Top 5 των περισσότερο hot μελών του e-steki!

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Bρε 'σεις, τα ερωτήματα που έχω θέσει στο πρώτο Post είναι ρητορικά, μην απαντάτε σε αυτά! Μία λίστα δώστε... :P

Ναι αλλά βολεύουν! Εγώ πχ δεν θα μπορούσα να τις ταξινομήσω σε σειρά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να μιλήσω κι εγώ. Θα αναφερθώ μόνο σε ΕΝΕΡΓΑ μέλη θηλυκού γένους (χρόνος από το τελευταίο log-in <3 μήνες). Πέρα από ένα τοπ-3 θα δώσω και 2 βραβεία για ειδικές κατηγορίες hot κοριτσιών.

Τοπ 3 Κοριτσιών:

1. Angie Ann:

Έχω φάει το απόλυτο σκάλωμα με την θαυμάσια αυτή νεαρή Moderator που ακόμα απορώ πως δεν με έχει κάνει ban από το πολύ μέλι που στάζει από τα χείλη μου για εκείνη. Άλλωστε το πολύ το Carnation δεν το θέλει ούτ' η Λολα (κατα το "το πολύ το κυριε ελέησον δε το θέλει κι ο Θεος"). Η Λόλα όμως ήτο ξανθιά στη διαφήμιση ενώ η πολυαγαπημένη Αντζούγια ανήκει στο θεσπέσιο είδος των ...μη ξανθών!:P Κάθε της ποστ φέρει την σφραγίδα της ευγενικής της προσωπικότητας και της προφανούς της πνευματικής αναπτύξεως. Αν δεν μου τελείωναν τα ρεσό που αγόρασα από το Καρφούρ, κάθε βράδυ θα άναβα κι από δέκα στο Θεο για να μου την χαρίσει!8)

2. Cibyllian:

Αν ποτέ θελήσουν να τραβήξουν ένα δορυφόρο από την τροχιά του με μαγνήτη για να τον κατεβάσουν στη Γη, σίγουρα θα χρησιμοποιήσουν το Σιμπύλλι. Απίστευτα χαρισματική γυναίκα που σε μαγνητίζει, με μυαλό ξουράφι, γλυκύτατη φατσούλα και στόμα που απαξ' και το ανοίξει, θα εύχεσαι να είχες αγοράσει άλλα 100 τετράδια SKAG για να σημειώνεις τα όσα θεάρεστα λέει.

3. Niyia:

"Γιατί όλες οι καλές να είναι πιασμένες Θεε μου;" ακούς στις αντροπαρέες. Αν μια αντροπαρέα έβλεπε τη Νίγια, θα έλεγε αυτό ξανά και ξανά δίχως φόβο και πάθος. Μορφωμένη , γλυκούλα με υπέροχα μάτια, αποτελεί το είδος της γυναίκας που 24 ώρες το 24ωρο θα την θαύμαζες για ότι είναι και τις μισές από αυτές θα την ζούλαγες στην αγκαλιά σου! Η προσφορά της στο στέκι με κάνει και νιώθω ότι όποτε χρειαστώ έναν άνθρωπο που θα ξέρει κάτι παρπάνω στα Οικονομικά, αυτή θα είναι η Νίγια.




4. Ειδική Κατηγορία - Εμείς και το στήθος τους:

Διαγωνιζόμενες: α) Vkey, b) Crazyhelen, c) Resident Evil, d) Μάνια


Έχοντας συναντήσει τις 3 πρώτες από κοντά και έχοντας δεί απλά φώτος τις μάνιας, δε μπορώ να έχω μια εντελώς αντικειμενική άποψη, παρόλαυτά δε μπορώ να περιμένω πότε θα δω τη Μάνια από κοντά οπότε προχωρώ ακάθεκτος.

Η νικήτρια με "διαφορά στήθους" λοιπόν είναι η Vkey. Αν ποτέ ήθελα να με ξαναγεννήσει κάποια για να θηλάσω ως μπέμπης, σίγουρα η Βίκυ είναι η ιδανική επιλογή. Άσε που με τις εξαιρετικές της συμβουλές θα γινόμουν ένας άξιος καμακιστής όντας Vkeyπαιδο.


5. Ειδική Κατηγορία - Ωραίες, μοιραίες μα θέλουν ακόμα λίγη προσπάθεια (sorry girls)

Διαγωνιζόμενες: α) Kalypso, β) Neraida, γ) Prime

Το βραβείο της χρυσής κολοκύθας πάει στην Kalypso. Εκείνο που πρέπει να διορθώσει για να γίνει η ιδανική, είναι η σταθερότητα στις απόψεις της, ίσως και λίγο παραπάνω θάρρος σε αυτές. Αυτό το βραβείο δεν είναι το τέλος της αλλά -πιστεύω- η απαρχή μιας ένδοξης πορείας προς το τοπ-3.


