Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα

Διαρροή από την ΣΕ δεν υπήρχε σχεδόν σίγουρα...
Πριν μπει η marialuluf και ο JJ στην ΣΕ η maria... μου είχε πει ποιους υποπτεύεται (δεν ξέρω πως) και είχε πέσει σε όλους μέσα... Έπειτα η maria... και η rewial (και δεν ξέρω ποιοι άλλοι) συνεργάστηκαν και έβγαλαν όλους τους δολοφόνους έξω. Ποιος σας είπε ότι απαγορεύονται τα pm... Και γείτονα σου να είναι ο άλλος πως γνωρίζεις ότι δεν μπλοφάρει. Ένας έμπειρος παίχτης του παλέρμου που παρακολουθούσε όλα τα post μπορούσε να υποπτευτεί ποιοι ήταν οι περισσότεροι δολοφόνοι.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διαφωνείται με τις κλίκες αφού και το πραγματικό παλέρμο με κλίκες παίζεται... Μπορούσε άνετα ένας δολοφόνος να μπλοφάρει και να μπει και αυτός στην κλίκα. Σκοπός είναι να συνεργαστείται μεταξύ σας για να προχωρήσετε στο παιχνίδι... Δηλαδή αν σας στείλει κάποιος pm οτι είναι πολίτης θα το πιστέψετε.... Δηλαδή η rewial είσασταν τόσο σίγουροι πως ήταν η νοσοκόμα...

Ειδικά σε αυτό το παλέρμο που είχαμε 4 δολοφόνους χωρίς συνεργασίες μεταξύ των πολιτών δεν υπήρχε περιπτωση να χάσουν οι δολοφόνοι... Κάποιοι το κατάλαβαν φτιάξανε κλίκες και τα κατάφεραν.

Πριν 2 παλέρμο υπήρχε πάλι η ίδια ιστορία (δεν μίλησσα τότε θα μιλήσω τώρα)... Διαρροή και παραμύθια. Τότε λέω κατηγορηματικά (γιατί μόνο εγώ ήμουνα στη ΣΕ) δεν υπήρχε διαρροή. Στο chat είχα καταλάβει ότι μερικά άτομα είπαν στους άλλους τις ιδιότητες του... Για μένα αυτό δεν είναι παράνομο ούτε φυσικά μπορώ να το απαγορεύσω. Τότε ο fantasmenos και η noulou την σπάσανε τη κλίκα με επιτυχία.... επειδή ο ρουφιάνος ρίσκαρε. Έτσι παίζεται το παλέρμο οι επόμενοι δολοφόνοι βρείτε τρόπους να σπάσετε τέτοιες κλίκες γιατί είναι αναπόφεκτο να γίνουν.

Στο επόμενο παλέρμο το ποιος είναι ποιος θα το ξέρω μόνο εγώ....
Όποιος θέλει να μπει ΣΕ μπορεί να μπει να μετράει τις ψήφους όταν λύπω και μόλις μπαίνω θα ανακοινώνω εγώ τις ιδιότητες... Παρακαλώ να σταματήσουν οι επιθέσεις στο jj και στην marialuluf γιατί κατα 99% (για μένα 100%) δεν διέρρευσαν τίποτα. Αν για σας διαρροή είναι να πει κάποιος παίχτης σε pm είμαι πολίτης στον άλλο είναι εντελώς άκυρο για μένα για τους λόγος που ανέφερα παραπάνω.

Τώρα σε σχόλια δεν ήταν σοβαρό το παλέρμο δεν χρειάζεται να απαντώ... Στο chat n fun είμαστε παιχνίδι είναι. Μήπως πρέπει να μιλάμε και στην καθαρεύουσα για να μην ρίξουμε το επίπεδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω πραγματικα εχω ξενερωσει απιστευτα πολυ.....
δες και εδω https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?t=66629 αυτος εδω κατηγορει τους ''ισκοολιτες'' λες και ξερει τι εχει παιχτει...δηλαδη ελεος,νταξει αμα εχεις προβλημα μαζι μας πες το μας ρε φιλε!Δεν ειναι αυτο ο θεμα ομως..εγω πριν αρχισει το παιχνιδι ειχα πει στον φοκο οτι δεν συμφωνω να μπαινουν αλλα ατομα στην ΣΕ δεν με ακουσαν ..να τα τωρα τα αποτελεσματα!
αυτα δεν ξανα ασχολουμε αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Τώρα σε σχόλια δεν ήταν σοβαρό το παλέρμο δεν χρειάζεται να απαντώ... Στο chat n fun είμαστε παιχνίδι είναι. Μήπως πρέπει να μιλάμε και στην καθαρεύουσα για να μην ρίξουμε το επίπεδο...


