Συμμετοχές για το Παλέρμο #28

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ αποσύρω την συμμετοχή μου.
Σε αυτό το γύρο απλά θα παρακολουθώ!

Καλή σας διασκέδαση παιδιά! :D

Γιατί Ζωή;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οταν εγω απεσυρα συμμετοχη στο προηγουμενο,διαφωνησες και ειπες πως ηθελες να μεινω.Το εκανα για να μη χαλασω διαθεσεις,δεν ηταν σωστο.Και νταξει στο ροδιτικο καλα περασαμε.Και τωρα αποσυρεις η ιδια.Αν δεν προκειται για προσωπικους λογους,το θεωρω λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται....

Φίλε μου απαγορεύεται να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους, σε όσα παιχνίδια έχω παίξει το μήνυμα που σου λέει ποιος είναι ο ρόλος σου σου λέει και αυτό: ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πεις τι ρόλο έχεις (ειδικά στα παρασκήνια). Καλό θα ήταν να το αποτρέπεις και όχι να το επικροτείς. Στο Παλέρμο επιτρέπονται τα πάντα εντός του παιχνιδιού, όχι παρασκηνιακά τεχνάσματα του τύπου αποκαλύπτουμε τους ρόλους μας για να γελάσουμε χαχαχα χαχαχου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και αμα οι αλλοι ανταλαζουν πμ ποιος θα το μαθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οταν εγω απεσυρα συμμετοχη στο προηγουμενο,διαφωνησες και ειπες πως ηθελες να μεινω.Το εκανα για να μη χαλασω διαθεσεις,δεν ηταν σωστο.Και νταξει στο ροδιτικο καλα περασαμε.Και τωρα αποσυρεις η ιδια.Αν δεν προκειται για προσωπικους λογους,το θεωρω λαθος.
Έχεις δίκιο...:)

Φίλε μου απαγορεύεται να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους, σε όσα παιχνίδια έχω παίξει το μήνυμα που σου λέει ποιος είναι ο ρόλος σου σου λέει και αυτό: ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πεις τι ρόλο έχεις (ειδικά στα παρασκήνια). Καλό θα ήταν να το αποτρέπεις και όχι να το επικροτείς. Στο Παλέρμο επιτρέπονται τα πάντα εντός του παιχνιδιού, όχι παρασκηνιακά τεχνάσματα του τύπου αποκαλύπτουμε τους ρόλους μας για να γελάσουμε χαχαχα χαχαχου...
Και εσύ δίκιο!:):P

Θα με υποστείτε και εμένα λοιπόν......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αν κάποιος αποκαλύπτει την ιδιότητά του σε άλλους παίκτες, δικό του θέλημα και πρόβλημα...δεν μπορούμε να απαγορεύσουμε τα πμ, αλλά πρέπει να ξέρουν ότι δεν τηρούν τους κανόνες και χαλάει το παιχνίδι διαδίδοντας τις ιδιότητες τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχετε καταστρεψει το παιχνιδι. δεν αποκαλυπτουμε σε κανεναν την διοτητα μας. αν πληροφορηθω κατι τετοιο το παιχνιδι θα διακοπει στη μεση και θα γινετε και ξευτιλα. επισης φοκο λεω να καταργησουμε τις ιστοριες. να το παιξουμε οπως το παιζαμε παλια στο στεκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Έχεις δίκιο...:)


Και εσύ δίκιο!:):P

Θα με υποστείτε και εμένα λοιπόν......:redface:

Ευχαριστώ ζωούλα μου!!Παίζω κι εγώ!:):):redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
και αμα οι αλλοι ανταλαζουν πμ ποιος θα το μαθει?

Δυστυχώς δεν βρίσκεσαι στη δίωξη να ελέγχεις τα πμ και τα μσν. Αυτό προϋποθέτει καλή πίστη στους συμπαίχτες σου και σεβασμό των υπολοίπων που δεν παίζουν με αυτό το τρόπο. Μερικοί σέβονται, μερικοί μπορεί να μην σέβονται τους υπόλοιπους και να νομίζουν ότι είναι αυτοί και κανένας άλλος. Δεν γίνεται όμως να τους βάλεις μυαλό οπότε παίζεις και ότι γίνει ας γίνει :P

for fun you know
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Φίλε μου απαγορεύεται να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους, σε όσα παιχνίδια έχω παίξει το μήνυμα που σου λέει ποιος είναι ο ρόλος σου σου λέει και αυτό: ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πεις τι ρόλο έχεις (ειδικά στα παρασκήνια). Καλό θα ήταν να το αποτρέπεις και όχι να το επικροτείς. Στο Παλέρμο επιτρέπονται τα πάντα εντός του παιχνιδιού, όχι παρασκηνιακά τεχνάσματα του τύπου αποκαλύπτουμε τους ρόλους μας για να γελάσουμε χαχαχα χαχαχου...

Αυτό είναι το ιδανικό αλλά δυστυχώς είναι μη εφαρμόσιμο καθώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να παρακολουθείται ο κάθε χρήστης το τι κάνει... και για να μην υπάρχουν γκρίνιες αργότερα καλό ίσως είναι να επιτρέπονται για να μην κυνηγάμε φαντάσματα στο τέλος.

Δεν ξέρω τώρα που το σκέφτομαι έχεις δίκαιο αλλά έχω βαρεθεί να ακούω γκρίνιες γι αυτό το λόγο :hmm:... Το καλύτερο είναι όλες οι συμφωνίες και όλες οι διαπραγματεύσεις να γίνονται στο thread του παιχνιδιού για να μπορούνε να βάλουνε τα συμπερασμά τα τους όλοι οι παίχτες. Το τελευταίο είναι παράκληση δεν μπορώ να το επιβάλω γιατί δεν μπορούμε να το ελέγξουμε αν ισχύει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τα 28 θα ειναι το καλυτερο!:D:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ποτέ θα ξεκινήσουμε;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δηλαδή τα άτομα 13 και 14 χρόνων είναι αμόρφωτα;:(

Τέλος πάντων, θα σας κάνω το χατίρι και θα παίξω κι εγώ, έπειτα από ώριμη σκέψη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βρηκα ευκαιρια...δεν θα φυγω και ετσι θα μπορω να παιζω οποτε ειμαι κι εγω μεσα!!! βαλτε με και μενα στη λιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Ναι, εγώ! :P

Δεν το'χα σκοπό, αλλά βλέπω τεταμένες καταστάσεις, ίντριγκες, βλέπω και 2 αγαπημένους στεκίτες μέσα και δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top