Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 154 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω...

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:09, 17-04-07:

..να ανέβει το κάρμα μου!

(εδώ γράφουμε τι θέλουμε ΤΩΡΑ!!)

(έψαξα και δεν βρήκα κάτι παρόμοιο.. αν υπάρχει ξέρετε τι να κάνετε! )
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:14, 17-04-07:

σοκολατααα (τι καλα που προνοησα και δεν εχω μες στο σπιτι ομως )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:16, 17-04-07:

... να ανέβει το κάρμα μου λέω! (ψηφίστε ντε, τσάμπα το λέω; )

Επίσης να αποφασίσει ο Γιώργος αν θα το κλειδώσει ή όχι!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:20, 17-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Επίσης να αποφασίσει ο Γιώργος αν θα το κλειδώσει ή όχι!
Αρχικά έλεγα αυτό...
http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=574
Έλεγε "τι θα θέλατε τώρα;"

Αλλά μόλις πόσταρα είδα το ποστ της Κατερίνας και είπα "μπααα, λάθος κάνω " και τ' άνοιξα αμέσως.

Σόρρυ για το μπέρδεμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:20, 17-04-07:

..να μη ψαρώνει ο Γιώργος με την μία!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:24, 17-04-07:

...να μη με δουλεύει το Καγιράκι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:30, 17-04-07:

Να βρω ένα τσουβάλι λίρες.....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:55, 17-04-07:

..να ανέβει το κάρμα μου! Δεν θα το ξαναπώ! Α.. κάποιος με ψήφισε τώρα που το βλέπω! Αλλά να με ψηφίσει κι άλλος.. θέλω να νικήσω την Κουέ!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:00, 17-04-07:

Να κοιμιθω και να ξυπνισω το πρωΐ και οχι τα μεσανυχτα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 21:17, 17-04-07:

Την ησυχία μου.....
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 21:46, 17-04-07:

Να περικυκλωθώ από 13 ζουμερές, λυσασμένες καθολικές σκανταλιάρες καλόγριες με κόκκινα μαγουλάκια. Μα τι έχω πάθει σήμερα με τις καλόγριες ?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:05, 17-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Να περικυκλωθώ από 13 ζουμερές, λυσασμένες καθολικές σκανταλιάρες καλόγριες με κόκκινα μαγουλάκια. Μα τι έχω πάθει σήμερα με τις καλόγριες ?
.. να το κοιτάξεις αυτό, ανησυχώ για σένα!

..μου ανεβάσετε κι άλλο το κάρμα! Θέλω να νικήσω την Κουε λέμε!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:10, 17-04-07:

Πεστο και θα γινει το καναμε :p
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:11, 17-04-07:

.. να το κοιτάξεις αυτό, ανησυχώ για σένα!

Είναι ο πειρασμός της αγνότητας. Τα πιο σατανικά πλάσματα είναι οι χαμηλοβλεπούσες. Θέλω να εξομολογηθώ για τις αμαρτίες μου σε μια σεξοβόμβα κι ύστερα να....

Τέλος πάντων πώς θα στο ανεβάσουμε το κάρμα ? Καλά εγώ ούτε που τα προσέχω αυτά, πε μου πως και σε ψηφίζω δαγκωτό.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 22:14, 17-04-07:

αμαν βρε καγιρι μανια με το καρμα... σιγα πια!!!

ΘΕΛΩ....ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ...
θελω....αδεια ενα μηνα...
θελω....θελω....θελω....πολλα ακομη.... ολα θελετε να τα μαθετε;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:17, 17-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Τέλος πάντων πώς θα στο ανεβάσουμε το κάρμα ? Καλά εγώ ούτε που τα προσέχω αυτά, πε μου πως και σε ψηφίζω δαγκωτό.
Μπαίνεις στο προφίλ μου και κάτω δεξιά έχει να με ψηφίσεις.. Βάλε 5 ε, μη σε πιάσουν οι τσιγκουνιές σου τώρα!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:23, 17-04-07:

Μπαίνεις στο προφίλ μου και κάτω δεξιά έχει να με ψηφίσεις.. Βάλε 5 ε, μη σε πιάσουν οι τσιγκουνιές σου τώρα!
τι μαθαίνει κανείς, σε ψήφισα δαγκωτό και δεν θέλω ρουσφέτι
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:32, 17-04-07:

..να μάθω τι κάρμα έχει η Κουέ για να βάλω στόχους! 3.82;;;; Δεν παλεύεται καλέ!! Ευχαριστώ πάντως DrStrangeLove!

(Θα με μπανάρει αύριο πρωί πρωί χαλαρά.. )
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:39, 17-04-07:

θελω να μην ξαναεχω την ημερα που ειχα σημερα, τωρα μολις εφτασα σπιτι
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 22:39, 17-04-07:

Αντε η τυχερη σου μερα Kajiroudi ... (+5 και απο με)

Παω καλα με το διαβασμα μου και κατεπεκτασην καλα με την εξεταστικη μου!

###8230;.απο παρασκευη οργανωση(στο διαβασμα)!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέλω κάτι να σου πω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 165 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-11-12 στις 23:53.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 21:04.
    • Θέλω... - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-10 στις 19:14.
    • Θέλω γνώμες.. - Από rheuli
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-09 στις 19:49.
    • Θέλω μία συμβουλή.... - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-07 στις 10:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα