Παλέρμο Extreme

Πότε σας βολεύει να ξεκινήσει το Παλέρμο Extreme;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αποσύρρομαι για τους άνωθεν λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Drama Prinzessin
  8. Alchemist
  9. CiNeFiL
  10. maria_lulu
  11. Τάσος97
  12. Σπυρακος (^^)
  13. γιολαντα53448
  14. Tsiyo
  15. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ τώρα που θα αρχίσουν τα σχολεία είναι αυτονόητο ότι θα μπαίνω μετά τις 3 το μεσημέρι και πιστεύω το ίδιο ισχύει για όλους τους μαθητές.
Για αυτό τον λόγο παρακαλώ την Σ.Ε. να φτιάξει το πρόγραμμα με τις δολοφονίες κ.τ.λ. σύμφωνα με τις υποχρέωσεις των μαθητών και των φοιτητών.
Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Λέω να μην αλλάξω την ώρα δολοφονίας. Ούτως ή άλλως, οι δολοφόνοι δολοφονούν την νύκτα (τότε θα μας λένε το θύμα τους). Τότε μπορείτε να ψηφίσετε σε περίπτωση που πιστεύετε ότι θα δολοφονηθείτε και να μπαίνετε μετά τις μία. Να δείτε τι έγινε και να συνεχίσετε το παιχνίδι. Έτσι δεν θα μετατοπιστεί ούτε η ώρα της ψηφοφορίας, οπότε θα έχετε άπλετο χρόνο μετά την ψηφοφορία να συζητήσετε αυτά που θα συζητούσατε πρωί... Εκτός και αν θέλετε να μετακινήσουμε την ανακοίνωση της δολοφονίας στις 3 ή 4. Αλλά θα πρέπει να συμφωνήσουν οι περισσότεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ λέω στο ποστ του dannaros που ειναι από επάνω όσοι θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν θετική ψήφο και όσοι ΔΕ θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν αρνητική. Ξεκινάω εγω και βάζω αρνητικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ λέω στο ποστ του dannaros που ειναι από επάνω όσοι θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν θετική ψήφο και όσοι ΔΕ θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν αρνητική. Ξεκινάω εγω και βάζω αρνητικη.
ρε φίλε γιατί δεν είπες το αντίθετο? όποιος θέλει να μετακινηθεί η ώρα να μου βάλει αρνητική. ακόμα και εγώ τώρα θέλω να μου βάλω -1... δεν το αντέχω αυτό το -3 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ποια ειναι η ωρα δολοφονιας ρε παιδια;; γτ εχουμε και εμεις υποχρεωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Οι ώρες θα μείνουν ως έχουν... στις 1 μ.μ. να ξέρετε ότι απλά γίνεται η ανακοίνωση των δολοφονιών που διεπράχθησαν την νύχτα 8μ.μ.-3π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Οι ώρες θα μείνουν ως έχουν... στις 1 μ.μ. να ξέρετε ότι απλά γίνεται η ανακοίνωση των δολοφονιών που διεπράχθησαν την νύχτα 8μ.μ.-3π.μ.
και να φανταστεις εγω τετοια ωρα ξυπναω....το πρωτο που θα βλεπω ειναι ομορφες ειδησεις...:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
συνεχίζετε να βαθμολογείτε το παραπάνω μήνυμα μου αν θέλετε αλλαγή ώρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εεεεε στοπ! εγω μπερδευομαι...! γτ δεν τα γραφεις με ωρα ηλεκτρονικη...και βαζεις μμ και πμ;;; εννοεις 20:00 με 03:00?

