Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σόρρυ,δεν μιλάω άλλο,θα περιμένω τις ψήφους.
Kαλά θα κάνεις, μην εκτίθεσαι άλλο.:whistle:

Αν είσαι δολοφόνος, καρφώνεσαι πολύ με το να προσπαθείς να προστατέψεις τον εαυτό σου, ενώ δεν έχεις πάρει καμιά ψήφο ακόμα.
Γι' αυτό, πάρε μια ψήφο από μένα να 'χεις...Wild_Boy
Επίσης, ο Τάσος97 στα υπόψιν...

edit:
:hmm::hmm::hmm: πολλές εξηγήσεις ζητάμεχμμ ίσως να ήμουν σωστός στο μσν όταν σου ειπα ότι ίσως είσαι σιριαλ κιλλερ
γκουχ γκουχ
Για εξήξησε λίγο τι εννοείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω αποκλειστικές πληροφορίες. Δολοφόνος Νορβηγός γνωστός και ως Μακελάρης το έσκασε από τα κρατητήρια της Νορβηγία όπου επρόκειτο να δικαστή και ήρθε στην Ελλάδα. Το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι ξανθός και αν θέλουμε να ζήσουμε πρέπει να τον βρούμε άμεσα γιατί κυκλοφορεί ανάμεσα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
wild_boy ισα ισα, δεν εχω κατι εναντιον σου :) απλα νομιζω πως φαινεται πως εισαι, και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι με εχετε βαλει στο ματι επειδη ανακαλυψα τον πρωτο ηδη....

Ελεος; Ψηφο επειδη ειμαι ρατσιστης με τους μαυρους γατους; ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΑΤΟΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Ψηφίζετε από τώρα έως και μέχρι αύριο στις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist
blue_butterfly
bluestas95
dannaros
Demlogic
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Demlogic
petropoulos43551
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
1 Demlogic
1 Wild_Boy



Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
wild_boy ισα ισα, δεν εχω κατι εναντιον σου :) απλα νομιζω πως φαινεται πως εισαι, και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι με εχετε βαλει στο ματι επειδη ανακαλυψα τον πρωτο ηδη....

Ελεος; Ψηφο επειδη ειμαι ρατσιστης με τους μαυρους γατους; ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΑΤΟΙ

έχω λιώσει,με τους πορτοκαλί γάτους ROFL

Βαιε dem,κι όσοι με κατηγορείτε με έχετε ξενερώσει,σχεδόν είμαι σίγουρος ότι θα βγω στην πρώτη ψηφοφορία,μόνο και μόνο επειδή ενθουσιαστηκα.το ίδιο είχε πάθει και ο παπας με την ελενα στο προηγούμενο και γενικά,πολλοί.μη με ξενερώνετε τώρα,όλο πολίτης βγαίνει στα πρώτα..εγώ μένω στις κατηγορίες μου στον τάσο,επειδή είναι γενικά πολύ ενθουσιασμένος,αλλα αυτό μπορεί ίσως να εξηγείται επειδή παίζει πρώτη φορά.Κατά τ'άλλα όλοι αθώοι μου φαίνεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μμμμ, δεν θα σε ψηφισω ακομη, αλλα,
ΟΙ: bluestas9,Wild_boy και ο MAVROULIS που με ψηφισε χωρις επιχειρημα ειναι οι υποπτοι μου

EDIT ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΔΥΟ
Bluestas9 και Wild_boy αλληλουποστηριχθηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Come on, έτσι είναι ο χαρακτήρας του Τάσου. Πάντα είναι ενθουσιασμένος και ειδικά τώρα που παίζει το παιχνίδι για πρώτη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
edit: γκουχ γκουχ
Για εξήξησε λίγο τι εννοείς...

