθε να πάμε δεκαέκθι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κάτσθε να πάμε δεκαέκθι ;)

Εθυ ειθαι ηδη δεκαεκθι και εγω δεκαεφτα. Θα περιμένουμε και τον Ουάιλντ Μπόυ να παει δεκαέκθι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Άντεε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ας αρχίσουμε αν είναι, δε βλέπω άλλους να έρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αντε, πριν πάρω το πτυχίο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οκ, πώς το κάνουμε? :P Έχουμε ΣΕ ή κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Devina μου ζήτησε μια μικρή βοήθεια.

Λοιπόν, είναι απλό. Σας χώρισα, με χρήση προγράμματος (που κάνει τυχαία επιλογή), σε 4 groups των τριών. Το πρόγραμμα των παιχνιδιών είναι στην συνέχεια. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να ανοίξετε ένα νέο topic, να κάνετε paste το πρόγραμμα και να το ανανεώνετε. ΣΕ δεν χρειάζεται εδώ, μεγάλα παιδιά είστε.

Γενικά, ακολουθείστε τις συμβουλές των Devina και MissKit αν χρειαστείτε κάτι. Αντίστοιχα, κορίτσια αν χρειαστείτε κάτι, μου στέλνετε. :)
Σαφέστατα, παλιότερα μέλη που έχετε παίξει (JaneWin, etc) ενθαρρύνεστε να βοηθάτε τους νέους στις ... διαδικασίες του τουρνουά.

Οι όμιλοι:
=== GROUP A ===
A1: Goseithor
A2: antwwwnis
A3: Wild_Boy

=== GROUP B ===
B1: vassilis497
B2: Bill_Slayer
B3: Jason93

=== GROUP C ===
C1: JaneWin
C2: Devina
C3: Alchemist

=== GROUP D ===
D1: Tasos09
D2: toi_toi
D3: MissKit

Οι πίνακες:
Group Stage

Group-A:
[table 1 3 0]2^=Group A
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
Goseithor|0|0|0|0
antwwwnis|0|0|0|0
Wild_Boy|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
Goseithor|-|-|antwwwnis
Goseithor|-|-|Wild_Boy
antwwwnis|-|-|Wild_Boy
[/table]


Group-B:
[table 1 3 0]2^=Group B
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
vassilis497|0|0|0|0
Bill_Slayer|0|0|0|0
Jason93|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
vassilis497|-|-|Bill_Slayer
vassilis497|-|-|Jason93
Bill_Slayer|-|-|Jason93
[/table]


Group-C:
[table 1 3 0]2^=Group C
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
JaneWin|0|0|0|0
Devina|0|0|0|0
Alchemist|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
JaneWin|-|-|Devina
JaneWin|-|-|Alchemist
Devina|-|-|Alchemist
[/table]


Group-D:
[table 1 3 0]2^=Group D
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
Tasos09|0|0|0|0
toi_toi|0|0|0|0
MissKit|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
Tasos09|-|-|toi_toi
Tasos09|-|-|MissKit
toi_toi|-|-|MissKit
[/table]


Pld = Played, W = Wins, L = Losses, Pts = Points
Knockout Stage

[table 1 3 0]2^=Quarterfinals
1.|A1|-|-|B2
2.|B1|-|-|A2
3.|C1|-|-|D2
4.|D1|-|-|C2
2^=Semifinals
A.|Winner 1|-|-|Winner 3
B.|Winner 2|-|-|Winner 4
2^=3rd Place Playoff
|Loser A|-|-|Loser B
2^=Final
|Winner A|-|-|Winner B
[/table]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σε ευχαριστούμε Ζωρζ.:redface:

Το παρόν το κλειδώνουμε και πάμε εδώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χέιι ήθελα κι εγώ Τ.Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top