Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iris17

Νεοφερμένος

Η iris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θέλω να σας διευκρινίσω επίσης οτι καλό θα είναι όταν γράφετε στο θέμα να αναφέρεστε στους παίκτες με τα ψευδώνυμά τους γιατί μπορεί να μην γνωρίζουν όλοι τους παίκτες με τα ονόματά τους. Το λέω γιατί στάνταρ οι νέοι αναρωτιέστε ποια είναι αυτή η Σύλβια που θα σφάξει το Δημήτρη (είμαι εγώ :knife:).
Καποιες φορες μπερδευομουν κι εγω.. λολ :P Αλλα σε καθε παιχνιδι ετσι! Παντα καποια ονοματα τα λενε ολη την ωρα και δε τα ξερω :/ Εσενα ναι :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:hmm:Τι έγινε εδώ; Πρώτη φορά βλέπω τόσο ησυχο Παλέρμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσο nerd είναι το θέμα, πάντως τα ιατρικά με εξιτάρουν αφάνταστα και ένοιωσα όμορφα βλέποντας τόσο το θέμα, όσο και τα ονόματα των ρόλων.;)
Καλό μας παιχνίδι λοιπόν και λίγη επιείκια για τους καινούργιους σαν εμένα μέχρι να μάθουμε πως θα κινούμαστε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Φαίνεται ότι κάποιοι έχουν σύσκεψη. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ηello babies! :redface: Tο θέμα τελείως nerd,αλλά και ενδιαφέρον ταυτόχρονα,gj all.

Λοιπόν επειδή βλέπω πολύ ήσυχα τα πράγματα και αν δεν κάνει κάποιος την αρχή,δεν παίρνει κανεις μπρός,ας ξεκινήσω. :P

Για αυτόν τον γύρο λοιπόν θα ψηφίσω τον αγαπημένο μου tsarachaf. :inlove:
Παλιός,έμπειρος παίκτης,έχει κάνει και μαφία,έχει σχεδόν πάντα κακό ρολάκι,οπότε δίνω την ψήφο μου εκεί για αρχή.
Μην πέσετε όλοι να με φάτε,είναι και λίγο γύρος ξεψαρώματος αυτός,το ξέρουμε όλοι. :P

edit:
Φαίνεται ότι κάποιοι έχουν σύσκεψη. :ropalo:
yay αυτό σκεφτόμουν κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν δεν το έχετε καταλάβει, ψηφίζετε γιατί αύριο στις 20:00 έχουμε την πρώτη αποχώρηση.
Να θυμίσω επίσης, ότι ψήφους δίνουμε με μεγάλα έντονα και χρωματιστά γράμματα, παράδειγμα ψήφου, γιατί η Σύλβια είναι γριά και δεν τις διακρίνει εύκολα.
Επιπλέον, μιας κι έχουμε αρκετούς που παίζουν πρώτη φορά, το σύστημα αξιολόγησης δεν πρέπει να χρησιμοποιείται. Αποφεύγετε τις θετικές κι αρνητικές στα ποστ, αν έχετε κάτι να πείτε, χρησιμοποιήστε τα επιχειρήματά σας.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. Cupid
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97

Ψήφοι
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φαίνεται ότι κάποιοι έχουν σύσκεψη. :ropalo:

Intro: Εσένα ακόμη σ' έχω άχτι από πέρυσι. Κανόνισε να μαλώνουμε πάλι όλο το παιχνίδι :P.

Κι άντε καλά, η μαφία καταστρώνει σχέδια, λογικό. Οι πολίτες γιατί έτσι;;

Λοιπόν επειδή βλέπω πολύ ήσυχα τα πράγματα και αν δεν κάνει κάποιος την αρχή,δεν παίρνει κανεις μπρός,ας ξεκινήσω. :P

Για αυτόν τον γύρο λοιπόν θα ψηφίσω τον αγαπημένο μου tsarachaf. :inlove:
Παλιός,έμπειρος παίκτης,έχει κάνει και μαφία,έχει σχεδόν πάντα κακό ρολάκι,οπότε δίνω την ψήφο μου εκεί για αρχή.
Μην πέσετε όλοι να με φάτε,είναι και λίγο γύρος ξεψαρώματος αυτός,το ξέρουμε όλοι. :P

Ω μα τι τιμή!! Μου χαρίζετε την παρθενική ψήφο αυτού του παλέρμο!!;redface:

Βέβαια οφείλω να σχολιάσω ότι ακόμη δεν έχω καταλάβει πως μου βγήκε το όνομα ότι είμαι πάντα κακός... Δύο φορές έχω παίξει μαφία όλο κι όλο και την δεύτερη δεν βγάλαμε βδομάδα :P.

Θα άνοιγα κι ένα flame war μπας και πάρει μπρος το γκέιμ, αλλά νυστάζω...

Αν δεν το έχετε καταλάβει, ψηφίζετε γιατί αύριο στις 20:00 έχουμε την πρώτη αποχώρηση.

