Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
πΠέρσυ τέτοια εποχή ακριβώς, είχα μόλις αποκτήσει το βουβαλοκούταβό μου...

'Ηταν ένα υπέροχο μωρό... και γω μια μαμά..., μέσα στην καλή χαρά..., γιατί είχα αποκτήσει το κουτάβι των ονείρων μου...

Ένα καθαρόαιμο και μάλιστα με τίτλους... "Cane-corso" !!!!

Tίποτα ακόμα δεν προμήνυε, τις απίστευτες εξελήξεις και τις τεράστιες αλλαγές στη ζωή και των δυό μας...

Το σκυλί αυτό, έγινε άθελά του η αιτία, να αλλάξει ρυζικά η ζωή μου κατά ποσοστό τουλάχιστον 100%, χωρίς καμμία υπερβολή!!!!

Με άλλα λόγια, έγινε η αιτία, για την ευτυχία την οποία γνώρισα το τελευταίο χρόνο, που πιστεύω ότι για μένα..., είναι ανεπανάλληπτη και οφείλεται στον σύντροφό μου και τον ερχομό του στη ζωή μου...

Θα προσθέσω εδώ, ότι πιστεύω ότι η ευτυχία είναι απρόβλεπτη...

Και όπως έχει γραφθεί και από άλλο μέλος του e-steki.com τα ωραιότερα πράγματα έρχονται όταν δεν τα περιμένουμε...

Νιώθω την ανάγκη, να του πω δημόσια, ένα μεγάλο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" !!!!


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω σαν σήμερα πήγαινα να μαζεψω τα πράγματα μου απο την φοιτητούπολη
:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σαν χθες πέρσι έκανα την πρώτη μου παρουσίαση στον καθηγητή!!!
Μετά το γιόρτασα με τέλεια Lebkuchen

και μετά πακέταρα...
Σαν πέρσι έφαγα ένα τέλειο ψωμάκι με καρύδια και σύκο και μετά πήγα Μόναχο για ψώνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Περσι τετοιες μερες περιπου ημουνα τριημερη με το σχολειο...Τι ωραιες εποχες..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Αχ ναι!!!!Τελεια ήταν!!!!:happy:Μακάρι να μπορούσαμε να γυρίσουμε το χρόνο πισω!!!(λολ)Θέλω και άλλη τριήμερη!!!Τεσπα αντε να ερθει η ώρα που θα πάμε πενταήμερη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πριν από ένα χρόνο ακριβώς, έδωσα το τελευταίο μάθημα για το πτυχίο μου:) . Και παρ' όλο που δεν ήξερα την τύφλα μου, η εξετάστρια ήταν πρώτη ξαδέρφη του Χίτλερ και όλες οι υπόλοιπες στην ομάδα μου είχαν πλακωθεί με αποτέλεσμα να κάνω τον διαιτητή, τα δάκρυα που έχυσα βγαίνοντας ήταν δάκρυα χαράς:redface: :) . Δάκρυα γιατί κάτι πολύ κουραστικό και ψυχοφθόρο είχε τελειώσει οριστικά. Δάκρυα για το τέλος μιας εποχής και ταυτόχρονα για την αρχή μιας άλλης. Δάκρυα για όλες τις αγωνίες, τις άγρυπνες νύχτες και τους φόβους μακρυά από τη σιγουριά του σπιτιού μου, και που τώρα ένα μόλις βήμα πριν την οριστική επιστροφή νομίζω...ότι θα μου λείψουν:/: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νοεμβριο σας πηγανε τριημερη; Καλα.... ειστε τρελοι εκει πανω... (καλα, αυτα λετε και εσεις για μας.... Βασικα εχω ακουσει και ενα συνθιματακι, "Η τρελα δεν παει στα βουνα, παει στα νησια":P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Πέρσι τέτοιες μέρες ετοιμαζόμουν για τον γάμο μου!:inlove: Ετρεχα στα μαγαζιά να ψωνήσω ρούχα,:jumpy: παπούτσια,:jumpy: εσώρουχα και :jumpy:αξεσουάρ για την μέρα αυτή. Οχι δεν έβαλα νυφικό καθώς κάναμε πολιτικό γάμο λόγω πένθους.. Πάντως αυτές τις μέρες θα τις θυμάμαι πάντα! Και ειδικά την μέρα που παντρεφτήκαμε με τον καλό μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Νοεμβριο σας πηγανε τριημερη; Καλα.... ειστε τρελοι εκει πανω... (καλα, αυτα λετε και εσεις για μας.... Βασικα εχω ακουσει και ενα συνθιματακι, "Η τρελα δεν παει στα βουνα, παει στα νησια":P)

