Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τα νευρα μου
τριτο παιχνιδι που χανουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
βασικά η άννα μας άνοιξε τα μάτια στα θέμα του ρουφιάνου και παρατηρήσαμε κι εμείς πιο προσεκτικά τα ποστ του τσαφ!!! όπως και να έχει, το παιχνίδι είχε πολύ σασπένς διότι από νωρίς έπεσαν τα ονόματά μας στο τραπέζι αλλά δε ψηφίζατε εμάς!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλα, πραγματικα δεν ξερω τι να πω... Απο πλευρας μου ειναι ΤΟ χειροτερο παινιδι που εχω παιξει (δεν επεσα σχεδον σε κανεναν μεσα)!! Πραγματικα στεναχωρηθηκα, αλλα ετσι κι αλλιως δε γινεται να ειμαστε παντα σωστοι... Θερμα συγχαρητηρια στο team των δολοφονων και οσο για εμας, πολλες μουτζες:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλα, πραγματικα δεν ξερω τι να πω... Απο πλευρας μου ειναι ΤΟ χειροτερο παινιδι που εχω παιξει (δεν επεσα σχεδον σε κανεναν μεσα)!! Πραγματικα στεναχωρηθηκα, αλλα ετσι κι αλλιως δε γινεται να ειμαστε παντα σωστοι... Θερμα συγχαρητηρια στο team των δολοφονων και οσο για εμας, πολλες μουτζες:P:P!!

Μα φαγωθήκαμε μεταξύ μας!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Victory

Μπραβο στις ελενάκι αρνέα μαρία, λουλου και κλεοπάτρα που βρήκαν τον ρουφιάνο.

Καταραμένοι πολίτες με βγάλατε νωρίς αλλά οι Άγγελοι του Edmund σας καθάρισαν με ύπουλο τρόπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ποιος καλος ανθρωπος απο τους πολλους που υπαρχουν εδω (λεμε τωρα) θα παει να ανοιξει νεο θεμα με συμμετοχες...???

ηταν πολυ συντομο παιχνιδι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
άνοιξα θέμα για συμμετοχές!! όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,052 μηνύματα.
Επιτέλους μπορώ να μιλήσω πάλι.:P

Τον φαντασμένο δεν τον είχα υποψιασττεί καθόλου αν και τελικά εξαιτίας μου βγήκε πρώτος (από τύχη). Για τη marialulu από κάποιο σημείο και μετά ήμουν σίγουρη οτι ήταν δολοφόνος.

Για τα υπόλοιπα θα διαβάσω ξανά όλα τα ποστ με πιο πολλή προσοχή και θα σχολιάσω.

Αυτό που θέλω να σας πω είναι οτι η εμπειρία μου σε αυτό το παλέρμο μου έδειξε οτι είναι καλύτερα να παίζουν λιγότερα άτομα αλλά να συμμετέχουν παρά πολλά από τα οποία τα μισά να μπαίνουν σπάνια. Μήπως στο επόμενο παιχνίδι να κάνουμε ψηφοφορία για το πόσες ώρες τη μέρα μπορεί κάποιος να συμμετάσχει και μετά να μπαίνει στο παιχνίδι; Κι αν τελικά δεν τηρήσει αυτό που θα πει,να μένει από απουσίες πιο εύκολα; Σκεφτείτε το λίγο.

Κατά τα άλλα χαίρομαι πουέγινα αιτία να βγει ο φαντασμένος (:P:P:P) και μπράβο σε όλους!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπα; Νικήσατε; :pfff: :ksinismeno_yfos:


Μου θύμισε υπερβολικά τον Edmund, ίσως επειδή μια φορά που ήμασταν μαζί δολοφόνοι είχαμε κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα και νομίζω το είχε προτείνει αυτός! Αν έμενα θα το έλεγα, αλλά δεν πρόλαβα!

Δε θα πω θα το δείξω

:eek: Πέθανε και ο Φοίβος και η Αθηνά

Ε χελόοοοοοοοοου!!!!!!! Είμαι Φοίβη και όχι Φοίβος! :pfff:
Δεν μπορούσατε να βάλετε μια φωτογραφία της Φοίβη Μπουφέ ή της Φοίβη Χάλιγουελ; Ίλεος δηλαδή... μα να με ταυτίσετε με ένα πάνινο κουκλάκι με ελεφαντίαση; Πφφφφ! :P


Συγχαρητήρια δολοφονάκιαααααα!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
νικησαμε!!!! εγω μεν εμπενα αλλα οχι συχνα οπως πρωτα. μα που το ειδατε οτι σπαμαρα σε αλλα θεματα? μα δεν εγραφα καν σε κανενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παρατηρώ, ότι η elenaki_arnea, εδώ και κάτι Παλέρμο, είναι πάντα δολοφόνος:P

Τον edmund τον είχα υποψιαστεί:pfff:

Όσο για τον foreverfreak, τρίτο συνεχόμενο Παλέρμο, τρίτη συνεχόμενη φορά με υποπτέυεσαι και τρίτη συνεχόμενη φορά δεν έχω κακό ρόλο:P

