Συμμετοχές για το Παλέρμο #33

Πότε θέλετε να αρχίσει Παλέρμο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Παίκτες απ' ότι βλέπω μαζεύονται!

Για τη ΣΕ ανησυχώ. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παίκτες απ' ότι βλέπω μαζεύονται!

Για τη ΣΕ ανησυχώ. :worry:

Μα η ΣΕ είναι πιο δύσκολο να βρεθεί από τους παίκτες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχουμε ήδη μία μοντ οπότε θα βρεθεί και κανένας άλλος.
Η _elena_ πχ αφού δε θα παίξει, μπορεί. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η _elena_ πχ αφού δε θα παίξει, μπορεί. :Ρ
Υes δεν έχω πρόβλημα,αν δεν βρίσκετε άτομο.

Μπορώ να σας κάνω. Όποτε και αν γίνει το game.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Guys & Girls :) :)
Hello there, z0itsa on the keyboard!

Θέλω να δηλώσω και εγώ την συμμετοχή μου για το νέο Παλέρμο, απλά βαριέμαι να βγω από το λογαριασμό του Ακριβού!
Ανυπομονώ να παίξουμε! :)
Υ.Γ: Elena, fantasmene η συμμετοχή σας είναι τόσο μα τόσο επιθυμητή! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ωωω η Ζωή και πάλι κοντά μας! :clapup:
Μας έλειψες. :hug:



Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. foreverfreak
  5. maria_lulu
  6. MAYROULIS
  7. Miss Brightside
  8. Misskit (?)
  9. Τάσος97
  10. tsarachaf
  11. vaios13
  12. vassilis497
  13. z0itsa
  14. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. _elena_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χα! Σας βρήκα και ΣΕ. :pfff:

:proud:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έλα ρε Έλενα , μείνε κι εσύ.Ένας παίκτης είναι σιγά. :/:
Aν παιξει η _elena_ και ο fanta, πιαζω κι εγω!!
Τι να κανουμε, οι αδυναμιες δεν κρυβονται;)!!
Υ.Γ: Elena, fantasmene η συμμετοχή σας είναι τόσο μα τόσο επιθυμητή! ^^
=) :redface:

Παιδιά δεν είναι ότι δεν θέλω να παίξω,ότι σας σνομπάρω or sth,απλά αφού είχα πρόβλημα με παίκτη,
εντάξει έπρεπε να αποσύρω την συμμετοχή μου. :/:
Πραγματικά δεν θέλω να φτάσω σε κανένα σημείο πάλι να έχω τρομερά νεύρα or sth,να χαλαστώ ή να ξεσπάσω άσχημα.
Και btw να ξέρετε όσοι δεν έχετε ξαναπαίξει, ότι το Παλέρμο είναι και δοκιμασία νεύρων λίγο. :/:

Χαίρομαι που μαζεύτηκαν τόσο γρήγορα άτομα και ελπίζω να γίνει ωραίο το παιχνίδι!
ΣΕ είπα να γίνω,μιας και το ανέφερε η Θεοδώρα για διευκόλυνσή σας κυρίως,
σε περίπτωση που δεν βρείτε κάποιον άλλον πρόθυμο.
Επίσης είναι κρίμα να ήταν μόνη της η Κλεοπάτρα ας πούμε,ενώ έγω δεν έχω κάποιο θέμα με τις μέρες,
και μπορώ να βοηθήσω.

Τώρα αν θέλει κάποιος άλλος να κάνει ΣΕ οr sth,αν του αρέσει και έτσι,
μην διστάσει να το αναφέρει εδώ ή να μας στείλει πμ πάντως.
Δεν θέλω να πάρω κάποιου την "θέση" που ίσως ήθελε πραγματικά να συμμετέχει ως ΣΕ or sth.

Αυτά. :redface:
Πάμε λίγο και άλλη μια τις συμμετοχές:

Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. foreverfreak
  5. maria_lulu
  6. MAYROULIS
  7. Miss Brightside
  8. Misskit (?)
  9. Τάσος97
  10. tsarachaf
  11. vaios13
  12. vassilis497
  13. z0itsa
  14. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. _elena_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Για κάντε και μια διόρθωση στην λίστα... Το νικ της Ζωής είναι z0itCa... Μέχρι κι η ίδια λάθος το έγραψε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. foreverfreak
  5. maria_lulu
  6. MAYROULIS
  7. Miss Brightside
  8. Misskit (?)
  9. Τάσος97
  10. tsarachaf
  11. vaios13
  12. vassilis497
  13. z0itCa
  14. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. _elena_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Που δηλώνομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
στο γραφειο στο βαθος δεξια γινονται οι δηλωσεις!


τι που δηλωνεσαι μωρε? 8 σελιδες πεταγονται ολοι και λενε και γω και γω και ρωτας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εδώ ρε βλαμμένε...:P

Να κάτσε...


Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. Econ
  5. foreverfreak
  6. maria_lulu
  7. MAYROULIS
  8. Miss Brightside
  9. Misskit (?)
  10. Τάσος97
  11. tsarachaf
  12. vaios13
  13. vassilis497
  14. z0itCa
  15. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. _elena_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χμ βασικά όταν λέτε αρχές Αυγούστου; :hmm:
3-10 Αυγούστου δεν θα έχω καθόλου χρόνο.:/:

στο γραφειο στο βαθος δεξια γινονται οι δηλωσεις!


τι που δηλωνεσαι μωρε? 8 σελιδες πεταγονται ολοι και λενε και γω και γω και ρωτας? :P

Για το τυπικό της υπόθεσης.Ρητορική ήταν πάντως η ερώτηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Εδώ ρε βλαμμένε...:P

Να κάτσε...


Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. Econ
  5. foreverfreak
  6. maria_lulu
  7. MAYROULIS
  8. Miss Brightside
  9. Misskit (?)
  10. Τάσος97
  11. tsarachaf
  12. vaios13
  13. vassilis497
  14. z0itCa
  15. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. _elena_

δεν δηλωσε! :pfff::mad:
μπορει να ρωτησε πληροφοριακα! :hmm:


Για το τυπικό της υπόθεσης.Ρητορική ήταν πάντως η ερώτηση ;)

το καταλαβααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν δηλωσε! :pfff::mad:
μπορει να ρωτησε πληροφοριακα! :hmm:

Kι όμως, εδήλωσε... Μην την ψάχνεις, είναι περίεργο φρούτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μόνο 14 άτομα;;; Άντε να βλέπω συμμετοχέεεεεεες!!! (αχ θα είναι το 1ο μου Παλέρμο, πολύ χαίρομαιιι!!! :) )

Παίκτες:
1. Alchemist
2. bluestas95
3. Demlogic
4. Econ
5. foreverfreak
6. maria_lulu
7. MAYROULIS
8. Miss Brightside
9. Misskit (?)
10. Τάσος97
11. tsarachaf
12. vaios13
13. vassilis497
14. z0itCa
15. Εσύ;

ΣΕ:

Κλεοπάτρα^^
_elena_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λοιπόν, βάλαμε και μία δημοσκόπηση για να ξέρουμε πότε μπορούνε οι περισσότεροι να παίξουνε.
Επίσης αν υπάρξει θέμα με την ΣΕ,δηλαδή αν δεν μπορώ είτε εγώ είτε η Έλενα ,θα μας βοηθήσει και μια ακόμα mod.

Όσοι θέλουνε να παίξουνε να δηλώσουν μέσα σε αυτές τις μέρες συμμετοχή για να ξέρουμε τι θα κάνουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μόνο 14 άτομα;;; Άντε να βλέπω συμμετοχέεεεεεες!!!
Ναι είναι λίγα τα άτομα.
Το ιδανικό είναι να μαζευτούνε γύρω στα 20.
Μέσα στις επόμενες μέρες πρέπει να έχουν δηλώσει όσοι θέλουν να παίξουν για να ξέρουμε και εμείς.
Ο Αύγουστος είναι και δύσκολος μήνας.
Έχουμε πεί και στην Devina να μας βοηθήσει αν προκύψει πρόβλημα με τις μέρες.

Εγώ μέχρι τις 7. Ακόμα και μέχρι τις 10/8 δεν έχω πρόβλημα με ΣΕ.
Ντάξει μετά 10-16 δεν νομίζω να θέλει κανείς να παίξει Παλέρμο,μιας και θα είναι όλοι στις παραλίες. :P
Αν διαλέξετε από 15 Αυγούστου και μετά, λογικά θα σας κάνει η Κλεοπάτρα μαζί με την Devina.
Aλλά είναι ακόμα όλα λίγο ρευστά,μιας και δεν έχουμε μια σαφή εικόνα του πότε θέλει και μπορεί ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι είναι λίγα τα άτομα.
Το ιδανικό είναι να μαζευτούνε γύρω στα 20.
Μέσα στις επόμενες μέρες πρέπει να έχουν δηλώσει όσοι θέλουν να παίξουν για να ξέρουμε και εμείς.
Ο Αύγουστος είναι και δύσκολος μήνας.
Έχουμε πεί και στην Devina να μας βοηθήσει αν προκύψει πρόβλημα με τις μέρες.

Εγώ μέχρι τις 7. Ακόμα και μέχρι τις 10/8 δεν έχω πρόβλημα με ΣΕ.
Ντάξει μετά 10-16 δεν νομίζω να θέλει κανείς να παίξει Παλέρμο,μιας και θα είναι όλοι στις παραλίες. :P
Αν διαλέξετε από 15 Αυγούστου και μετά, λογικά θα σας κάνει η Κλεοπάτρα μαζί με την Devina.
Aλλά είναι ακόμα όλα λίγο ρευστά,μιας και δεν έχουμε μια σαφή εικόνα του πότε θέλει και μπορεί ο καθένας.

πφφφφ εγώ πάντως ψηφίζω να ξεκινήσουμε 25-31 Ιουλίου:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top