Παλέρμο Extreme

Πότε σας βολεύει να ξεκινήσει το Παλέρμο Extreme;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Βάλε με ωρε· ούτε εγώ θα λιωνω αλλα όντως υπάρχουν πολλοί ρολόι καη θα είναι λιγότερο βαρετό απο την άλλη φορά που ήμουν πολίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Είμαι και εγώ μέσα και ας ελπίσουμε ότι θα προλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. CiNeFiL
  9. maria_lulu
  10. Τάσος97
  11. Σπυρακος (^^)
  12. γιολαντα53448
  13. Tsiyo
  14. stefanos...
  15. Demlogic
  16. blue_butterfly
  17. Εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. CiNeFiL
  9. maria_lulu
  10. Τάσος97
  11. Σπυρακος (^^)
  12. γιολαντα53448
  13. Tsiyo
  14. stefanos...
  15. Demlogic
  16. blue_butterfly
  17. Εσύ;;;

Γεια σου συλβια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πρεπει κ εγω να αποσυρω την συμμετοχη μου...το προγραμα μου ειναι πολυ φορτωμενο δεν ξερω αν θα προλαβαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Βασικά νομίζω ότι είναι απ' τις χειρότερες περιόδους για Παλέρμο.Άμα ήταν πριν ένα μήνα , θα είχαν μαζευτεί 30+ συμμετοχές για το ανανεωμένο παιχνίδι. :P
Τώρα άλλοι ξεκινάνε σχολεία , άλλοι έχουν εξεταστική (όσοι δεν την έχουν χάσει λόγω κατάληψης) , άλλοι επιστρέφουν απ' την πολυήμερη άδεια του καλοκαιριού για δουλειά...Γενικά επικρατεί ένα χάος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ναι συμφωνώ με τον bluestas95. και εγώ είχα σκοπό να το κάνω πριν αρχίσουν τα σχολεία ή έστω στην πρώτη βδομάδα, αλλά πήγε 2η βδομάδα και έγινε σκατά... προτείνω να αλλάξουμε ημερομηνία για πιο μετά...

Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. maria_lulu
  9. Τάσος97
  10. Σπυρακος (^^)
  11. γιολαντα53448
  12. Tsiyo
  13. stefanos...
  14. Demlogic
  15. blue_butterfly
  16. Εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τι λέτε να το κάνουμε στις 26? ας γίνει ψηφοφορία για τις 19, 26, και για τις 3 Οκτωβρίου, ακούτε κύριοι διαχειριστές. Ευχαριστώ προκαταβολικά. Πιστεύω ότι οι δύο τελευταίες ημερομηνίες βολεύουν και φοιτητές που θα τελειώσουν την εξεταστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Βάλε με και εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. maria_lulu
  9. Τάσος97
  10. Σπυρακος (^^)
  11. γιολαντα53448
  12. Tsiyo
  13. stefanos...
  14. Demlogic
  15. blue_butterfly
  16. Polkiu
  17. Εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Προστέθηκε δημοσκόπηση για να ψηφίσουμε την πιο βολική ημερομηνία έναρξης του παιχνιδιού. Παρακαλώ να ψηφίσουν μόνο αυτοί που έχουν δηλώσει οτι θα παίξουν καθώς κι αυτοί που σκέφτονται να δηλώσουν συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βασικά νομίζω ότι είναι απ' τις χειρότερες περιόδους για Παλέρμο.Άμα ήταν πριν ένα μήνα , θα είχαν μαζευτεί 30+ συμμετοχές για το ανανεωμένο παιχνίδι. :P
Τώρα άλλοι ξεκινάνε σχολεία , άλλοι έχουν εξεταστική (όσοι δεν την έχουν χάσει λόγω κατάληψης) , άλλοι επιστρέφουν απ' την πολυήμερη άδεια του καλοκαιριού για δουλειά...Γενικά επικρατεί ένα χάος. :P

Ας είμαστε ρεαλιστές.
Τα σχολεία που ξεκινάνε δεν θα είναι πρόβλημα γιατί οι εκπαιδευτικοί γενικά ήδη ξεκινάνε κινητοποιήσεις... Οι εξεταστικές των φοιτητών μέχρι τις 3 Οκτώβρη θα έχουν τελειώσει.
Μόνο τα παιδιά που έχουν φροντιστήρια πολλά ενδέχεται να δυσκολευτούν αλλά με προσεκτική οργάνωση νομίζω δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα...

Από την άλλη, όταν κάποιος συμμετέχει στο Παλέρμο δεν σημαίνει ότι υπογράφει συμβόλαιο για να περνάει εκείνες τις μέρες όλη του την ημέρα στον υπολογιστή και να παρακολουθεί αυτό το θέμα!;)
Είμαστε άνθρωποι, έχουμε όλοι μας δουλειές. Από την στιγμή που κάποιος αφιερώνει όσο περισσότερο χρόνο μπορεί για το παιχνίδι και δεν είναι αδιάφορος δεν υπάρχει λόγος να είναι μέσα όλη την μέρα....