Νταξει ολα τα αλλα...αλλα αυτο ηταν κορυφαιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Λοιπον,επειδη ειπαμε με τη Rewial πως θα παιζαμε μεχρι το #28,αν αυτο ηταν στην Αθηνα,και βλεπω πως μαλλον ούτε εκει δε θα ειμαστε αν συνεχισει αυτη η ιστορία,εχω να πω τα εξής:
1)Κανονας που θέτω εγώ:Το με ποια κριτηρια ψηφίζω,δεν το διαπραγματευομαι με κανεναν,αν λεω αληθεια εκεινη τη στιγμη ή εχω κατι αλλο στο μυαλο μου και δε θελω να κινησω υποψιες,δε με ενδιαφερει τι πιστευετε απο τα δύο περισσότερο.Μπορει να ισχυουν και τα δυο.
2)Κανόνας που θετει το φόρουμ:Οχι προσωπικες επιθέσεις,εκτος κι αν γνωριζεις καλα ενα ατομο και είναι δεδομενο πως θα γελασετε και οι δύο.
3)Το αυτονόητο:Το παλερμο είναι ενα παιχνίδι.Παιχνίδι και σοβαρότητα δε συνάδουν,διαφορετικά μου θυμίζετε τα μικρα μου αδέρφια σε περιοδους που ήταν ακόμη μικρότερα.
4)Πρόταση δική μου:Δεν ξέρω,και δε με νοιαζει αν υπήρξε διαρροή.Ξερω μόνο το οτι το παιχνιδι το χαλασαν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ,καθενας τον τροπο του,κι ολοι μετέχουμε σε αυτό.Καθένας να διορθώσει τον εαυτό του,κι οσο για τη ΣΕ,είχα να πω ό,τι είπα χθες που τελειωσε το παιχνίδι.Οποιος ειναι ΣΕ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ στο παλερμο,και δεν επηρεάζει την έκβαση αυτού στο ελάχιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Να αποκαλυψω καποιες λεπτομεριες,για μερικους που νομιζουν πως η παρεα βλαπτει το παλέρμο.

Ολοι ξερουμε πλεον πως στο 25# εγω ήμουν ρουφιάνος,και ήξερα πως η Αννα ειναι δολοφονος και η Ζωη τσιρακι.

Η Αννα,μην ξεροντας το ρολο μου,ενω μιλαγαμε η παρεα εκτος φορουμ,εκανε την εξυπνη κατ'εμέ κινηση να μας πει πως ηταν πολιτης.
Απο τη μερια μου εγω ηξερα τι ειναι,αλλα ούτε εγω αποκαλυψα κάτι.

Το παιχνιδι τελειωσε ξαφνικα.Κι αυτό επειδή εγω εστειλα pm στην Αννα:σκοτωσε με να λήξει,ρουφιανος ειμαι,γιατι εχω εκνευριστει παρα πολύ και θα μου ξεφυγουν λεξεις που δε θέλω.


Αυτά.Απο δω και πέρα,όποιος παίζει,παίζει επειδή του αρέσει το κλίμα του παιχνιδιού και μόνο,κι αν η στρατηγική του άλλου αποδειχτεί αποτελεσματικότερη,και η ήττα μεσα στο πρόγραμμα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μαρεσει γιαννη που λες οτι λες στο πρωτο ποστ (μες στα νευρα χαχα).....μετα δεν σου απανταει κανεις και ξαναγραφεις δευτερο ποστ (παλι μες τα νευρα)!!!!!!
και επειδη ειναι η μερα τον αποκαλυψεων :worry::sly: ας πω και γω κατι.....
λοιπον στο παλερμο 26 οπως σας εγραψε και ο φοκος εγινε κατι στο τσατ δηλαδή καταλαβε οτι καποιοι ξερουμε τους ρολους κάποιον άλλων (δλδ ετσι νομίζαμε :flowers: χαχα)...χμ λοιπον εγω ηξερα τους ρολους 2 ατομων δηλαδη 3 αλλα ο τριτος μας ειπε ψέματα!:shifty:....τεσπα οντως εκεινο το παλερμο τελικα κατεληξε να μην μαρεσει μιας και ηξερα τους ρολους αυτους για αυτο και εκεινη την μερα ειχα πει να με σκοτωσουν ή να με ψηφίσετε! την επομενη μερα τελειωσε κιολας! :P
τεσπα οπως ειπε ο φοκος δικαιωμα του καθενα να λεει τι ειναι αλλα τελικα δεν εχει πλακα να ξερετε τους ρολους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Να αποκαλυψω καποιες λεπτομεριες,για μερικους που νομιζουν πως η παρεα βλαπτει το παλέρμο.

