24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οτι βλακεια σκεφτω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@minouki@

Νεοφερμένος

Η Μίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα μέχρι τη τελευταία στιγμή να το αποτρέψω!! Δεν θα δεχτώ να έρθει στο έτσι ένας κομήτης να μου καταστρέψει τη ζωή!! Δεν θα παραιτούμουν τόσο εύκολα θεωρώντας ότι είναι η τελευταία μέρα της ζωής μου!! Πάντα αισιόδοξη!! yo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα ξεκινουσα με χορους, ποτα, και ο,τι απαγορευμενο θα χα διαθεσιμο, θα συνεχιζα με σεκσακι, και θα κατεληγα να τρωω σοκολατα σα να μην υπαρχει αυριο..ε, δε θα υπηρχε, οποτε τι πειραζει το περιττοκιλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μάλλον θα σήκωνα όλα τα λεφτά από τον τραπεζικό μου λογαριασμό και θα επιδιδόμουν σε κάθε είδους κρεπάλη! Κι επίσης θα φρόντιζα να ασκήσω κριτική σε όλα τα άτομα που ως τώρα για λόγους τακτ δεν το έκανα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Δν μπορώ αν το σκεφτώ... Έχω ήδη μείνει κόκαλο.... :( Αλλά φαντάζομαι οτι θα ήθελα να ήμουν με όσους αγαπώ.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δεν θα το έλεγα σε κανένα (ο Μπρους Γουίλλις δεν προλαβαίνει να μας σώσει) καλύτερα να περάσουν κανονικά τις τελευταίες ώρες τους και όχι σε κατάσταση πανικού
Εγώ πάλι θα προσπαθούσα να περάσω όσο καλύτερα μπορώ, αλλά το πιο πιθανό είναι να φοβόμουν τόσο που να εξαφανιζόμουν από προσώπου γης για να μείνω μόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
χμμμ... αναλογα πως θα το έπερνα εκεινη τη στιγμή... ίσως πανικοβαλλόμουν ίσως παλι να το έπερνα κ ψύχραιμα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω θα εκανα αυτα που κανω συνήθως, υπολογιστη, ταινια, καμια σειρα μαζι με την οικογενεια... χαλαρα πραγματα. Ετσι και αλλιως αφου δεν μπορω να κανω τιποτα για να το αποτρεψω, ας περασω τις τελευταιες στιγμες της ζωης μου ετσι οπως θελω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Θα έτρεχα γυμνός στους δρόμους με μία πινακίδα πάνω μου που να λέει "ήρθε το τέλος" και στο τέλος θα σήκωνα τα χέρια προς τον κόκκινο ουρανό αγκαλιάζοντας τον μετεωρίτη ψυθιρίζοντας
'My precious' :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Θα αγόραζα κάτι ξεχωριστό και όμορφο για τα άτομα που αγαπώ, θα το συνόδευα με ένα μικρό σημείωμα με σκέψεις και θα τους το έδινα όσο πιο γρήγορα μπορούσα, σε 24 ώρες άλλωστε και να ειδοποιήσω κάποιον, ή δεν θα με πάρουν στα σοβαρά ή δεν θα προλάβουν ούτε να ξυστούν!

Θα έλεγα συγγνώμες, "σ'αγαπώ" σε συγγενικά πρόσωπα, στην καλύτερή μου φίλη και στον φίλο μου και θα άραζα στο μπαλκόνι με μαγιό και την αγαπημένη μου μπλούζα πίνοντας κακάο.Και σε πιο ρομαντική βερσιόν το τελευταίο : αγκαλιά με το αμόρε μίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Θα σκότωνα όσους περισσότερους μπορούσα, απαλάσσοντάς τους από το άγχος τού "τί να πρωτοκάνω μέσα σε 24 ώρες". Μετά θα αυτοκτονούσα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BOXER

Νεοφερμένος

Ο Το αφήνω στη φαντασία σας. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Έμπορος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
απλα!
θα βλεπες εναν παλαβο να χτυπιεται,που δεν καταφερει να κανει οσα θα ηθελε.
Γ......:worry:,και Γ...:mad: και γ...:devil: και γ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

...Ήδή είμαστε στο 'παρά έξι'! Στο 'παρά πέντε', θα θυμηθώ το ' Ματθαίου Ιζ΄, 20', και '...θέλει μεταβεί'!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
...Ήδή είμαστε στο 'παρά έξι'! Στο 'παρά πέντε', θα θυμηθώ το ' Ματθαίου Ιζ΄, 20', και '...θέλει μεταβεί'!