εννοω ότι μιλησαμε στο μσν με τη ριρικα και της λεω "μας δωσαν ρόλους" και με λέει "πάω να δω" και λέει μετα "μαλιστα" και λέω "σιριαλ κιλλερ: αποκαλύφθηκες" αυτο ειναι όλο να το επιβεβαιώσει και η ριρικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή είπα ότι το μήνυμα έχει ορθοφραφικά με είπε σίριαλ κίλλερ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βαιε dem,κι όσοι με κατηγορείτε με έχετε ξενερώσει,σχεδόν είμαι σίγουρος ότι θα βγω στην πρώτη ψηφοφορία,μόνο και μόνο επειδή ενθουσιαστηκα.
Δεν είσαι νέος παίκτης, έχεις παίξει αρκετά παλέρμο. Μήπως ενθουσιάστηκες που έγινες επιτέλους δολοφόνος;;)
το ίδιο είχε πάθει και ο παπας με την ελενα στο προηγούμενο και γενικά,πολλοί.μη με ξενερώνετε τώρα,όλο πολίτης βγαίνει στα πρώτα..
Γι' αυτό σε ψήφισα, για να αλλάξει αυτή η κατάσταση.:whistle:
Κατά τ'άλλα όλοι αθώοι μου φαίνεστε.
Περίεργο. Εγώ ξέρω ότι όλοι πρέπει να θεωρούνται ύποπτοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Μόνο ο δολοφόνος ξέρει ποιοι είναι ''αθώοι''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
μμμμ, δεν θα σε ψηφισω ακομη, αλλα,
ΟΙ: bluestas9,Wild_boy και ο MAVROULIS που με ψηφισε χωρις επιχειρημα ειναι οι υποπτοι μου

EDIT ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΔΥΟ
Bluestas9 και Wild_boy αλληλουποστηριχθηκαν

Προβαίνεις εύκολα σε κρίσεις χωρίς να έχουν μιλήσει πολλοί παίκτες και χωρίς επιχειρήματα.
Πώς και μπήκα ξαφνικά στη λίστα με τους υπόπτους σου?Πότε υποστήριξα τον Στράτο και δεν το θυμάμαι? :confused: .Τώρα θα μιλήσω γι' αυτόν.

Εγώ πιστεύω πως ούτε ο Τάσος , ούτε ο Στράτος είναι δολοφόνοι.
Ο μεν Τάσος παίζει πρώτη φορά και φαίνεται να έχει ενθουσιαστεί ποστάροντας , και ο δε Στράτος δέχτηκε κατευθείαν πυρά από ένα ποστ το οποίο δημοσίευσε για να ξεκινήσει κάποια αντιπαράθεση.Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι τους αθωώνω από τώρα.Στην πορεία πιθανόν να ανατραπούν τα πράγματα.Τους υπόλοιπους μέχρι στιγμής τους θεωρώ εξίσου ύποπτους.
Θα δώσω αύριο την ψήφο μου , έτσι ώστε να έχουν μιλήσει όλοι και να καταφέρω να βγάλω κάποια άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους σας! :)
Από τώρα σφαγές έχουμε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ε ναι...

αφού ξέρεις πώς είναι το παλέρμο...

(αν ήτανκι η thodora θα είχε γίνει φόνος προ πολλού:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
χαχαχα.. Πού είναι η Θοδώρα? Απλά τρόμαξα λίγο... Είναι η πρώτη μέρα και έχουμε ήδη 8 σελίδες!!
Κάνω μια διεξοδική ανάγνωση λοιπόν και ποστάρω αργότερα την γνώμη μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εμενα με μπερδεψατε ηδη! :pfff:

μπραβο σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον...αναρωτιεμαι ποιος να ειναι ο σιριαλ κιλερ..αν και ενα εχω στο μυαλο μου....τον αθωο γατουλη Ντεμ(μπορει να ειμαι κι εγω!!χεχχεχεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν με νοιάζει,τι λέτε εσείς,εγώ ψηφίζω mayrouli.
Έτσι ρε,εκδίκηση για την _elena_. :pfff:

Ούτως ή άλλως στον πρώτο γύρο στην τύχη ψηφίζουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Λοιπον...αναρωτιεμαι ποιος να ειναι ο σιριαλ κιλερ..αν και ενα εχω στο μυαλο μου....τον αθωο γατουλη Ντεμ(μπορει να ειμαι κι εγω!!χεχχεχεχε)

Για το ποιοι είναι οι δολοφόνοι αναρωτιέσαι?Ή μήπως τους γνωρίζεις ήδη? :shifty:

Ούτως ή άλλως στον πρώτο γύρο στην τύχη ψηφίζουμε. :P

Όχι ακριβώς.Οι διαξιφισμοί έχουν ήδη ξεκινήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Ψηφίζετε από τώρα έως και μέχρι αύριο στις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist
blue_butterfly
bluestas95
dannaros
Demlogic
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Demlogic
petropoulos43551
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
1 Demlogic
1 Wild_Boy
1 MAYROULIS


Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top