Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Είμαι έτοιμος να καώ διαβάζοντας σεντόνια επιχειρηματολογιών (και μπουρδολογιών) και να πεθάνω ή να σκοτώσω ανά πάσα στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι :) hit me with your best shot
im in babye :D

Βρε δες τον νικολή που μας έκανε και την τιμή να γραφτεί στην μικρή μας κοινότητα.
Τι κάνεις αγορίνα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παλερμο χωρις εμενα να καταστρεφω και λιγο το παιχνιδι δε λεει!!
ΜΕΣΑ:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
im in 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι :) hit me with your best shot
im in babye :D

tzoum όπως λέμε koum? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hello:

ευχαριστώ τον Λιμπέρτους για την πρόσκληση:redface:

8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:hello:

ευχαριστώ τον Λιμπέρτους για την πρόσκληση:redface:

8)
Υποθέτω αυτό σημαίνει ταυτόχρονα και δήλωση συμμετοχής; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Υποθέτω αυτό σημαίνει ταυτόχρονα και δήλωση συμμετοχής; :redface:

Klar 8) :redface:
Φυσικά! Ευχάριστο πάουζε θα είναι για τον Ιούλιο των φροντιστηρίων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Klar 8) :redface:
Φυσικά! Ευχάριστο πάουζε θα είναι για τον Ιούλιο των φροντιστηρίων!
Ok, προστέθηκες κι εσύ!
Επόμενος; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέσα κι εγώ!

Περιμένω να βρεθώ στους δρόμους του Παλέρμο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Πφφφ τι στο καλό, έχω πολλά χρόνια να παίξω κάποιο παιχνίδι και κάποτε έπαιζα και Παλέρμο με τον άντρα μου. Μέσα κι εγώ, το πολύ πολύ να γίνω ρεζίλι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πφφφ τι στο καλό, έχω πολλά χρόνια να παίξω κάποιο παιχνίδι και κάποτε έπαιζα και Παλέρμο με τον άντρα μου. Μέσα κι εγώ, το πολύ πολύ να γίνω ρεζίλι... :P

:clapup::inlove::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Tι θέμα θα έχει το Παλέρμο? xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Έκπληξη...(αν σας αρέσει, το σκέφτηκα εγώ, αν όχι, ο Δημήτρης).:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω όποιον μου έστειλε την πρόσκληση!
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in. :look:
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω όποιον μου έστειλε την πρόσκληση!
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in. :look:
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα. :P

Θα φύγουμε παρεά από απουσίες τις ώρες που θα λύνουμε άγνωστο:P

:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα φύγουμε παρεά από απουσίες τις ώρες που θα λύνουμε άγνωστο:P

:hug:

Χαχαχαχα πες το ψέματα! Πιστεύω πως θα είναι δύσκολο να είμαι τόσο ενεργή όσο άλλες φορές φέτος, και όσο θα είμαι μέσα θα παίζουν και το άγνωστο με την ιστορίτσα μαζί μου. :hehe: :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω όποιον μου έστειλε την πρόσκληση!
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in. :look:
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα. :P

