Top 5 των περισσότερο hot μελών του e-steki!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To ερώτημα απλό:
Ποιά είναι η περισότερο sexy πεντάδα θηλυκων του e-steki για εσάς;
Ποιά σας ανάβει ( Mania :P);
Ποιά θέλετε να γνωρίσετε (Mania :P);
Ποιά περιμένετε να δείτε σε κάποιο meeting (Mania :P);
Ποία θέλετε να σας υποτάξει (Michelle (sorry Exposed_Bone :clapup:));

Ποιά σας ανάβει τέλος πάντων ρε παιδιά;


Ο συντάκτης του θέματος ορκίζεται να γράψει λίαν συντόμως τη δική του πεντάδα (τετράδα είναι γιατι η μία θέση είναι ήδη καβατζωμένη (Αχ Mania... :P)!

υγ: το θέμα ναι μεν δημιουργήθηκε από το Borati του forum σας αλλά είναι πνευματικό τέκνο της Manias (Tι ζημιά μου έχει κάνει αυτό το κορίτσι...)! :clapup:

υγ: Τα αγόρια ποστάρουν και τα κορίτσια μπορούν ελέυθερα να σχολιάσουν γραπτώς αλλά και να κοκκορευτούν...

υγ: σύντομα θα μπει και δημοψήφισμα (φαλλοκράτη borat που μεταχειρίζεσαι τα θηλυκά σα κόμματα εντός και εκτός κοινοβουλίου)! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ασχετο αλλα και μένα η μιέλ θα ήθελα να με υποτάξει, δεν ξέρω γιατί αλλα έχει κάτι που όταν μηλάει σου δίνει κάτι αλλα τι δεν ξέρω... ισως ο δυναμισμός, ξέρω δεν μου πέυτει λόγος αλλα έπρεπε να συμφωνήσω μαζί με τον μποράτη...:P


Βορατ κόψε το γλύψημο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ασχετο αλλα και μένα η μιέλ θα ήθελα να με υποτάξει, δεν ξέρω γιατί αλλα έχει κάτι που όταν μηλάει σου δίνει κάτι αλλα τι δεν ξέρω... ισως ο δυναμισμός, ξέρω δεν μου πέυτει λόγος αλλα έπρεπε να συμφωνήσω μαζί με τον μποράτη...:P


Βορατ κόψε το γλύψημο:P


Σκέψου τώρα σκηνικό: Εσύ, το borati σας και η michelle!!! :clapup::slourp:

Έ ρε γλέντια...


Αν μου δώσει ban ο Εxposed_bone θα τον καταλάβω... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχαχχαχαχαχα, δεν παίζεστε! :lol::redface:
Καλά για τόσο dominatrix φαίνομαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ περιμένω το Valder να απαντήσει στο σοβαρότατο αυτό ερώτημα...

Είμαι σίγουρη ότι θα ...ζωγραφίσει!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν υποτάσσομαι ρεεεεε θα παλέψω μέχρι τέλος θα αγωνιστώ για τα ιδανικά μου η θα νικήσω η θα πέσω στην μάχη υπερασπίζοντας τον λαό και την γη μου…το ξίφος μου θα υψωθεί στα ουράνια και το λάβαρο του πολιτισμού μου στα πέρατα του κόσμου…(Το παραλήρημα μου…ΧχαΧχαΧχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλά για τόσο dominatrix φαίνομαι; :P
Ναι! Ναι! Ναι!!! Είσαι πολύ :mastigio!


:D
εγώ περιμένω το Valder να απαντήσει στο σοβαρότατο αυτό ερώτημα...

Είμαι σίγουρη ότι θα ...ζωγραφίσει!!!:P:P:P
Ω ναι, αναμένω και εγώ απάντηση Valder.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
1. Isiliel

2. Μισέλ

3. Νεράιδα

4. Ρουμάνα

5. Καμιά μελαχρινή ρε παιδιά;;

Γεια σου Borat γάτε του σεξ και του καράτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1. Isiliel

2. Μισέλ

3. Νεράιδα

4. Ρουμάνα

5. Καμιά μελαχρινή ρε παιδιά;;

Γεια σου Borat γάτε του σεξ και του καράτε!!!