Δηλαδή ; Τί σημαίνει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ1990

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απλά πράγματα. Θα έπαιρνα τη γυναίκα μου, θα πηγαίναμε σε μιά ερημική παραλία στο χωριό μου και θα κάνεμε ατελείωτο σεξ μέχρι που να μας βρεί ο θάνατος επάνω στο σέξ.
Υπάρχει καλύτερος θάνατος? Μακάρι να πεθάνω επάνω στο σεξ όταν έλθει αυτή η ώρα.
Και ο παππούς μου έτσι πέθανε.
Επάνω στο σέξ
Ο ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν...
Βασικά αν το πάρεις σοβαρά δεν γίνεται να είσαι ο μόνος που το ξέρει γιατί τι σκατά επιστήμονες και κάμερες και δορυφόρους κλπ έχει η ΝASA! Ακόμη ο κόσμος θα ενημερωνόταν πολύ πιο πριν για το γεγονός και δεν θα μέναν με σταυρωμένα τα χέρια! Κάτι θα κάνανε!
Τώρα αν θες απλα να μάθεις τι θα έκανα στην περίπτωση αυτή να σου πω! Θα έκανα τα πάντα για να το μάθουν όσοι πιο πολλοί γίνεται απλά για να κάνουν όλα όσα θέλουν και δεν τολμούν! Και εγώ με την σειρά μου όση ώρα μου έμενε θα έκανα ότι δεν τολμούσα, ότι ήθελα και δεν το έκανα, θα έλεγα έλεγα αυτά που έκρυβα μέσα μου και θα ήθελα να ειμαι με τα άτομα που αγαπώ περισσότερο!:worry:
Δεν πιστευω να γίνει τέτοιο πράγμα εε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Απλά πράγματα. Θα έπαιρνα τη γυναίκα μου, θα πηγαίναμε σε μιά ερημική παραλία στο χωριό μου και θα κάνεμε ατελείωτο σεξ μέχρι που να μας βρεί ο θάνατος επάνω στο σέξ.
Υπάρχει καλύτερος θάνατος? Μακάρι να πεθάνω επάνω στο σεξ όταν έλθει αυτή η ώρα.
Και ο παππούς μου έτσι πέθανε.
Επάνω στο σέξ
Ο ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ

η αλήθεια είναι ότι ονειρεύομαι έναν θάνατο πιο κανονικό από τρίο με τον Χάρο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
θα ειδοποιουσα τον Μπρους Γουιλις και τον Μπεν Αφλεκ να φυγουν στο διαστημα και με τα υπερσυχρονα μηχανηματα τους να ανατιναξουν τον Αρμαγεδωνα και ετσι για ακομα μια φορα το χολιγουντ θα εσωζε τον πλανητη απ ΄την καταστροφη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα σήκωνα ο,τι χρήματα είχα εγω και οι γονείς μου στην τράπεζα,θα έπαιρνα την αγάπη μου και θα πηγαίναμε στο πιο ακριβό ξενοδοχείο,θα τρώγαμε ο,τι καλύτερο υπάρχει, καλύτερες σαμπάνιες κ.τ.λ ... Μετα στο δωμάτιο μέχρι να πέσει ο μετεωρίτης... Ετσι,για να φεύγαμε ευτυχισμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θα σήκωνα ο,τι χρήματα είχα εγω και οι γονείς μου στην τράπεζα,θα έπαιρνα την αγάπη μου και θα πηγαίναμε στο πιο ακριβό ξενοδοχείο,θα τρώγαμε ο,τι καλύτερο υπάρχει, καλύτερες σαμπάνιες κ.τ.λ ... Μετα στο δωμάτιο μέχρι να πέσει ο μετεωρίτης... Ετσι,για να φεύγαμε ευτυχισμένοι...


Εντελώς τυχαία,
ο ταμίας της τράπεζας,
ο ξενοδόχος και ο μαγειράς του,
μα και ο γκρουμ
δεν θα είχαν τίποτα καλύτερο να κάνουν με τις τελευταίες ώρες της ζωής τους
από το να εξυπηρετήσουν τις τελευταίες ορμές της ευης :confused::(





Υγ.

Τίποτα δε θα έκανα.

Μπα, για δες
το μήνυμα αυτό γράφηκε πάνω από 5 χρόνια πριν,
μα ο συντάκτης του δεν έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top