Πόσα κιλά είστε;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωωωω ναι... Όλα εκεί μαζεύονται! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ είμαι 49 κιλά και αγωνίζομαι να φτάσω τα 50 ( μου αρέσουν τα στρογγυλά νούμερα :P) με ύψος περίπου 1,65 (ίσως και λίγο παραπάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δικιά μας κι αυτή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα μη βιαζεστε κιολας...γιατι σε μια δεκαετια θα προσπαθειτε με νυχια και με δοντια να πεσετε στα κιλα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη, οπότε άσε να το χαρούμε τώρ απου προλαβαίνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μωρε να το χαρειτε τωρα...απλα μην ξεχειλωσετε....γιατι μετα δε θα μπορειτε να μαζεψετε τα ασυμμαζευτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ έφτασα τα 60 από τα 57 που ήμουν τόσα χρόνια:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Eγώ είμαι 1.68 και 54 κιλά και η αλήθεια είναι πως θέλω να πάρω 2-3 κιλάκια, γιατί είμαι πολύ αδύνατη ειδικά από τη μεση και πάνω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eγώ είμαι 1.68 και 54 κιλά και η αλήθεια είναι πως θέλω να πάρω 2-3 κιλάκια, γιατί είμαι πολύ αδύνατη ειδικά από τη μεση και πάνω.:/:
Ονομα και πραμα δλδ :P

Εγω ειμαι στην ευχαριστη θεση να λεω οτι απο 1.85 και 89 κιλά, εφτασα ....1.85....(εεελα!), και 83 κιλα σε εναμιση μηνα. Και ναι, βοηθησε και η δουλεια. Παω για τα 80 τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
ειμαι 1.62 και 59 κιλα...
καλα ειναι?? :confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εσυ καλα εισαι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο???

νομίζω ότι ο Lorien εννοεί αν νιώθεις εσύ καλά με τα κιλά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
νομίζω ότι ο Lorien εννοεί αν νιώθεις εσύ καλά με τα κιλά σου.

αααα....:worry:
:hmm:οχι και τοσο....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
50 κιλα και ειμαι 1.57
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Με περηφάνια σας ανακοινώνω πως απο τις αρχές του χρόνου έως τώρα έχω πάρει 9 ολόκληρα κιλά.
Αλλά θα τα χάσω μέχρι το τέλος του χρόνου.........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Eγώ είμαι 1.68 και 54 κιλά και η αλήθεια είναι πως θέλω να πάρω 2-3 κιλάκια, γιατί είμαι πολύ αδύνατη ειδικά από τη μεση και πάνω.:/:

Και πως εισαι σιγουρη οτι θα ειναι καλυτερα...?
Γιατι εαν εχω καταλαβει καλα, με το να λες οτι απο τη μεση και πανω εισαι πολυ αδυνατη, προφανως σε σχεση με το απο τη μεση και κατω, σημαινει οτι δεν τα παιρνεις παντου ομοιομορφα..
Συνεπως, πολυ πιθανο, αυτα τα παραπανω κιλακια που θα θελησεις να παρεις να σου κατσουν χαμηλα και οχι εκει που θα ηθελες...
Κατσε στ' αυγα σου εν ολιγοις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γουρούνα, μήπως θέλεις απλά να έχεις πιο μεγάλο στήθος; Γιατί αν είσαι καλά στα κιλά σου, μην μπεις στη διαδικασία να πάρεις, για να αποκτήσεις καμπύλες... που στο κάτω-κάτω μπορεί να μην έχεις, έστω και με 5 κιλά παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και πως εισαι σιγουρη οτι θα ειναι καλυτερα...?
Γιατι εαν εχω καταλαβει καλα, με το να λες οτι απο τη μεση και πανω εισαι πολυ αδυνατη, προφανως σε σχεση με το απο τη μεση και κατω, σημαινει οτι δεν τα παιρνεις παντου ομοιομορφα..
Συνεπως, πολυ πιθανο, αυτα τα παραπανω κιλακια που θα θελησεις να παρεις να σου κατσουν χαμηλα και οχι εκει που θα ηθελες...
Κατσε στ' αυγα σου εν ολιγοις!:D

Εεεε neraida μου και Γίδι (συγχωρέστε με δεν ξέρω πως να κάνω παράθεση και των δυο σας)

Μπορεί να είμαι πολύ αδύνατη από τη μέση και πάνω αλλά πρόβλημα με το στήθος μου ντάξει δεν έχω. Εμένα μου αρέσει!:P
Δε με πειράζει να στρογγυλέψω λίγο τον ποπό μου.. ίσα ίσα! Γιαυτό μίλησα για 2-3 κιλά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top