:laugh:Ναι Νοέμβριο μας πήγανε γιατί αν δεν μας πηγαίνανε τότε δεν θα πηγαίναμε καθόλου!!!Κανονικά όμως δεν πηγαίνουν τέτοια εποχη(συνήθως πρίν το πάσχα από όσο ξέρω)...τέλεια ήταν όμως!!!Αντε Κρόνε φέτος και εσύ δεν θα πάς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέρσι τέτοια μέρα είχε μέτριο καιρό...
Μετά, το βράδυ, πήγα για το πρώτο μου ραντεβού με τον ιχλίμπεντιχ...
Και όσο ήμαστε στο Bar έριξε τρελόοο χιόνι!!!
Γυρίσαμε με τα πόδια, δεν είχε πια συγκοινωνία... Και είχα γίνει μούσκεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πέρισυ τέτοιο καιρό βρισκόμουν στην Καλιφόρνια κ ετοιμαζόμουν να γυρίσω στην Ιταλία κ τους φίλους μου που τόσο μου είχαν λείψει!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εκει που βρισκομαι τωρα και εκλεινα αεροπορικα εισητηρια για Ελλαδα για την περιοδο των Χριστουγεννων...Τα οποια βεβαια λιγες εβδομαδες μετα ακυρωσα λογω δουλειας!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να σου πω προπερσι(2004) . τα εβρισκα για 2 φορα με τον χριστοφορο...μετα απο μια βδομαδα τελειωσε οριστικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Πέρσι τέτοιο καιρό προσπαθούσα να κάνω την πτυχιακή μου και είχα άγχος για το τι θα γίνει τελικά με τα ερωτηματολόγια που έπρεπε να συμπληρωθούν.

Συναισθηματικά ήμουν τα ίδια με τώρα, δλδ μια χαρά.

Οικονομικά ήμουν καμία σχέση με τώρα, ήμουν μπατιράκος.

Από ξεκούραση, και πάλι καμία σχέση, όλη μέρα ξάπλα.

Θα ήθελα ΤΩΡΑ 3-4 φορές την εβδομάδα, να βρισκόμουν στην κατάσταση την περσινή, δλδ ξάπλα και χωρίς την καθημερινή ρουτίνα της δουλειάς. Αλλά όχι όλη την εβδομάδα, γιατί η ρουτίνα της ξάπλας είχε γίνει κουραστική - εκνευριστική στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα ίδια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οπως και φετος...ευτυχισμενη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μεθυσμένη! Ετοιμαζόμουν για το χορό και το ραντεβού μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μες στην τρελή χαρά! ξεκινούσε να χτίζεται το σπιτάκι και ήμουν μέσα στα όνειρα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαμογελαστή! Σαν χθες ήμουν πάλι άρρωστη, αλλά σα σήμερα πάλι καλά, έξω χιόνια και ξεκινούσε ένα αίσθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος Τσώλας

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος Τσώλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε τι φάση, εννοώ...; Πού, με τι προσδοκίες, τι όνειρα;
Σε άλλη σχέση, πήρατε πτυχίο ενδιάμεσα...;

Πώς νιώθετε όταν σκέφτεστε το τότε;
Πέριση ήμουν στήν σχολή και σίγουρα τέτοια ώρα ήμουν γιά καφέ! Περνούσα πολύ ωραία και το μόνο που δεν ήθελα ήταν να τελειώσω την σχολή! Δυστηχώς τελείωσε! Τώρα όταν σκεύτομαι την σχολή μελανχολώ!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top