Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:sly: :sly: :sly:
Αμα θες να τραβήξεις την προσοχή μου μπορείς και με άλλους τρόπους :redface: :hehe:

Αλλά στο παιχνίδι θα μείνω :mastigio

Χώρις να θέλω να βάλω λάδι στη φωτιά, αγαπήτη.......

Αν έχεις ρόλο που καρφώνεται, αυτό παίζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χώρις να θέλω να βάλω λάδι στη φωτιά, αγαπήτη.......

Αν έχεις ρόλο που καρφώνεται, αυτό παίζεται :P

Ρόλο που καρφώνεται από το πρωτο βράδυ? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρόλο που καρφώνεται από το πρωτο βράδυ? :sly:

To πρώτο βράδυ είναι το βράδυ μετά την πρώτη ψηφοφορία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα δηλώσω και εγώ συμμετοχή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Συμπολίτες στην πόλη του Παλέρμο θέλω να ενημερώσω ότι Τρίτη-Τετάρτη η χρήση του διαδικτύου από υπολογιστή δε θα είναι επιλογή για μένα.
Θα ψηφίσω και τις 2 ημέρες, δε θα κάνω απουσία , θα παρακολουθώ το thread αλλά θα μου είναι δύσκολο να συμμετέχω με μεγάλα κείμενα ή σχολιασμούς.
Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanouilmyrgia

Νεοφερμένος

Ο Emmanouilmyrgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Καλησπέρα στη παρεα :) αν υπάρχει θέση θα ήθελα και εγώ να δηλώσω συμμετοχή! Θα παρακολουθήσω το θεμα ακομα και αν δεν παιζω παντως για να μάθω για την επόμενη φορά :) have fun
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μιας και πλησιάζει η ώρα για το παιχνίδι, να ενημερώσω ότι κάποια/ τα περισσότερα πρωινά θα λείπω λόγο πρακτικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Συμπολίτες στην πόλη του Παλέρμο θέλω να ενημερώσω ότι Τρίτη-Τετάρτη η χρήση του διαδικτύου από υπολογιστή δε θα είναι επιλογή για μένα.
Θα ψηφίσω και τις 2 ημέρες, δε θα κάνω απουσία , θα παρακολουθώ το thread αλλά θα μου είναι δύσκολο να συμμετέχω με μεγάλα κείμενα ή σχολιασμούς.
Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα.

Τα ίδια έλεγες και στα τελευταία παιχνίδια που ήσουν δολοφόνος. Φοβάσαι μην ξαναπάρεις κακό ρόλο και προετοιμάζεις από τώρα το άλλοθι; Πρώτη ψήφο θα σου ρίξω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τα ίδια έλεγες και στα τελευταία παιχνίδια που ήσουν δολοφόνος. Φοβάσαι μην ξαναπάρεις κακό ρόλο και προετοιμάζεις από τώρα το άλλοθι; Πρώτη ψήφο θα σου ρίξω. :)

Χαχα, όχι καλέ.Απλώς θα 'μαι 2 ημέρες ποσείδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τα ίδια έλεγες και στα τελευταία παιχνίδια που ήσουν δολοφόνος. Φοβάσαι μην ξαναπάρεις κακό ρόλο και προετοιμάζεις από τώρα το άλλοθι; Πρώτη ψήφο θα σου ρίξω. :)

Μόνο μην μου κάνεις κανένα τέτοιο in game. Θα ξεθάψω το τσεκούρι του πολέμου...:P

Χαχα, όχι καλέ.Απλώς θα 'μαι 2 ημέρες ποσείδι.

Και πέρσι ποσείδι έλεγες ότι ήσουν και ήσουν και μαφιόζα... Τυχαίο; :tongue:


Αλλά μιας και τα λέμε όλοι αυτά με την διαθέσιμότητα, να ενημερώσω κι εγώ ότι τα περισσότερα απογεύματα κάνω κάποια μαθήματα οπότε κατά την ώρα της ψηφοφορίας, θα τα περνάω λίγο διαγώνια. Φυσικά ό,τι κάνω και δεν δικαιολογηθεί εκείνη την στιγμή θα δικαιολογείται σε επόμενο ποστ που θα έχω μεγαλύτερη άνεση χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γενικά, θεωρώ καλό του ότι ενημερώνουμε αλλά ντάξει λογικό είναι να μην μπορούμε 24/24. Κάποιος δε θα σε μπορεί πρωινά, κάποιος απογευματινά. Αυτό που χρειάζεται όμως όταν μπαίνει είναι να συνδράμει κάπως στο παιχνίδι και να μην λέει απλά "ψηφίζω τον τάδε γιατί έτσι μου σφύριξε" (πέρα από την 1η μέρα που 'ναι γενικά random). Και 1-2 post να κάνει την ημέρα κάποιος είναι πιο σημαντικά από 10 post άλλου που θα 'ναι απλά κενά σε επιχειρηματολογία ή πληροφορίες.