Moυ αρέσει η λίστα σου... Και εγώ προς τα εκεί οδεύω αλλά ακόμη θέλω να το ψάξω λίγο... :P

Που είναι οι άλλοι; Που είναι ο Γιώργος; Ο Bill; Που είναι ο Valder; Που είναι ο Βάγκνερ; Που είναι ο Πουτσίνι; (οεο) :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Που είναι οι άλλοι; Που είναι ο Γιώργος; Ο Bill; Που είναι ο Valder; Που είναι ο Βάγκνερ; Που είναι ο Πουτσίνι; (οεο) :jumpy:
Kάνει έρευνα αγοράς και αναμένει χρηματισμούς.:shifty::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kάνει έρευνα αγοράς και αναμένει χρηματισμούς.:shifty::P


Aυτό θα πει να ξέρεις τι ψηφίζεις και κυρίως γιατί... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι να πρωτοπώ ο καψερός;


Η παρούσα λίστα ισχύει για την 9η Απριλίου και είναι δυνατόν να ανανεωθεί. ;p
  1. Angie γιατί είναι η ψυχή της παρέας, συν ότι είναι και πολύ ωραία κοπελίτσα, κόβουμε ομαδικώς φλέβα, Angie είσαι η ελπίδα μας, {ελ}-πίδα-πίδα-πίδα μας.
  2. Phoebe γιατί παρόλο που 'ναι ξανθιά και ο λαός επιτάσσει να είναι χαζή (που δεν το σχολιάζω) μου φτιάχνει το κέφι καθημερινώς και είναι πρόθυμη να συμμετάσχει σε χαρές και πανηγύρια (καφέ, περίπατο, βόλτες, μαστίγια, τέτοια πράγματα).
  3. Niyia γιατί με λατρεύει και πέφτει στα πατώματα για μένα (είπατε τίποτα, δεν άκουσα?) και γιατί είναι η Νίκη.
  4. Chimera. Δεν βάζω αιτιολογία γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι (μιας γραμμής).
  5. Αφήνεται κενή, τιμής ένεκεν των υπόλοιπων κορασίδων που καθημερινά με συναρπάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ποιά σας ανάβει?
prime

Ποιά θέλετε να γνωρίσετε ?
Neraida


Ποιά περιμένετε να δείτε σε κάποιο meeting ?
idril

Ποία θέλετε να σας υποτάξει ?
Too late...

Ποιά σας ανάβει τέλος πάντων ρε παιδιά;

βλ. νουμερο 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Συγκινήθηκα τώρα! Είμαι σε μια λίστα! Να'σαι καλά circadian! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
έχεις άψογο γούστο στη μουσική που δείχνει προσωπικότητα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ λιώνω για την Idril, αλλά άμα άρχιζα θα έγραφα μέχρι αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κι εγώ λιώνω για την Idril, αλλά άμα άρχιζα θα έγραφα μέχρι αύριο.

Αλού αυτά μικρέ! Την ειδαμε τη λιστα! Δηλώνω απογητευμένη, προδομένη και ποτέ δεν περιμενα να με αγνοήσει έτσι κατάφωρα ο κύριος συνάδελφος...:/:

Αλλά της πολεμίστριας η καρδιάαααα δε σου κρατάει κακίιιιιιαααααα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Να η μελαχρινή που έψαχνα!!

Idril = Domination :worship::worship::worship::mastigio

Συμπληρώνω τη λίστα μου:

5. Idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
-Ποιά σας ανάβει?
Βάζω Idril λόγω μελαχρινότητας (sic):)

-Ποιά θέλετε να γνωρίσετε ?
Mania

-Ποιά περιμένετε να δείτε σε κάποιο meeting ?
Phoebe (αν και είναι ξανθιά...:P)

-Ποία θέλετε να σας υποτάξει ?
Vkey μακράν λόγω άβαταρ.:redface:

-Ε και θα προσθέσω και τη Nininaou γιατί ως γνωστόν το μέλλον βρίσκεται στα πιπίνια (no offence):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Bρε 'σεις, τα ερωτήματα που έχω θέσει στο πρώτο Post είναι ρητορικά, μην απαντάτε σε αυτά! Μία λίστα δώστε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top