Θα επανέλθω και με άλλες Ειδικές Κατηγορίες στο μέλλον, αν χρειαστεί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
WOW!!!!
Ω, ρε γλεντια!!! :D

Λειπει η γατα και χορευουν τα ποντικια!:P (για μενα το λεω, που λειπω μερικες μερουλες, και επιστρεφοντας βρισκω πραματα και θαματα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
2. Cibyllian:

Αν ποτέ θελήσουν να τραβήξουν ένα δορυφόρο από την τροχιά του με μαγνήτη για να τον κατεβάσουν στη Γη, σίγουρα θα χρησιμοποιήσουν το Σιμπύλλι. Απίστευτα χαρισματική γυναίκα που σε μαγνητίζει, με μυαλό ξουράφι, γλυκύτατη φατσούλα και στόμα που απαξ' και το ανοίξει, θα εύχεσαι να είχες αγοράσει άλλα 100 τετράδια SKAG για να σημειώνεις τα όσα θεάρεστα λέει.

Ρε, Βαλ τι τα λες αυτά...μ' έχει μουρλάνει η ΝΑΣΑ στα τηλέφωνα!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1) mania :redface:
2) Niyia :redface:
3 ) Michelle (θελω και αλλες διαταγες :redface:) :redface:
4) Fielda :redface:
5)Δωρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
-Ε και θα προσθέσω και τη Nininaou γιατί ως γνωστόν το μέλλον βρίσκεται στα πιπίνια (no offence):P

Eίμαι πολύ συγκινημένη:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
1) mania :redface:
2) Niyia :redface:
3 ) Michelle (θελω και αλλες διαταγες :redface:) :redface:
4) Fielda :redface:
5)Δωρα :redface:

Αχ τι συγκινητικό!!! Ευχαριστώ πολύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λολ δεν το περίμενα να είμαι σε 3 λίστες :eek:
Ευχαριστώ όσους με έβαλαν, I'm flattered :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@fielda
τιποτα μωρε ετσι για να σου φτιαξω λιγο την διαθεση σου επειδη εισαι και λιγο αρωστουλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@fielda
τιποτα μωρε ετσι για να σου φτιαξω λιγο την διαθεση σου επειδη εισαι και λιγο αρωστουλα ;)

ε τώρα της το χάλασες :lol:
το έκανες να φαίνεται λες και δεν το εννοούσες σε πρώτη φάση αλλά εεεε αφού είναι αρρωστούλα, ας της κάνεις τη χάρη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ε τώρα της το χάλασες :lol:
το έκανες να φαίνεται λες και δεν το εννοούσες σε πρώτη φάση αλλά εεεε αφού είναι αρρωστούλα, ας της κάνεις τη χάρη :lol:

ουπς :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λολ δεν το περίμενα να είμαι σε 3 λίστες :eek:
Ευχαριστώ όσους με έβαλαν, I'm flattered :P

Spank us administrator... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
@fielda
τιποτα μωρε ετσι για να σου φτιαξω λιγο την διαθεση σου επειδη εισαι και λιγο αρωστουλα ;)

Τζάμπα χάρηκα δηλαδή...:( Όπως και να έχει, μπήκα κι εγώ στη λίστα επομένως δεν πειράζει. Ευχαριστώ που με σκέφτηκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@fielda
Ελα μωρε αρρωστουλικο σορι εγω φταιω :redface: απλα πεταξα κοστανα ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Η Fielda πρέπει να ναι καλή κοπέλα. Εγώ πάντως την έχω συμπαθήσει αν και δεν είχα δυστυχώς την ευκαιρία να συζητήσω μαζί της ή να μάθω περισσότερα. Οπότε προφανώς η προσέγγιση του τεό δεν έγινε με σκοπό χαϊδέματος, εξάλλου οι καλοί άνθρωποι φαίνονται από τα δείγματα συμπεριφοράς τους και μάλιστα από χιλιόμετρα μακριά.

Μην βαράτε τον τεο, ο τεο έχει γούστο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ειλικρινα με τιμουνε αρκετα τα λογια σου :redface: ( Μην βαρατε τον τεο.) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
@fielda
Ελα μωρε αρρωστουλικο σορι εγω φταιω :redface: απλα πεταξα κοστανα ... :redface:

Τι sorry καλέ;;; Εγώ σε ευχαριστώ που με τίμησες!! Ξέρω ότι εννοούσες άλλο πράγμα αλλά ακόμα και αυτό να ήταν, είναι πολύ γλυκιά πράξη και σε ευχαριστώ πολύ!:)

Η Fielda πρέπει να ναι καλή κοπέλα. Εγώ πάντως την έχω συμπαθήσει αν και δεν είχα δυστυχώς την ευκαιρία να συζητήσω μαζί της ή να μάθω περισσότερα. Οπότε προφανώς η προσέγγιση του τεό δεν έγινε με σκοπό χαϊδέματος, εξάλλου οι καλοί άνθρωποι φαίνονται από τα δείγματα συμπεριφοράς τους και μάλιστα από χιλιόμετρα μακριά.

