Συμμετοχές για το Παλέρμο #28

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μεσα

αλλα δεν ειναι αναγκαστικο να μπειτε τωρα! μολις τωρα τελιωσε το 27!
απλως εγω το ανοιξα για να ειμαι πρωτη!

ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλή μου, καταλαβαίνω την έντονη επιθυμία σου να παίξεις Παλέρμο και εγώ έτσι ενθουσιασμένη ήμουν...
Αλλά βλέπεις ότι μόλις τώρα τελείωσε ένα Παλέρμο που δεν πήγε καλά και είχαμε διάφορα θέματα.
Κατ' εμέ δεν είναι συνετό να ανοίξεις ΤΩΡΑ αυτό το θέμα. Άφησε να περάσει λίγος καιρός, να χωνευτούν κάποια πράγματα που πρέπει να αλλάξουν
και από εκεί και πέρα αν κάποιοι θέλουν να παίξουν, θα παίξουν.

Πριν καλά καλά τελειώσει ένα Παλέρμο,πάτε και ανοίγετε άλλο θέμα. Αμ δεν δουλεύει έτσι το πράγμα, για αυτό τα τελευταία Παλέρμο δεν είναι τόσο καλά όσο τα προηγούμενα....

Ηρεμία λίγο...
Εδώ είμαστε, δεν φεύγουμε!;)

Υ.Γ: δεν σου έβαλα εγώ αρνητική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μην ανησυχείς και έχουν φροντίσει άλλοι για τις δικές μου αρνητικές ψήφους....;)

Το θέμα είναι ότι βιάζεσαι πολύ καλή μου, εγώ αυτό προσπαθώ να σου πω...

Φυσικά και το θέμα είναι εδώ, και δεν φεύγει.. Αλλά αφού βλέπεις πως τέλειωσε το προηγούμενο Παλέρμο, γιατί να το ανοίξεις από τόσο νωρίς????

Εγώ το λέω ευθέως αν δεν αλλάξουν ΠΟΛΛΟΙ τακτικές, δεν παίζω...
Δεν θα ξενερώνω εγώ επειδή κάποιοι δεν ξέρουν να παίζουν....
΄Και λυπάμαι πολύ που έφτασα σε σημείο να πω κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
δεν καταλαβα πως τελιωσε αυτο το παλερμο... ποιος το διακοψε τοσο βιαια? για ποιο λογο? γιατι?

μια χαρα ηταν μεχρι που κατι εγινε με το τελευταιο δολοφονο..... δεν καταλαβα τι εγινε ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Από αυτά που έχω εγώ καταλάβει ήταν ότι επειδή υπονοήθηκε θέμα ... διαρροής αποκαλύφθηκαν οι δολοφόνοι και τελείωσε το παιχνίδι.. Καλύτερα θα ήταν όμως, αν θέλεις περισσότερες και πιο ακριβής λεπτομέρειες να μιλήσεις με τον Φόκο.
Εκείνος σίγουρα γνωρίζει παραπάνω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Για όποτε ξεκινήσει το επόμενο Παλέρμο πιστεύω πως θα μπορέσω να παίξω, διότι ακόμη δε ξέρω πότε θα ξεκινήσει η σχολή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μιας και από ότι κατάλαβα μάλλον στο Παλέρμο 27 έγιναν παρόμοιες ανοησίες με το Παλέρμο 26 ας βάλω και εγώ συμμετοχή για να δω επιτέλους πως παίζουν οι άισκουλίτες το παιχνίδι. Στο 26 απογοητεύτηκα αλλά στο 28 προβλέπω καλύτερο παιχνίδι :P

Θα διασκεδάσουμε στο 28 trust me...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα κανω σε εγω σε αυτο το παιχνιδι. και αν αντιληφθω οπιοαδηποτε κλεψια θα κανω ρεζιλι τους κατηγορουμενους και θα παραιτηθω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικα το προβληματακι μας ηταν με παικτες που εφυγαν απο το παιχνιδι και εγιναν ΣΕ...