Λέω να μην αλλάξω την ώρα δολοφονίας. Ούτως ή άλλως, οι δολοφόνοι δολοφονούν την νύκτα (τότε θα μας λένε το θύμα τους). Τότε μπορείτε να ψηφίσετε σε περίπτωση που πιστεύετε ότι θα δολοφονηθείτε και να μπαίνετε μετά τις μία. Να δείτε τι έγινε και να συνεχίσετε το παιχνίδι. Έτσι δεν θα μετατοπιστεί ούτε η ώρα της ψηφοφορίας, οπότε θα έχετε άπλετο χρόνο μετά την ψηφοφορία να συζητήσετε αυτά που θα συζητούσατε πρωί... Εκτός και αν θέλετε να μετακινήσουμε την ανακοίνωση της δολοφονίας στις 3 ή 4. Αλλά θα πρέπει να συμφωνήσουν οι περισσότεροι...

τι 3 ή 4;;;; το μεσημερι;;; δηλ 15:00 και 16:00 εγω τετοιες ωρες λειπω απο το σπιτι!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εεεεε στοπ! εγω μπερδευομαι...! γτ δεν τα γραφεις με ωρα ηλεκτρονικη...και βαζεις μμ και πμ;;; εννοεις 20:00 με 03:00?
ναι... και εννοώ 13:00 το πρωί γίνονται οι ανακοινώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ρε φίλε γιατί δεν είπες το αντίθετο? όποιος θέλει να μετακινηθεί η ώρα να μου βάλει αρνητική. ακόμα και εγώ τώρα θέλω να μου βάλω -1... δεν το αντέχω αυτό το -3 :P
χαχαχαχαχαχαχαχαχ!! έλα είναι στο -2 τώρα:P:P
ναι... και εννοώ 13:00 το πρωί γίνονται οι ανακοινώσεις...
μεσήμερί είναι καλέ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Πόσοι παίχτες χρειάζονται ακόμα για να αρχίσει το παιχνίδι???????? :worry:
Πιστεύω πως καλό θα ήταν να ενημερώσουμε τους παίχτες από τα προηγούμενα Παλέρμο μήπως ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή
έτσι ώστε να καλυφθούν πιο γρήγορα οι κενές θέσεις, το παιχνίδι να αρχίσει πιο νωρίς και τέλος για να έχουμε και έμπυρους παίκτες στο παιχνίδι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πόσοι παίχτες χρειάζονται ακόμα για να αρχίσει το παιχνίδι???????? :worry:
Πιστεύω πως καλό θα ήταν να ενημερώσουμε τους παίχτες από τα προηγούμενα Παλέρμο μήπως ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή
έτσι ώστε να καλυφθούν πιο γρήγορα οι κενές θέσεις, το παιχνίδι να αρχίσει πιο νωρίς και τέλος για να έχουμε και έμπυρους παίκτες στο παιχνίδι.:)

δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό που λες γιατί το Παλέρμο εξτριμ δε μοιάζει ιδιαίτερα του απλού Παλέρμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
θελω να παιξω κι εγω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Drama Prinzessin
  8. Alchemist
  9. CiNeFiL
  10. maria_lulu
  11. Τάσος97
  12. Σπυρακος (^^)
  13. γιολαντα53448
  14. Tsiyo
  15. stefanos...
  16. εσύ;
ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα ειδικά όσους έχουν δηλώσει συμμετοχή, αλλά και αυτούς που σκέφτονται να παίξουν, να διαβάσουν πολύ καλά τους κανόνες του παιχνιδιού καθώς έχουν γίνει κάποιες αλλαγές. Για οποιαδήποτε απορία έχετε γράψτε μας εδώ και θα σας απαντήσουμε. Από κει και πέρα θέλω να θυμάστε οτι πριν αρχίσει το παιχνίδι όλοι οι παίκτες θα δηλώσουν οτι θα μπορούν να παίζουν και να συμμετέχουν κάποιο σεβαστό ποσοστό της ημέρας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αποσύρω κι εγώ την συμμετοχή μου για προσωπικούς λόγους.

Θα σας παρακολουθώ όμως, καλά να περάσετε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. CiNeFiL
  9. maria_lulu
  10. Τάσος97
  11. Σπυρακος (^^)
  12. γιολαντα53448
  13. Tsiyo
  14. stefanos...
  15. εσύ;
ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top