Συμμετοχές για το Παλέρμο #33

Πότε θέλετε να αρχίσει Παλέρμο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδιά, σόρρυ που επεμβαίνω, αλλά ποιος ακριβώς σας είπε ότι έχετε το δικαίωμα να διαλέγετε ποιος παίκτης θέλετε να παίξει και ποιος όχι; Αυτό μας έλειπε, δηλαδή!

Αν δεν σας αρέσει το παιχνίδι, δεν συμμετέχετε. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορείτε να αποφασίσετε αν θα παίξει κάποιος άλλος παίκτης ή όχι. Όσα λάθη κι αν έκανε, όσο κακός παίκτης κι αν είναι, αν θέλει να παίξει, θα παίξει! Απλό, ναι;

Συνεχίστε τώρα!
H μόνη διαφορά είναι ότι ουσιαστικά ο Μαυρούλης δεν έπαιζε καν. :|

Αnyway,οκ.

Βγάλτε με από την λίστα. Εγώ μαζί του δεν παίζω. :/:
Δεν πειράζει,στο επόμενο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Νι. :redface:

Θα παίτσεις; :baby:

Έλα μην με κάνεις να ζηλεύω πάλι! Δεν μπορώ να παίξω. Θα λείπω για καιρό και δεν θα έχω νετ! :(

Δεν ανεβάζουμε δημοσκόπηση, να μη μαλώνουμε κιόλας;:/::P

Βάιε, πες μου ότι κάνεις πλάκα... :ropalo:
H μόνη διαφορά είναι ότι ουσιαστικά ο Μαυρούλης δεν έπαιζε καν. :|

Αnyway,οκ.

Βγάλτε με από την λίστα. Εγώ μαζί του δεν παίζω. :/:
Δεν πειράζει,στο επόμενο. :P

Οκ! Δεν πειράζει! Την άλλη φορά! :)

Παίκτες:
  1. bluestas95
  2. Demlogic
  3. MAYROULIS
  4. Miss Brightside
  5. Misskit (είπες ότι θες να παίξεις στο επόμενο:pfff:)
  6. vaios13
  7. vassilis497
  8. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε συ, αν τον έχεις στην αντίπαλη ομάδα είναι super! :D:P

Έλα Myrtle, παίξε μαζί μας!
Ούτε ένα σεντόνι δεν έγραψα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έλενα πας καλά; :eek:
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε, πες μου ότι κάνεις πλάκα... :ropalo:
Άσε με να τρολάρω λίγο βρε myrtle!:P

Να παίξεις κι εσύ, μας έλειψαν τα σεντόνια σου! :pfff: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Έλα Myrtle, παίξε μαζί μας!
Ούτε ένα σεντόνι δεν έγραψα. :(

:hehe:

Ε αφού τελειώσατε πολύ γρήγορα αυτό το γκέιμ! Πότε να προλάβεις;

Ρε παιδιά... δεν είναι ότι δεν το θέλω. Λατρεύω Παλέρμο, you know! Αλλά πώς να παίξω χωρίς νετ; Θα μείνω από απουσίες...

Άσε με να τρολάρω λίγο βρε myrtle!:P

Να παίξεις κι εσύ, μας έλειψαν τα σεντόνια σου! :pfff: :redface:

Α αν είναι μόνο για τρολλάρισμα, σε αφήνω! Αλλά αν τα λες σοβαρά... πες μου να βγάλω το ρόπαλο από την ντουλάπα! :P

Ειπαμε δεν θα έχω νετ βρε παιδιά και ειδικά μέχρι τέλη Ιουλίου. Από τις 28 και μετά, ίιιιιιιιιισως να έχω λίγο παραπάνω χρόνο και να μπορώ να μπαίνω από το κινητό. Αν δω ότι γίνεται αυτό θα δηλώσω μέχρι τότε σίγουρα! (Να δω βέβαια πώς θα μπορώ να γράφω τα σεντόνια μου από το κινητό και με αυτές τις χάλια ταχύτητες που έχει, αλλά τεσπα... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μέσα και εγώ. :) Θα προσπαθήσω να είμαι πιο ενεργή στο παιχνίδι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παίκτες:
  1. bluestas95
  2. Demlogic
  3. maria_lulu
  4. MAYROULIS
  5. Miss Brightside
  6. Misskit (είπες ότι θες να παίξεις στο επόμενο:pfff:)
  7. vaios13
  8. vassilis497
  9. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έλενα πας καλά; :eek:
:'(
Υes. :P
Nτάξει σιγά,τόσα Παλέρμο θα γίνουν μωρέ. =)

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή δύναμη σε όποιον τον έχει στην ομάδα του. :D :redface:

Καλό παιχνίδι να έχετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Έλα ρε Έλενα , μείνε κι εσύ.Ένας παίκτης είναι σιγά. :/:

η Miss Kit σίγουρα θα μπορεί να παίξει?Τη βάλατε μέσα , χωρίς να έχεις γράψει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρεε μη χαλιέστε τώρα για ένα άτομο... σκεφτείτε και εμάς τους υπόλοιπους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀνωριμότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα ρε καμμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έλα ρε Έλενα , μείνε κι εσύ.Ένας παίκτης είναι σιγά. :/:

η Miss Kit σίγουρα θα μπορεί να παίξει?Τη βάλατε μέσα , χωρίς να έχεις γράψει. :P

Τώρα είδα ότι με βάλανε. ΛΟΛ. :P Αν ξεκινήσει κατά τον Αύγουστο, παίζω. Για την ώρα έχω ταξιδάκια να κάνω και το μυαλό μου είναι ολίγον αλλού. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:clapup:

Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. maria_lulu
  5. MAYROULIS
  6. Miss Brightside
  7. Misskit (?)
  8. vaios13
  9. vassilis497
  10. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aν παιξει η _elena_ και ο fanta, πιαζω κι εγω!!
Τι να κανουμε, οι αδυναμιες δεν κρυβονται;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Mάλλον θα παίξω κι εγώ...
Αρκεί να ξεκινάει από τις 29 του μήνα και μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. foreverfreak (_elena_, fanta για κοπιάστε! :D)
  5. maria_lulu
  6. MAYROULIS
  7. Miss Brightside
  8. Misskit (?)
  9. tsarachaf
  10. vaios13
  11. vassilis497
  12. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Είμαι μέσα, Θέλω κι εγώ!!!! (αν και θα είναι το πρώτο μου παιχνίδι να με συγχωρέσετε αν κάνω μ@λ@κίες :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παίκτες:
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. Demlogic
  4. foreverfreak (_elena_, fanta για κοπιάστε! :D)
  5. maria_lulu
  6. MAYROULIS
  7. Miss Brightside
  8. Misskit (?)
  9. Τάσος97
  10. tsarachaf
  11. vaios13
  12. vassilis497
  13. Εσύ;
ΣΕ:
  1. Κλεοπάτρα^^
  2. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top