Καθώς καταλαβαίνεις δεν είναι σωστό να παίξεις ξέροντας οτι δεν έχεις χρόνο κι ίσως μείνεις από απουσίες. Αν προκύψει κάτι απροσδόκητο στην πορεία καταλαβαίνω κάποιος να μείνει από απουσίες αλλά το να το δηλώνεις εξαρχής είναι λίγο αλλόκοτο. Σε παρακαλώ να δείξεις σεβασμό στους υπόλοιπους που διατίθενται να ξοδέψουν το χρόνο τους για να περάσουν καλά και οι ίδιοι και οι υπόλοιποι. Και γενικότερα αν κάποιος θεωρεί οτι δεν έχει αρκετό χρόνο να διαθέσει, είναι καλύτερα να το πει από τώρα ώστε να μην καταστραφεί το παιχνίδι εξατίας του/της. Κρίμα είναι να χαθούν πιθανοί καλοί ρόλοι τη στιγμή που μπορούμε να το αποφύγουμε. Συγγνώμη που γίνομαι λίγο κακιά (οι παλιοί με ξέρουν :redface:) αλλά μου αρέσει να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καθώς καταλαβαίνεις δεν είναι σωστό να παίξεις ξέροντας οτι δεν έχεις χρόνο κι ίσως μείνεις από απουσίες. Αν προκύψει κάτι απροσδόκητο στην πορεία καταλαβαίνω κάποιος να μείνει από απουσίες αλλά το να το δηλώνεις εξαρχής είναι λίγο αλλόκοτο. Σε παρακαλώ να δείξεις σεβασμό στους υπόλοιπους που διατίθενται να ξοδέψουν το χρόνο τους για να περάσουν καλά και οι ίδιοι και οι υπόλοιποι. Και γενικότερα αν κάποιος θεωρεί οτι δεν έχει αρκετό χρόνο να διαθέσει, είναι καλύτερα να το πει από τώρα ώστε να μην καταστραφεί το παιχνίδι εξατίας του/της. Κρίμα είναι να χαθούν πιθανοί καλοί ρόλοι τη στιγμή που μπορούμε να το αποφύγουμε. Συγγνώμη που γίνομαι λίγο κακιά (οι παλιοί με ξέρουν :redface:) αλλά μου αρέσει να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. :)

Μπορεί απλά μην μπορεί να κάνει πόστ το πρωί ( ούτε εγώ θα μπορώ λόγω μαθημάτων) αλλά από το μεσημέρι και μετά να διαβάσει τι έχει ειπωθεί και να γράψει τι έχει να γράψει... Πιστεύω δεν χρειάζεται να είναι όλη μέρα στο στέκι για να συμμετέχει...
Αλλά αν δεν έχει ούτε αυτόν τον χρόνο τότε ναι, θα συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καθώς καταλαβαίνεις δεν είναι σωστό να παίξεις ξέροντας οτι δεν έχεις χρόνο κι ίσως μείνεις από απουσίες. Αν προκύψει κάτι απροσδόκητο στην πορεία καταλαβαίνω κάποιος να μείνει από απουσίες αλλά το να το δηλώνεις εξαρχής είναι λίγο αλλόκοτο. Σε παρακαλώ να δείξεις σεβασμό στους υπόλοιπους που διατίθενται να ξοδέψουν το χρόνο τους για να περάσουν καλά και οι ίδιοι και οι υπόλοιποι. Και γενικότερα αν κάποιος θεωρεί οτι δεν έχει αρκετό χρόνο να διαθέσει, είναι καλύτερα να το πει από τώρα ώστε να μην καταστραφεί το παιχνίδι εξατίας του/της. Κρίμα είναι να χαθούν πιθανοί καλοί ρόλοι τη στιγμή που μπορούμε να το αποφύγουμε. Συγγνώμη που γίνομαι λίγο κακιά (οι παλιοί με ξέρουν :redface:) αλλά μου αρέσει να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. :)

Πιστεύω πως αφού θέλω να παίξω, λίγο χρόνο να μπω να παρακολουθήσω και να παίξω θα τον βρω.
Απλά δηλώνω πως φέτος έχω και περισσότερες υποχρεώσεις απο άλλες χρονιές, και το πιο πιθανό είναι να φύγω απο απουσίες. Δεν είπα έχω σκοπό να παίξω μια μέρα και μετά να εξαφανιστώ.

Αν πάλι πιστεύετε εσείς κάτι τέτοιο, μην με μετράτε. Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα, γιατί προτίθεμαι να διαθέσω όσο χρόνο μου περισσεύει για να κάτσω να παίξω. Και δε θυμάμαι να αθέτησα καμία φορά υπόσχεση που έδωσα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Αν δεν έχω χρόνο, το δηλώνω εξαρχής. Αν προτίθεμαι να βρω, επίσης. Θα μπορούσα κάλλιστα να μη δηλώσω συμμετοχή αν δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top