Καρδούλες σε όλους.Καληνύχτα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά η εμιλουκο ειναι δολοφόνος δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Μόνο μην μου κάνεις κανένα τέτοιο in game. Θα ξεθάψω το τσεκούρι του πολέμου...:P

Μπαα. Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είμαστε μαζί αθώοι σ' αυτό το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπαα. Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είμαστε μαζί αθώοι σ' αυτό το παιχνίδι.

Κανείς δεν είναι αθώος στο Παλέρμο... Τουλάχιστον όχι μέχρι να δούμε το excelάκι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
Καρδούλες σε όλους.Καληνύχτα <3
Ένα standaράκι από εδώ, γιατί έχουμε και μία παράδοση. :P

Μπαα. Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είμαστε μαζί αθώοι σ' αυτό το παιχνίδι.
Κανείς δεν είναι αθώος στο Παλέρμο... Τουλάχιστον όχι μέχρι να δούμε το excelάκι...:P
Κι άλλοι δύο εδώ, προσαρμόζονται ήδη σε ώρες μαφίας :smoke:

Άντε, θα σας βρούμε και τους υπόλοιπους εν καιρώ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι άλλοι δύο εδώ, προσαρμόζονται ήδη σε ώρες μαφίας :smoke:

Άντε, θα σας βρούμε και τους υπόλοιπους εν καιρώ 8)

Θα μπορούσες βέβαια πριν μας ξεσκεπάσεις όλους να περιμένεις να γίνει η κλήρωση για να μάθουμε κι εμείς τι είμαστε :P

Επίσης, αν είχες κάνει όσα ύπουλα σχέδια έχω κάνει ως μαφία, δεν θα κοιμόσουν πριν τις 3 ό,τι ρόλο και να είχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ακριβούλη, κομμένα τα ξενύχτια φέτος, υποσχέθηκες ένα vlog (προλαβαίνετε ακόμη να φύγετε όσοι δε θέλετε να το υποστείτε αυτό), πρέπει να φαίνεσαι ωραίος κι αναζωογονημένος για να μπορέσουμε να σε παντρέψουμε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακριβούλη, κομμένα τα ξενύχτια φέτος, υποσχέθηκες ένα vlog (προλαβαίνετε ακόμη να φύγετε όσοι δε θέλετε να το υποστείτε αυτό), πρέπει να φαίνεσαι ωραίος κι αναζωογονημένος για να μπορέσουμε να σε παντρέψουμε... :whistle:

Δεν υποσχέθηκα κανένα vlog φέτος, αγαπητέ. Ακριβώς γιατί αν είναι να κάνω φέτος vlog θα είναι scripted, για να είναι πιο εύκολο στην παρακολούθηση(γιατί στο editting είμαι ελαφρώς άμπαλος :redface: ).

Επίσης, δεν παντρεύομαι ρε!! Άσε με να χαρώ την ζωή μου και την nerdoσύνη μου :pfff:

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
Αν είναι να κάνουμε όλοι μαζί ένα project για το yolo. Ψηθείτε να κάνουμε reaction video την ώρα που ανοίγουμε τα πιμι των ρόλων αύριο! Θα είναι γαμάτο για ποστ game!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν υποσχέθηκα κανένα vlog φέτος, αγαπητέ. Ακριβώς γιατί αν είναι να κάνω φέτος vlog θα είναι scripted, για να είναι πιο εύκολο στην παρακολούθηση(γιατί στο editting είμαι ελαφρώς άμπαλος :redface: ).

Επίσης, δεν παντρεύομαι ρε!! Άσε με να χαρώ την ζωή μου και την nerdoσύνη μου :pfff:

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
Αν είναι να κάνουμε όλοι μαζί ένα project για το yolo. Ψηθείτε να κάνουμε reaction video την ώρα που ανοίγουμε τα πιμι των ρόλων αύριο! Θα είναι γαμάτο για ποστ game!!

Ναιι ψήνω θα 'ναι τέλειο.
Μπορούμε γενικά να συλλέγουμε υλικό με ημερολόγια όπως κάνατε πέρσι ή και πιο σύντομα μηνύματα/βιντεάκια και στο τέλος να κάνουμε ένα ωραίο βιντεάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν υποσχέθηκα κανένα vlog φέτος, αγαπητέ. Ακριβώς γιατί αν είναι να κάνω φέτος vlog θα είναι scripted, για να είναι πιο εύκολο στην παρακολούθηση(γιατί στο editting είμαι ελαφρώς άμπαλος :redface: ).

Επίσης, δεν παντρεύομαι ρε!! Άσε με να χαρώ την ζωή μου και την nerdoσύνη μου :pfff:

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
Αν είναι να κάνουμε όλοι μαζί ένα project για το yolo. Ψηθείτε να κάνουμε reaction video την ώρα που ανοίγουμε τα πιμι των ρόλων αύριο! Θα είναι γαμάτο για ποστ game!!
ΜΕΣΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top