Και αυτό είναι κάτι που έγινε υπερβολικα πολύ στο προηγούμενο Παλέρμο. Κάποιοι παίκτες δεν είχαν την πολυτέλεια να κάθονται να παρακολουθούν το παιχνίδι κάθε μέρα και για αυτό το λόγο έγιναν στόχοι! Λάθος!
Είναι προσωπική υπόθεση του καθένα πόσο χρόνο αφιερώνει - για αυτό μην φοβάστε και δηλώστε συμμετοχή!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
3 Οκτωβριου παιδιααα καλυτερα ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κι εγω θέλω,μπορώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. maria_lulu
  9. Τάσος97
  10. Σπυρακος (^^)
  11. γιολαντα53448
  12. Tsiyo
  13. stefanos...
  14. Demlogic
  15. blue_butterfly
  16. Polkiu
  17. Wild_Boy
  18. Εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, όσοι δηλώσατε συμμετοχή θα σας παρακαλέσω να δείτε τις μικροαλλαγές στους κανόνες, να τους μάθετε όπως μπορείτε, και ότι απορίες έχετε να επισκεφθείτε την σελίδα με τις απορίες >>ΕΔΩ<<.

Επίσης ψηφίστε στην παραπάνω ψηφοφορία, να δούμε πότε βολευόσαστε καθώς και για να δώσετε το παρόν ότι "θυμάστε" ότι έχετε δηλώσει συμμετοχή και είστε ενεργά μέλη. Ψηφίζουν στην ψηφοφορία και παίκτες που δεν έχουν δηλώσει συμμετοχή, δηλαδή οποιοσδήποτε...

Όσοι έχετε κάνει τα παραπάνω πράγματα κάντε like σε αυτό το ποστ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
@z0itCa:
Το σχολείο είναι πρόβλημα.Δεν ξέρεις από τώρα τι χρόνος θα σου απομένει.Για παράδειγμα , εγώ δεν ξέρω από τώρα αν θα έχω χρόνο για να παίξω.Είναι ένα στάδιο προσαρμογής στη νέα σχολική χρονιά.

Όσον αναφορά τη συμμετοχή στο παιχνίδι , είναι διαφορετικό το να μπαίνεις όποτε μπορείς κι να δημοσιεύεις κάποια posts απ' το να μπαίνεις μόνο και μόνο για να δώσεις μια ψήφο και να φύγεις.Πώς να βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα για κάποιον , αν μπαίνει μόνο για την ψήφο?Πιστεύω πως αν είναι να δηλώσει κάποιος συμμετοχή και λόγω χρόνου θα μπαίνει μόνο για να ψηφίζει , καλύτερα να μην το κάνει.Όσοι όμως δεν έχουν χρόνο , αλλά πιστεύουν ότι θα μπορούν να έχουν έστω μια μικρή , αλλά εμφανής συμμετοχή , ας δηλώσουν.Εγώ αυτό πιστεύω.Ας πράξει ο καθένας όπως πιστεύει από εκεί και πέρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
@z0itCa:
Το σχολείο είναι πρόβλημα.Δεν ξέρεις από τώρα τι χρόνος θα σου απομένει.Για παράδειγμα , εγώ δεν ξέρω από τώρα αν θα έχω χρόνο για να παίξω.Είναι ένα στάδιο προσαρμογής στη νέα σχολική χρονιά.

Όσον αναφορά τη συμμετοχή στο παιχνίδι , είναι διαφορετικό το να μπαίνεις όποτε μπορείς κι να δημοσιεύεις κάποια posts απ' το να μπαίνεις μόνο και μόνο για να δώσεις μια ψήφο και να φύγεις.Πώς να βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα για κάποιον , αν μπαίνει μόνο για την ψήφο?Πιστεύω πως αν είναι να δηλώσει κάποιος συμμετοχή και λόγω χρόνου θα μπαίνει μόνο για να ψηφίζει , καλύτερα να μην το κάνει.Όσοι όμως δεν έχουν χρόνο , αλλά πιστεύουν ότι θα μπορούν να έχουν έστω μια μικρή , αλλά εμφανής συμμετοχή , ας δηλώσουν.Εγώ αυτό πιστεύω.Ας πράξει ο καθένας όπως πιστεύει από εκεί και πέρα. :/:

Διάβασε ξανά προσεκτικά το ποστ μου και θα δεις ότι δεν δικαιολογώ όσους μόνο μπαίνουν και ψηφίζουν. Απευθύνομαι χαρακτηριστικά σε αυτούς που αφιερώνουν και το στοιχειώδη χρόνο στο παιχνίδι αλλά δεν μπορούν να είναι νύχτα - μέρα μπροστά στον υπολογιστή τους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Διάβασε ξανά προσεκτικά το ποστ μου και θα δεις ότι δεν δικαιολογώ όσους μόνο μπαίνουν και ψηφίζουν. Απευθύνομαι χαρακτηριστικά σε αυτούς που αφιερώνουν και το στοιχειώδη χρόνο στο παιχνίδι αλλά δεν μπορούν να είναι νύχτα - μέρα μπροστά στον υπολογιστή τους!;)
Κοίτα , σου απάντησα με βάση αυτά :
Από την στιγμή που κάποιος αφιερώνει όσο περισσότερο χρόνο μπορεί για το παιχνίδι και δεν είναι αδιάφορος δεν υπάρχει λόγος να είναι μέσα όλη την μέρα....
Είναι προσωπική υπόθεση του καθένα πόσο χρόνο αφιερώνει- για αυτό μην φοβάστε και δηλώστε συμμετοχή
Το να είσαι αδιάφορος για το παιχνίδι μπορεί κάποιος να το αντιλαμβάνεται διαφορετικά.Όπως π.χ να κινδυνεύει να βγει από απουσίες.Μπορεί δηλαδή , ο οποιοσδήποτε το ένα ποστ να μην το θεωρεί αδιαφορία.Και επειδή κλείνεις με το 2ο quote , ήθελα απλώς να καταστήσω σαφές την άποψη μου για το θέμα της συμμετοχής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top