Το έτερον ήμισυ

yiannis_wife

Νεοφερμένος

Η yiannis_wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απο ότι καταλάβατε είμαι η γυναίκα του yiannis.
Η παρέα σας δείχνει ενδιαφέρουσα.
Λόγω γάμου και δουλειάς ο χρόνος είναι πολυ περιορισμένος αλλα μαθαίνω (σχεδόν) τι γίνεται απο τον γιάννη μου.
Άλλωστε τον μοιράζομαι μαζί σας, για αυτο να μου τον προσέχετε.

Φιλικά
Κατερίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis_wife:
Απο ότι καταλάβατε είμαι η γυναίκα του yiannis.
Η παρέα σας δείχνει ενδιαφέρουσα.
Λόγω γάμου και δουλειάς ο χρόνος είναι πολυ περιορισμένος αλλα μαθαίνω (σχεδόν) τι γίνεται απο τον γιάννη μου.
Άλλωστε τον μοιράζομαι μαζί σας, για αυτο να μου τον προσέχετε.

Φιλικά
Κατερίνα
ωχ
καλως το ξακουστο Κατερινακι!
Thanx for droping by to say hi!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλοςηρθες. Να περνας καμια βολτα...
Μην μας αφησεις ν αβγαλουμε ακρη με τον Γιαννη μονοι μας... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Γεια σου
στο προσέχουμε
εγώ όπως κατάλαβες είμαι το εγγονοκούνελο του Γιάννη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Καλωσήλθες στο e-steki :)
kleftra άρχισε να τρέχεις! :rolleyes: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis_wife:
Απο ότι καταλάβατε είμαι η γυναίκα του yiannis.
Η παρέα σας δείχνει ενδιαφέρουσα.
Λόγω γάμου και δουλειάς ο χρόνος είναι πολυ περιορισμένος αλλα μαθαίνω (σχεδόν) τι γίνεται απο τον γιάννη μου.
Άλλωστε τον μοιράζομαι μαζί σας, για αυτο να μου τον προσέχετε.

Φιλικά
Κατερίνα

Εγω την κάνω ενδιαφέρουσα την παρέα, το ξέρω αυτό ήθελες να πεις!:P
Μην ανησυχείς για το Γιάννη, του χω δώσει οδηγίες. Αν μυριστείς στο μέλλον ποτέ οτι δεν σου είναι πιστός, θα του σπάσω τα γόνατα και σοβαρολογώ!;) Μέχρι στιγμής τον βλέπω να ακολουθεί μια χαρά τας παραδόσεις και την αξιοπρέπεια που πρέπει να φέρει ενας πραγματικός κύριος! :)

ΥΓ: Και είπαμε ε! Πάνω απο 3 παιδιά να ενισχύσετε τα Ελληνικά Στρατά!:)

ΥΓ2: Καλώς όρισες στην παρέα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Γειά σου Κατερίνα!!!

ps. Το ξέρεις οτι μας έχει καλέσει όλους στο γάμο ???
ps2. χιχιιχιχιιχιχιχ τον έδωσα το Γιαννάκη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ααααααα ωραία!!!

καλώς μας ήρθες Κατερίνα!!!
χαίρομαι που βρήκες έστω και ελλάχιστο χρόνο να μπεις στην παρέα μας γιατί θα μου ηταν ιδιαίτερα δύσκολο να έρθω στον γάμο και να σου συστηθώ ως ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :hehe:
Καλό κουράγιο και δύναμη με τα τελευταία τρεχάματα του γάμου!!!
Επί τη ευκαιρία να σου πούμε και σένα ότι το προσκλητήριο είναι ΣΟΥΠΕΡ!!!
(καθώς και η συμπεριφορά του μέλλοντα συζυγού σου! να ξέρεις ότι σε τιμάει πάρα πολύ σαν άνθρωπο και γυναίκα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Γεια σου Κατερινάκι και σου δίνω τα θερμά μου συγχαρητήρια που ανακάλυψες τον Γιαννάκη, το πιο εύθυμο άτομο του forum, με την εφυιέστερη αίσθηση χιούμορ που έχω συναντήσει ever!
Να σαστε πάντα μαζί και ευτυχισμένοι. Με όλη μου τη καρδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το παρακάτω μύνημα είναι απο την γυναίκα μου...


----------------------------------------------------------
Είστε όλοι πολυ καλοί, ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας και ευχομαι σε κάθε ένα απο εσας να βρείτε τον άνθρωπο της ζωής σας αν δεν το έχετε ήδη γιατι εγώ σίγουρα τον έχω βρεί.

@Valder : Κρατάω την υπόσχεση σου σε περίπτωση που μου κάνει καμια απιστία

@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ : Σε ευχαριστώ όπως και όλους για τις ευχές και φυσικά και η πρόσκληση είναι ανοικτή για όποιον μπορει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Το παρακάτω μύνημα είναι απο την γυναίκα μου...

φυσικά και η πρόσκληση είναι ανοικτή για όποιον μπορει.

Χαχαχαχα ωραία... τώρα το κάνατε και οι δύο το λάθος!!! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ρε Γιάννη...ΕΛΕΟΣ!
Χαλάς τη πιάτσα ρε!:P
Τώρα θέλει κι η γυναίκα μου να της ανοίξω λογαριασμό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ρε Γιάννη...ΕΛΕΟΣ!
Χαλάς τη πιάτσα ρε!:P
Τώρα θέλει κι η γυναίκα μου να της ανοίξω λογαριασμό!:D
χαχαχα ΕΛΙΩΣΑ λεμε


να της ανοιξεις βρε - να ακουσουμε και της αποψεις της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top