Εμένα γιατί με βγάλατε; Θέλω τώρα αμέσως, να μάθω λόγο και αιτία:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ευχαρσιτω τους συνδολοφονους μου και το τσιρακι, την μισσκιτ που καταφεραμε να νικησουμε! και ενα μεγαλο ευχαριστω στον αποτυχημενο ρουφιανο!:P
Η μισσκιτ μας ανοιξε τα ματια (και εγω τον ειχα καταλαβει απο την 1η μερα αλλα δεν ημουν σιγουρη:whistle::P) αυτο το παιχνιδι ηταν τελειο! για να περιμενω τα αποτελεσματα αργησα να φυγω απο το σπιτι να παω στα αγγλικα,:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Η ανταμοιβή σου όμως ήταν η νίκη μας!! Να υποθέσω πηγές με άλλο αέρα στο φροντιστήριο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ναι! εχεις δικιο! ημουν πολυ χαρουμενη που νικησαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπράβο κορίτσια και Εντμουντ!!! :D
Τσαφ τσουφ είσαι καταστροφή αγάπη μου, αλλά είσαι καλός και σε συμπαθώ. :redface: Πολύ αποτυχία ρουφιάνος, δεν πρόσεξες καθόλου, καλά τα είπε ο Γιώργος. :redface: Επίτηδες το έκανες;
Φρικ έπεσες μέσα στο δικό μου ρόλο και σχέδιο. Μη στεναχωριέσαι. Πολύ σύντομο αυτό το Παλέρμο τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μονο 3 μερες... σαινια οι δολοφονοι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αντε να μιλησει κι ο υπερτατος loser του παιχνιδιου...

Αρχικα θελω να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη απο τους πολιτες, αλλα και απο τους δολοφονους, γιατι καρφωθηκα και χαλασε το παιχνιδι απο τοσο νωρις... Ειλικρινα συγνωμη...

Ξερω που το παρακανα και φανηκε πραγματικα η ταυτοτητα μου... Αν και μαλλον ημουν και ατυχος γιατι καταφερα να ψηφισω στον πρωτο γυρο τους 2 δολοφονους που δεν ηξερα... Την maria_lulu αρχικα που πραγματικα το εκανα στην τυχη και στην συνεχεια τον Edmund κυριως απο προαισθημα... Οποτε... Ειχαν ηδη υποψιες οι δολοφονοι, χωρις καν να το φανταστω εγω...

Ε μετα, επειδη ειχα και τεραστια ελλειψη χρονου... Χτυπαω 16ωρα δουλειας αυτη την εβδομαδα... Προσπαθησα να βαλω αυτα που ηξερα στο τραπεζι και να βαλω υποψιες στους πολιτες... Ετσι αφου ηξερα το ελενακι και την Κλεοπατρα απο δολοφονους και την Αννα που ηταν τσιρακι, βρηκα και την Μαρια Λουλου κι αναζητουσα τον 4ο, ενω ειχα πει τις υποψιες μου για το ελενακι, την Αννα και την Μαρια και περιμενα για κατι που να μπορω να βγαλω και την Κλεοπατρα στην φορα... Μιας και δεν ειχα τον απαραιτητο χρονο για να τα βγαλω σιγα σιγα... Αλλα η αφορμη μου για να κατηγορησω την Κλεοπατρα ηταν τραγικη κι ο τροπος που την εξεφρασα ακομη τραγικοτερος... Κι ετσι το διελυσα το Παλερμο...

Και παλι συγνωμη παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Victory

Μπραβο στις ελενάκι αρνέα μαρία, λουλου και κλεοπάτρα που βρήκαν τον ρουφιάνο.

Καταραμένοι πολίτες με βγάλατε νωρίς αλλά οι Άγγελοι του Edmund σας καθάρισαν με ύπουλο τρόπο :D

Edmund απατεώνααααααααααα! :mad: Ήμουν σίγουρη ότι ένας έμπειρος παίχτης κρυβόταν πίσω από όλα αυτά, αλλά που να φανταστώ ότι θα ήσουν εσύ; Ντροπή και αίσχος σου!

Μου θύμισε υπερβολικά τον Edmund, ίσως επειδή μια φορά που ήμασταν μαζί δολοφόνοι είχαμε κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα και νομίζω το είχε προτείνει αυτός! Αν έμενα θα το έλεγα, αλλά δεν πρόλαβα!

Γι'αυτό υπάρχουν τα πμ κούκλα μου! :P Μα δεν μπορούσες να το γράψεις κατ'ευθείαν;;; Τι κάτι μου θυμίζει και τέτοια... πφφφφφ...

νικησαμε!!!! εγω μεν εμπενα αλλα οχι συχνα οπως πρωτα. μα που το ειδατε οτι σπαμαρα σε αλλα θεματα? μα δεν εγραφα καν σε κανενα....

χεχε... άκου που είδαμε ότι σπάμαρε! Καλά εσύ βρε Μαρία Λουλού έβγαζες μάτι μιλάμε! Ειδικά από κάποιο σημείο και μετά...

ευχαρσιτω τους συνδολοφονους μου και το τσιρακι, την μισσκιτ που καταφεραμε να νικησουμε! και ενα μεγαλο ευχαριστω στον αποτυχημενο ρουφιανο!:P
Η μισσκιτ μας ανοιξε τα ματια (και εγω τον ειχα καταλαβει απο την 1η μερα αλλα δεν ημουν σιγουρη:whistle::P) αυτο το παιχνιδι ηταν τελειο! για να περιμενω τα αποτελεσματα αργησα να φυγω απο το σπιτι να παω στα αγγλικα,:P

Ε ναι αφού είχες τον ρόλο που ήθελες...λογικό! Και σου εύχομαι ειλικρινά να κρατήσεις αυτόν τον τρόπο παιχνιδιού και στα υπόλοιπα παιχνίδια από δω και πέρα....:P

Δολοφόνες και Edmund απατεώνα συγχαρητήρια! Foreverfreak και aporw, σόρρυ για τις τόσες άδικες κατηγόριες που σας έριξα! Με παρέσυρε το ρέμα (aka Edmund)! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top