Τεσπα... Μεσα κι γω... Αλλα να περιμενουμε λιγο... Το 27 ηταν κανονικα να ειχε αρχισει προχθες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μιας και από ότι κατάλαβα μάλλον στο Παλέρμο 27 έγιναν παρόμοιες ανοησίες με το Παλέρμο 26 ας βάλω και εγώ συμμετοχή για να δω επιτέλους πως παίζουν οι άισκουλίτες το παιχνίδι. Στο 26 απογοητεύτηκα αλλά στο 28 προβλέπω καλύτερο παιχνίδι :P

Θα διασκεδάσουμε στο 28 trust me...

Θέλω πολύ να ξαναπαίξω μαζί σου δάσκαλε!!!:D


θα κανω σε εγω σε αυτο το παιχνιδι. και αν αντιληφθω οπιοαδηποτε κλεψια θα κανω ρεζιλι τους κατηγορουμενους και θα παραιτηθω. :D

LOVE IS IN THE AIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:

Τώρα θέλω και εγώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ θα..... σκεφτώ και θα σας πω!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
και εγώ μέσα είμαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στο επόμενο παλέρμο το ποιος είναι ποιος θα το ξέρω μόνο εγώ και η love angel (1 ischoolitis - 1 στεκίτισσα) .... Όποιος άλλος θέλει να μπει ΣΕ μπορεί να μπει να μετράει τις ψήφους όταν λύπoυμε και μόλις μπαίνουμε θα ανακοινώνουμε τις ιδιότητες... Αναγκαστικά πρέπει να γίνει κάτι τέτοιο για να μην υπάρχει αμφισβήτηση των αποτελεσμάτων. Τώρα pm ή συζητήσεις στο chat και δημιουργία κλικών μεταξύ των παιχτών δεν μπορούν να απαγορευθούν.

Στο 26 διαρροή αποτελεσμάτων από την ΣΕ δεν υπήρχαν... Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Μιας και από ότι κατάλαβα μάλλον στο Παλέρμο 27 έγιναν παρόμοιες ανοησίες με το Παλέρμο 26 ας βάλω και εγώ συμμετοχή για να δω επιτέλους πως παίζουν οι άισκουλίτες το παιχνίδι. Στο 26 απογοητεύτηκα αλλά στο 28 προβλέπω καλύτερο παιχνίδι :P

Θα διασκεδάσουμε στο 28 trust me...
πως παιζουν οι αισκουλιτες το παιχνιδι? :worry:
ο καθενας παιζει διαφορετικα! δεν εχουμε κατι κοινο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οταν μου πει η Ολγα οκ ειμαι κι εγώ μεσα(Αθήνα είπαμε ετσι?)Ελπιζω να διασκεδάσουμε όμως,καινα αφήσουμε για μια φορά μεμψιμοιρίες.παράπονα και μπηχτες στην ακρη.Καθενας θέλει να νικήσει,και χρησιμοποιεί οποιαδήποτε-θεμιτά-μέσα κρινει ο ίδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οταν μου πει η Ολγα οκ ειμαι κι εγώ μεσα(Αθήνα είπαμε ετσι?)Ελπιζω να διασκεδάσουμε όμως,καινα αφήσουμε για μια φορά μεμψιμοιρίες.παράπονα και μπηχτες στην ακρη.Καθενας θέλει να νικήσει,και χρησιμοποιεί οποιαδήποτε-θεμιτά-μέσα κρινει ο ίδιος.

οκ,απο μενα,συμμετεχω και εγω:)


Στο 26 διαρροή αποτελεσμάτων από την ΣΕ δεν υπήρχαν... Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται...
.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ αποσύρω την συμμετοχή μου.
Σε αυτό το γύρο απλά θα παρακολουθώ!

Καλή σας διασκέδαση παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top