Πιάσαμε...τα...100 !!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Με μεγάλη μου χαρά, σας εκ-δηλώνω ότι έπιασα τα
...και κερνάω το "μαγαζί" :D :clapup::clapup::clapup:. Χαίρομαι που είμαι εδώ μαζί σας, περνάω πολύ καλά. Μπορείτε να φάτε και να πιείτε ό,τι θέλετε :D:D




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Με μεγάλη μου χαρά, σας εκ-δηλώνω ότι έπιασα τα ...και κερνάω το "μαγαζί" :D :clapup::clapup::clapup:. Χαίρομαι που είμαι εδώ μαζί σας, περνάω πολύ καλά. Μπορείτε να φάτε και να πιείτε ό,τι θέλετε :D:D

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Απλά μπράβο :thumbsup:
Αυτό δείχνει ότι περνάς καλά μαζί μας :yahoo:

Εκατό, εκατό, κατοστάρα, εκατό... :clapup: :clapup:

Τα παραπανήσια γλυκά είναι για το Michigan; Δεν μας κέρασες τότε! :P

Ώπ! Κι εγώ τώρα που το λέμε τα 'χω ξεπεράσει τα 100! Και είμαι εδώ μόλις από το προηγούμενο Σάββατο :P
Δηλαδή πρέπει να κεράσω;

Τι ώρα είναι το πάρτυ;
Μήπως κερνάς και τα Χριστούγεννα; Αυτός ο μήνας είναι γεμάτος με γιορτές :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Γιώργο είναι και για το πριλιμινάρυ :D..α, δε φταίω εγώ που εσύ είσαι τσιγγούνης :P:P. Πάντως, ναι περνάω καλά εδώ :clapup:!!

Πάρτυ Χριστουγέννων να κάνουμε σπίτι σου?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αντε βρε!!! Να τα χιλιάσετε! (για αρχή και μετά βλέπουμε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αφού κερνάτε λέω να μην κεράσω κ γω (σας σκέφτομαι βρε να μην παχύνετε), μιας κ σημερα τυχαίνει να γιορτάζει το 2ο όνομά μου (από τα 100 που έχω)!!!:P

αντε κ στα ανώτερα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο είναι και για το πριλιμινάρυ :D..α, δε φταίω εγώ που εσύ είσαι τσιγγούνης :P:P. Πάντως, ναι περνάω καλά εδώ :clapup:!!

Πάρτυ Χριστουγέννων να κάνουμε σπίτι σου?? :hmm:
:clapup: :clapup:

Όχι και τσιγούνης! Προσφέρω απλόχερα, ευχές... :hehe:
Πάρτυ θα κάνουμε όλοι μαζί εδώ πέρα :clapup:

Ποιος κερνάει;

Ευχαρισούμε για τις ευχές, Founes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Εσύ θα κεράσεις Γιώργο, θα βάλεις το σπίτι. Εμείς θα φέρουμε ποτά και φαγητά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παιδια δεν θα σας κερασω γιατι αν αρχισω για καθε εκατοσταδα να σας κερναω θα βαρεσω φαλιμεντο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγω παιδια δεν θα σας κερασω γιατι αν αρχισω για καθε εκατοσταδα να σας κερναω θα βαρεσω φαλιμεντο....
Αγαπητοί συνφορουμίτες μας, σας ανακοινώνω με τιμή ότι ο Κρόνος είναι ο πρώτος προτεινόμενος για να αναλάβει το catering του forum... :P :P :P

Φίλε Κρόνε, ξεκίνα τις παραγγελίες... :clapup: Τα άδεια στομάχια μας περιμένουν... :D

Εσύ πληρώνεις :P , εγώ κερνάω, η Fairy φέρνει ποτά και γλυκά, μένει μόνο ο σεφ (αλήθεια, ποιος είναι ο σεφ του forum; το φαϊ εδώ έχει κάτι που μας κάνει πολύ εύθυμους :clapup: :clapup: :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
(ελπίζω να μην πίνετε πολύ, δεν έχω πάρει ακόμα το δώρο από τη δουλειά :|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Εμ, δεν θα το έλεγα - χικ! Μπά, μάλλον -χικ- νηφάλιοι είμαστε... Χικ!

Ένα ποτηράκι ακόμα; :drunk: Έ; Ένα ζήτησα, δύο έφερες - χίκ...

Άντε, να τα χιλ.. χιλ.. -χικ- χιλιάσουμε χικ!:clapup:

Κάνας άλλος που θέλει να γιορτάσει μαζί μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
πίνω και μεθώωωωωωωωωωωωωωωω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Και τώρα φτάσαμε στα 200 :clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Καλέ, πότε έφτασα εγώ στα 300 ++; Είμαι τρελός :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
να δω πότε θα κεράσεις....παλιοτσιφούτη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και το θέμα έχει καταλήξει λίγο "Κουβεντούλα χωρίς Θέμα", κλειδώνεται και σας παραπέμπω στο ανάλογο θέμα για συνέχιση της συζήτησης σας.
Όσο για τον αριθμό των posts, κακώς ασχολείστε τόσο κατά την ταπεινή μου άποψη, μιας και σημασία έχει η ποιότητα και όχι η ποσότητα. :)
:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top