Κάθε Μέλος, μια φωτογραφία

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Crepuscular_rays_in_the_woods_of_Kasterlee,_Belgium.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Βάσει του ότι η @Aleksa βγάζει κάτι cute και μειλίχιο. Όλα αυτά τα χρόνια που είμαι στο φόρουμ, την βρίσκω απ' τα πιο συμπαθή μέλη, μακράν.
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Άσπρη μαύρη η φωτογραφία, είχε ένα χαμόγελο μισό, μέσα σε κόκκινο τηλεφωνικό θάλαμο στο Λονδίνο να ακούει...
Muse - Uprising
:hello:
9abf65256a6a99a6a4d61f66a77dd319--under-eyes-interesting-photos.jpg

 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την γιαγιά, ρε Κουκουβήδη;; Α, να χαθείς.

(έριξα πολύ γέλιο, να 'σαι καλά!!!)



Κουνέλι. Το γιατί το ξέρεις.

Με τσουλούφια κιόλας, για να σου τα τραβάω, όταν μου τη δίνεις. Να, καλή ώρα με τη γιαγιά από πάνω. :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
image.jpg


Για κάποιο λόγο η aleksa μου δημιουργεί συνειρμικά την εικόνα μιας χαμογελαστής, καστανής κυρίας που πίνει ζεστό καφέ! Δεν ξέρω, μου βγάζει πολλή ζεστασιά τόσο η μυρωδιά του καφέ, όσο και η aleksa, οπότε μάλλον γι αυτό. (Πρόσεχε, θα απογοητευτώ πολύ έτσι και μου πεις τίποτα του στυλ "δε μ αρέσει ο καφές" :Ρ)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
@Agaphbou; αμοιβαία τα συναισθήματα και σ'ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια...:hug:
Ασφαλώς και δεν θέλω να σε απογοητεύσω γιατί, πρωτίστως και σε καμιά περίπτωση γενικά
δεν αρέσκομαι να απογοητεύω την Αγάπη. :happy:<3

Από κει κι έπειτα, στην πραγματικότητα είμαι μια καστανόξανθη κυρία που απολαμβάνω το πρωινό μου γάλα- πάντα όμως με καφέ μέσα. ;)

cecb91655d65.gif
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top