Ολοι ξερουμε πλεον πως στο 25# εγω ήμουν ρουφιάνος,και ήξερα πως η Αννα ειναι δολοφονος και η Ζωη τσιρακι.

Η Αννα,μην ξεροντας το ρολο μου,ενω μιλαγαμε η παρεα εκτος φορουμ,εκανε την εξυπνη κατ'εμέ κινηση να μας πει πως ηταν πολιτης.
Απο τη μερια μου εγω ηξερα τι ειναι,αλλα ούτε εγω αποκαλυψα κάτι.

Το παιχνιδι τελειωσε ξαφνικα.Κι αυτό επειδή εγω εστειλα pm στην Αννα:σκοτωσε με να λήξει,ρουφιανος ειμαι,γιατι εχω εκνευριστει παρα πολύ και θα μου ξεφυγουν λεξεις που δε θέλω.


Αυτά.Απο δω και πέρα,όποιος παίζει,παίζει επειδή του αρέσει το κλίμα του παιχνιδιού και μόνο,κι αν η στρατηγική του άλλου αποδειχτεί αποτελεσματικότερη,και η ήττα μεσα στο πρόγραμμα ειναι.

:hmm:
Νομίζω όμως ότι αξίζει να πεις σε όλους, ΓΙΑΤΙ και με ΠΟΙΑ είχες εκνευριστεί για να καταλάβουν όλοι την αλήθεια.:)
Ο Γιάννης εκνευρίστηκε, επειδή πολύ απλά,
εγώ σαν τσιράκι φρόντιζα να παίξω τον ρόλο μου όσο καλύτερα μπορούσα και με μεγάλη επιτυχία μάλιστα..
Ο φίλτατος Γιάννης - όντας πρώτη φορά στο παιχνίδι- δεν του άρεσε ο τρόπος που έπαιζα εγώ (που είναι ο γνωστός, συνηθισμένος τρόπος) ....
Δεν θα παραθέσω όλα τα κοσμητικά που άκουσα εκείνη την μέρα
και πραγματικά το έχω αφήσει πολύ πίσω μου αυτό αν και κανείς που δεν με ξέρει δεν με έχει προσβάλλει έτσι.....

Ελπίζω ο τρόπος του δικού σου παιχνιδιού να έχει αλλάξει από τότε... :)

Φιλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:hmm:
Νομίζω όμως ότι αξίζει να πεις σε όλους, ΓΙΑΤΙ και με ΠΟΙΑ είχες εκνευριστεί για να καταλάβουν όλοι την αλήθεια.:)
Ο Γιάννης εκνευρίστηκε, επειδή πολύ απλά,
εγώ σαν τσιράκι φρόντιζα να παίξω τον ρόλο μου όσο καλύτερα μπορούσα και με μεγάλη επιτυχία μάλιστα..
Ο φίλτατος Γιάννης - όντας πρώτη φορά στο παιχνίδι- δεν του άρεσε ο τρόπος που έπαιζα εγώ (που είναι ο γνωστός, συνηθισμένος τρόπος) ....
Δεν θα παραθέσω όλα τα κοσμητικά που άκουσα εκείνη την μέρα
και πραγματικά το έχω αφήσει πολύ πίσω μου αυτό αν και κανείς που δεν με ξέρει δεν με έχει προσβάλλει έτσι.....

Ελπίζω ο τρόπος του δικού σου παιχνιδιού να έχει αλλάξει από τότε... :)

Φιλιά!

