24ωρα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εδώ θα ήθελα να γράψουμε μια συγκεντρωτική λίστα των ΜΜΜ που λειτουργούν 24ωρες το 24ωρο. Μέχρι στιγμής εκτός από τα Χ λεωφορεία και το τραμ έχω βρει 2.

Τρόλλεϋ 11 [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ - Ν.ΠΑΓΚΡΑΤΙ-Ν.ΕΛΒΕΤΙΑ[/FONT]: https://www.oasa.gr/greek/routes/i_stops.asp?route_id=++11&rvariant_id=1&medium=1

Λεωφορείo [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]040[/FONT] ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ:
[/FONT]https://www.oasa.gr/greek/routes/i_stops.asp?route_id=+040&rvariant_id=1&medium=0&s_t=6

Ψάχνω για 24ωρα που περνούν από Ευαγγελισμό αλλά και γενικότερα 24ωρα.

Αν φτιάξουμε την πλήρη λίστα θα μας βοηθήσει πάρα πολύ! Άντε λοιπόν share your knowledge.

Opensource Bus Community :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλή ιδέα αλλά φοβάμαι, και από τι βλέπω δεν έχει ιδαίτερη απήχηση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωραία ιδέα :)
σόρρυ αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω καθόλου... δεν έχω ιδέα!!! Κινούμαι συνεχώς με το τουτού μου και αποφεύγω ως ο διάολος την κατάρα το κέντρο..
(τις προάλες πήρα το μετρό και δεν ήξερα από που βγάζεις τα εισητήρια :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
:'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τα βρήκα όλα:


  • Χ92 ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ EXPRESS
  • Χ93 ΣΤΑΘ. ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΟΥ - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ EXPRESS
  • Χ95 ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ EXPRESS
  • Χ96 ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ EXPRESS
  • Χ97 ΣΤΑΘ. ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ EXPRESS
  • Χ14 ΣΥΝΤΑΓΜΑ – ΟΑΚΑ (Κηφισιά)
  • 040 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΣΥΝΤΑΓΜΑ
  • 11 ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ – Ν. ΕΛΒΕΤΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Επίσης το 500 κάνει τη διαδρομή του ηλεκτρικού τα βράδια που είναι κλειστός ο ηλεκτρικός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Η περιοχή Ν.Ελβετιά που πέφτει βρε παιδιά??Δεν την έχω ξανακούσει!Τι εννοείς το 500 κάνει το δρομολόγιο του ηλεκτρικού??Από Πειραιά μέχρι Κηφησιά δηλαδή??:hmm: :hmm:

Μου θύμισες τότε στους Ολυμπιακούς που λειτουργούσαν όλο το 24ωρο!Ωραίες εποχές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ωραίες εποχές όντως..
Ακριβώς αυτό το δρομολόγιο κάνει, το έχω πάρει ;) Τα σπάει :D

Καλή ερώτηση για τη Νέα Ελβετία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ το 040 που ήξερα πρόλαβες και το γραψες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Ακριβώς αυτό το δρομολόγιο κάνει, το έχω πάρει ;) Τα σπάει :D

Καλή ερώτηση για τη Νέα Ελβετία :D

Κοίταξα και στο χάρτη!Δεν υπάρχει τέτοια περιοχή???Μήπως βρισκεται σε κάποιο παράλληλο σύμπαν??
Αν δεν απαντήσει κανένας μια μέρα που δε θα χω τι να κάνω θα πάρω το τρόλευ να δω που πηγαίνει επιτέλους...
Και που ακριβώς κάνει στάσεις αυτό το 500 γιατί δεν έχω δει πουθενά ταμπελίτσα με το όνομά του??Υπάρχουν??Εν ολίγοις που το πετυχαίνεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Κοίταξα και στο χάρτη!Δεν υπάρχει τέτοια περιοχή???Μήπως βρισκεται σε κάποιο παράλληλο σύμπαν??
Αν δεν απαντήσει κανένας μια μέρα που δε θα χω τι να κάνω θα πάρω το τρόλευ να δω που πηγαίνει επιτέλους...
Και που ακριβώς κάνει στάσεις αυτό το 500 γιατί δεν έχω δει πουθενά ταμπελίτσα με το όνομά του??Υπάρχουν??Εν ολίγοις που το πετυχαίνεις??

Ένα - ένα τα ερωτήματα βρε κοπελιά ζαλίστηκα:D :confused:
Υπάρχει περιοχή Νέα Ελβετία και βρίσκεται πάνω απο το Παγκράτι στα σύνορα με Βύρωνα,οπότε μην ξεγελαστείς απο το όνομα και πάρεις το λεωφορείο δεν είναι όπως την φαντάζεσαι:P
Τώρα για το 500 μια επίσκεψη στο σαιτ του οασα θα σε βοηθήσει(λινκ δίνει ο em στο αρχικό μνμ):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Κοντά σε κάθε σταθμό ηλεκτρικού έχει στάση για το 500 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το 500 υπάρχει, το χω πάρει μια φορά :). βέβαια ήμουνα τόσο μεθυσμένος εκείνη τη μέρα που μπορεί και να ήταν αποκύημα της φαντασίας μου :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μια ερωτηση///τελικα η πρασινη γραμμη ο ηλεκτρικος το σαββατο εχει ίδιο ωραριο με τις υπολοιπες μερες τις εβδομαδας και τελειωνει στις 0,30?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top