Μην βαράτε τον τεο, ο τεο έχει γούστο!:D

Με τόσο καλά λόγια τελευταία θα το πιστέψω κι εγώ :D Ευχαριστώ πολύ, κι εγώ σε συμπαθώ αν και ούτε εγώ είχα την ευκαιρία να συζητήσω μαζί σου. Θα γίνει όμως σύντομα φαντάζομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Τι sorry καλέ;;; Εγώ σε ευχαριστώ που με τίμησες!! Ξέρω ότι εννοούσες άλλο πράγμα αλλά ακόμα και αυτό να ήταν, είναι πολύ γλυκιά πράξη και σε ευχαριστώ πολύ!:)



Με τόσο καλά λόγια τελευταία θα το πιστέψω κι εγώ :D Ευχαριστώ πολύ, κι εγώ σε συμπαθώ αν και ούτε εγώ είχα την ευκαιρία να συζητήσω μαζί σου. Θα γίνει όμως σύντομα φαντάζομαι :)

χμμμμμμμ ......:hmm: :redface::alljumpy::hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aυτό θα πει να ξέρεις τι ψηφίζεις και κυρίως γιατί... :P
Μετά από αρκετή σκέψη αποφάσισα.:D(Μπορατ κερναω καφε με τοσα που με λαδωσανε.:P)

Και ναι ήρθε η ώρα που όλοι περιμένατε!:D:P

-Στο νούμερο 1: Η μία και μοναδική , ανεπανάληπτη , ένα από τα κορίτσια που ομορφαίνει το στέκι κάθε πρωϊνό...Στεκίτες και στεκίτισσες: Υποδεχτείτε τη Φοιμπς!:P

-Στο νούμερο 2: Νυν κοκκινομάλλα , ψηφίστηκε από Βαλ και Γιώργο ,κι όχι άδικα.Λαμπρή προσωπικότητα!
Φίλες και φίλοι η Άντζι Ανν!:P

-Στο νούμερο 3: Η Σίμπυ φυσικά δε θα μπορούσε να λείπει από τη λίστα μου.Πανέξυπνη με χιούμορ και τα μπισκοτάκια της μου κάνανε ζημιά.:P

-Στο νούμερο 4 : Εδώ θα κάνω παρανομία γιατί θα βάλω 2 κοπέλες γιατί δε θα μπορούσα να αφήσω κάποια απέξω(αν και είναι και οι δύο ημμυ :P).Στη μισή θέση βρίσκεται η Idrill (ξέρει αεροπλάνα και άνιμε:P) και στην άλλη μισή η φλουρο-ιδιοκτήτρια μου η Resident Evil(άτιμη βασιλόπιτα:P).Και οι δύο διακατέχονται απο καταπληκτικά μυαλά,μεγάλη αίσθηση του χιούμορ και δε με εχουν δείρει ακόμα.:P

-Last but not least (σε άφησα για το τέλος για να έχει suspense:P) η πνευματική δημιουργός του παρόν παιχνιδιού,η μία και μοναδική, η ψυχή της παρέας! Μας γράφει από τη Ρόδο και δεν είναι άλλη από τη Μανια!:D


*θα ήθελα να συμπεριλάβω πολλές ακόμα,αλλα ο Μπορατ ειπε μονο 5.:/::P:P
*ημερομηνία συγγραφής του παρόντος 10/4/2008 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

5. Ειδική Κατηγορία - Ωραίες, μοιραίες μα θέλουν ακόμα λίγη προσπάθεια (sorry girls)


Διαγωνιζόμενες: α) Kalypso, β) Neraida, γ) Prime

Το βραβείο της χρυσής κολοκύθας πάει στην Kalypso. Εκείνο που πρέπει να διορθώσει για να γίνει η ιδανική, είναι η σταθερότητα στις απόψεις της, ίσως και λίγο παραπάνω θάρρος σε αυτές. Αυτό το βραβείο δεν είναι το τέλος της αλλά -πιστεύω- η απαρχή μιας ένδοξης πορείας προς το τοπ-3.

Τι εννοείς "βραβείο χρυσής κολοκύθας";; :confused: Εντάξει Βαλντεράκι, θα το θυμάμαι αυτό... :'(
Ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί λες ότι δεν έχω σταθερότητα στις απόψεις μου- και τις εκφράζω και τις υποστηρίζω. Τέλος πάντων, δεν έχει σημασία, μετά την κολοκύθα δε σου ξαναμιλάω! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top