Δεν ειπα το γιατι και το με ποια απλα για να μην εκτεθεις.Απο τη στιγμη που μονη σου λες πως εχεις εναν γνωστο και συνηθισμενο τρόπο παιχνιδιου,απλα δέξου το οτι αλλοι εχουν επισης εναν,που τυγχανει να μην ειναι ίδιος με τον δικο σου.Οσο για το κοσμητικο,θυμασαι η ιδια το πως και το γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το Παλέρμο #27 τελείωσε, όπως και το #26:P. Νομίζω δεν έχει πια νόημα ν' αναφέρουμε παλιά γεγονότα. Ο Φόκος με το ποστ του τα είπε όλα! Εύχομαι το #28 να είναι όπως το θέλετε για να πάψουν τα παράπονα:P.
Καλά Παλέρμο να έχετε από εμένα:flowers::D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν ειπα το γιατι και το με ποια απλα για να μην εκτεθεις.Απο τη στιγμη που μονη σου λες πως εχεις εναν γνωστο και συνηθισμενο τρόπο παιχνιδιου,απλα δέξου το οτι αλλοι εχουν επισης εναν,που τυγχανει να μην ειναι ίδιος με τον δικο σου.Οσο για το κοσμητικο,θυμασαι η ιδια το πως και το γιατι.

Καλέ μου...
Αν ο τρόπος παιχνιδιού σου στηρίζεται στο να κρατιέσαι και να κρύβεσαι κάποιες φορές από μία παρέα έχοντας ως άλλοθι τις μεταξύ σας σχέσεις είναι δικό σου δικαίωμα.
Αυτό όμως δεν μου απαγορεύει μέσα στο παιχνίδι, να στηριχτώ πάνω σε μία τέτοια αδυναμία του παιχνιδιού σου για να εξυπηρετήσω δικούς μου σκοπούς.:)

Δεν με εκθέτεις με αυτή την αποκάλυψη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλέ μου...
Αν ο τρόπος παιχνιδιού σου στηρίζεται στο να κρατιέσαι και να κρύβεσαι κάποιες φορές από μία παρέα έχοντας ως άλλοθι τις μεταξύ σας σχέσεις είναι δικό σου δικαίωμα.
Αυτό όμως δεν μου απαγορεύει μέσα στο παιχνίδι, να στηριχτώ πάνω σε μία τέτοια αδυναμία του παιχνιδιού σου για να εξυπηρετήσω δικούς μου σκοπούς.:)

Δεν με εκθέτεις με αυτή την αποκάλυψη.:)

Εκτειθεσαι ομως αν λεω δεξια κι αριστερα πως εγω σου μιλαγα σοβαρα στα pm,εσυ συνεχισες να νομιζεις πως παιζεις σε σημειο που εξαγριωθηκα κι εστειλα μηνυμα στην αννα,και στη συνεχεια εγινε κι οτι εγινε ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΦΙΛ ενος αλλου μελους.Αυτα ομως ειναι παλιες ιστοριες και νομιζω πως πρεπει να παραμεινουν παλιες.Το ρεζουμε ειναι πως ψηφίζω ο,τι θέλω.Μπορεις να το χρησιμοποιησεις σε ενα παιχνιδι-ειπα ο καθενας χρησιμοποιει .ο,τι ΘΕΜΙΤΟ μεσο κρινει,αλλα οχι να το σχολιασεις με τετοιο τροπο εκτος παιχνιδιου,πραγμα που κανεις επανελημμενα κι ενοχλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωραία!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τη διαφωτιστική μας συζήτηση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω, η ΣΕ μιλούσε περισσότερο από το κανονικό σε αυτό το Παλέρμο, όμως ποτέ δεν αποκάλυψε ιδιότητα παίχτη. Η rewial, αποκάλυψε την ιδιότητά της εν γνώση της και αμέσως μετά έκανα post, ώστε να την κάνω να επεξεργαστεί το τελευταίο μήνυμά της πριν το δει κάποιος άλλος. Το post μου ήταν αυτό:
Δυστυχώς όμως, μάλλον δεν κατάλαβε τι εννοούσα και δεν το επεξεργάστηκε (φταίω κι εγώ που δεν της έστειλα πμ).

Μετά από λίγο, η marialuluf1, δυστυχώς απάντησε στον Wild_boy ότι θα αποκαλυφθεί η ιδιότητά του σήμερα (που κακώς έπραξε:(), με αποτέλεσμα ο wild_boy να θυμώσει( ; ) και έπειτα είπε ότι δε γίνεται να αποκαλυφθεί και κάποιοι κατάλαβαν ότι "καρφώθηκε" με αυτή του τη συμπεριφορά.

Δε λέω ότι η ΣΕ δε δημιούργησε προβλήματα σε αυτό το Παλέρμο, απλά μερικοί απαντούσαν στη ΣΕ, με αποτέλεσμα να καταλάβουν οι πολίτες ότι τόσα "νεύρα" δε σήμαιναν κάτι άσχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ωραία!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τη διαφωτιστική μας συζήτηση! :)

Εαν δε μιλας ειρωνικα,χαρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω, η ΣΕ μιλούσε περισσότερο από το κανονικό σε αυτό το Παλέρμο, όμως ποτέ δεν αποκάλυψε ιδιότητα παίχτη. Η rewial, αποκάλυψε την ιδιότητά της εν γνώση της και αμέσως μετά έκανα post, ώστε να την κάνω να επεξεργαστεί το τελευταίο μήνυμά της πριν το δει κάποιος άλλος. Το post μου ήταν αυτό:
Δυστυχώς όμως, μάλλον δεν κατάλαβε τι εννοούσα και δεν το επεξεργάστηκε (φταίω κι εγώ που δεν της έστειλα πμ).

Μετά από λίγο, η marialuluf1, δυστυχώς απάντησε στον Wild_boy ότι θα αποκαλυφθεί η ιδιότητά του σήμερα (που κακώς έπραξε:(), με αποτέλεσμα ο wild_boy να θυμώσει( ; ) και έπειτα είπε ότι δε γίνεται να αποκαλυφθεί και κάποιοι κατάλαβαν ότι "καρφώθηκε" με αυτή του τη συμπεριφορά.

Δε λέω ότι η ΣΕ δε δημιούργησε προβλήματα σε αυτό το Παλέρμο, απλά μερικοί απαντούσαν στη ΣΕ, με αποτέλεσμα να καταλάβουν οι πολίτες ότι τόσα "νεύρα" δε σήμαιναν κάτι άσχετο.


ειχε γραψει 10 μηνυματα ποιος θα αποκαλυψετε? ποιον? ποιον? και μου εσπασε τα νευρα! και του ειπα εσυ! αλλη φορα μην ειναι τοσο νευρικος... μπορουσε να μπλοφαρει αυτη την στιγμη... :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Επειδή με κατηγορείτε ότι χάλασα το παιχνίδι και στενοχωρήθηκα πολύ:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:,Παλέρμο δεν ξαναπαίζω κατά 96%.Η μόνη που με υποστήριξε ήταν η Ζωή και τη θεωρώ το καλύτερο άτομο του e-steki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ειχε γραψει 10 μηνυματα ποιος θα αποκαλυψετε? ποιον? ποιον? και μου εσπασε τα νευρα! και του ειπα εσυ! αλλη φορα μην ειναι τοσο νευρικος... μπορουσε να μπλοφαρει αυτη την στιγμη... :worry::worry:


Μπορούσες απλά να απαντήσεις και να τέλειωνε το θέμα..Αλλά εσύ με ειρωνεύτηκες....Η ΣΕ οφείλει να απαντάει κι όχι να συμμετέχει "έμμεσα" στο παιχνίδι..:(:(:(:(:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Επειδή με κατηγορείτε ότι χάλασα το παιχνίδι και στενοχωρήθηκα πολύ:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:,Παλέρμο δεν ξαναπαίζω κατά 96%.Η μόνη που με υποστήριξε ήταν η Ζωή και τη θεωρώ το καλύτερο άτομο του e-steki...

Εμ συγγνωμη μηπως απαντας σε λαθοος θεμα?Εσενα τωρα ποιος σε κατηγορισε?Τοση ωρα λεμε πως πατατες καναμε ολοι.Αν θελεις ξαναπαιζεις,δε σε εμποδιζει κανεις,αρκει να το θεωρεις παντα παιχνιδι και να μενεις εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αφου εγραφε η λιστα ποιος! καθομουν και την εγραφα και αμα δεις ελεγε της αποκαλυψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και η ΣΕ εκανε πατατες που μιλαγαμε! αλλα ειχαμε φυγει τοσο νωρις... αλλα οταν πεταγοντουσαν μερικοι νεκροι και φυλακισμενοι? δεν επιρεαζαν το παιχνιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top