Πολύ βάρβαρος είσαι ρε. Αποχώρηση ακόμη δεν αρχίσαμε;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε. Πολύ ωραίο το ιατρικοφαρμακευτικό θέμα. Στον πρώτο γύρο θα ψηφίσω εντελώς random τον ultraviolence γιατί είμαι κατά της βίας. Μην το πάρεις προσωπικά φίλε/φίλη. Πρώτος γύρος πάντα είναι με μηδενικές έως ελάχιστες πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:yawn:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. [COLOR="#d1j69c"]Cupid --> aegloswen [/COLOR]
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas --> ultraviolence
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR="#d1j69c"]1 aegloswen [/COLOR]
1 tsarachaf
1 ultraviolence

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε. Πολύ ωραίο το ιατρικοφαρμακευτικό θέμα. Στον πρώτο γύρο θα ψηφίσω εντελώς random τον ultraviolence γιατί είμαι κατά της βίας. Μην το πάρεις προσωπικά φίλε/φίλη. Πρώτος γύρος πάντα είναι με μηδενικές έως ελάχιστες πληροφορίες.

this post is weird. :P
Θα άνοιγα κι ένα flame war μπας και πάρει μπρος το γκέιμ, αλλά νυστάζω...]
άνοιξε τον ρε αγόρι μου γιατί οι δολοφόνοι μάλλον είναι σε διακοπές ή λείπουν. :whistle:
από αύριο θα δούμε τα καλά τα πόστ! οργανωμένα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Kαλημέρα κόσμε του Παλέρμο :)
Σχεδόν οι μισοί συμμετέχοντες δεν έχουν εμφανιστεί ακόμη,που είστε αγάπες;

Καλό παιχνίδι να έχουμε. Πολύ ωραίο το ιατρικοφαρμακευτικό θέμα. Στον πρώτο γύρο θα ψηφίσω εντελώς random τον ultraviolence γιατί είμαι κατά της βίας. Μην το πάρεις προσωπικά φίλε/φίλη. Πρώτος γύρος πάντα είναι με μηδενικές έως ελάχιστες πληροφορίες.

Mother of dragons τι άλλο θα δω; Να το αλλάξω τότε σε peacemaker άμα σε ενοχλεί :P Δεν το παίρνει προσωπικά ο φίλος,πρώτος γύρος είναι.
Δε ψηφίζω ακόμη,περιμένω να εμφανιστούν και οι υπόλοιποι.

Εδώ να πω ότι δουλέυω μέχρι τις 12:30-13:00 τις καθημερινές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Καλημεριζω την πολη του Παλερμο!Οντως παιδια ησυχια επικρατει πρεπει οι συμμετεχοντες να διακοπαρουν.
Καποιοι προσπαθουν να αναψουν τα αιματα στο παιχνιδι και δικιο εχουν,αλλα σοβαρα τωρα το επιχειρημα με το nickname ειναι ουσιωδες;Αν εναν τον λεγανε serialkiller επρεπε να ριξουμε ψηφο σε αυτον;Ας μην συγχεουμε τα πραγματα.
Ουτε εγω ψηφιζω ακομα θεωρω πως ειναι ακομα πολυ νωρις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο! :clapup:
Να σας θυμίσω, οι ψήφοι σας με μεγάλα γράμματα. Αν δεν ψηφίσετε ως τις 20:00 παίρνετε απουσία. Το λέω για τους κανούριους που μπορεί να μην το ξέρουν.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. [COLOR=#d1j69c]Cupid --> aegloswen [/COLOR]
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas --> ultraviolence
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR=#d1j69c]1 aegloswen [/COLOR]
1 tsarachaf
1 ultraviolence

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημερααα ^^ Εγω νομιζα σημερα ανοιγει το θεμα το πρωι.
Καλο Παλέρμο να έχουμε.
Εγω αυριο γυρναω απο Ποσείδι οπότε σήμερα θα μπαίνω από κινητο .:)
Θα ψηφισω αργοτερα.Αν μπορω θα βαλω μεγαλα γραμματα στην ψηφο αλλιως η ΣΕ να με συγχωρήσει.
Θα παρακολουθω τακτικα το θεμα. ^^
Σχετικα μ αυτο που ειπες κλεοπ θεωρω οτι στον πρωτο γυρο δεν μπορεις να εχεις σοβαρο επιχειρημα, ειδικα αν δεν εχεις καμια πληροφορια. Προφανως κ αργοτερα δεν ειναι λογικο να ψηφισεις random
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen
Δε ξερω αν εισαι καινουριος κλπ αλλα πρεπει καποιος να κανει την αρχη οταν δεν υπαρχει κανενα στοιχειο και καμια αντιπαραθεση οποτε ειναι απολυτα λογικο!
Καλημεριζω την πολη του Παλερμο!Οντως παιδια ησυχια επικρατει πρεπει οι συμμετεχοντες να διακοπαρουν.
Καποιοι προσπαθουν να αναψουν τα αιματα στο παιχνιδι και δικιο εχουν,αλλα σοβαρα τωρα το επιχειρημα με το nickname ειναι ουσιωδες;Αν εναν τον λεγανε serialkiller επρεπε να ριξουμε ψηφο σε αυτον;Ας μην συγχεουμε τα πραγματα.
Ουτε εγω ψηφιζω ακομα θεωρω πως ειναι ακομα πολυ νωρις.
Ελα τωρα ρε συ λες και δεν εχεις ξαναπαιξει..Τι επιχειρημα θες να βρει ο αλλος στον 1ο γυρο;; Και ωραιο που ειναι :P Εγω περιμενω προσωπικα μπας και γινει καμια σωστη κουβεντα αλλα αν δεν..θα ψηφισω κι εγω ο,τι να ναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Σχετικα μ αυτο που ειπες κλεοπ θεωρω οτι στον πρωτο γυρο δεν μπορεις να εχεις σοβαρο επιχειρημα, ειδικα αν δεν εχεις καμια πληροφορια. Προφανως κ αργοτερα δεν ειναι λογικο να ψηφισεις random
Ναι βρε Εμιλυ ενταξει,απλα μου φανηκε παραξενο.Σιγα σιγα δημιουργουνται οι γνωμες.
Ελα τωρα ρε συ λες και δεν εχεις ξαναπαιξει..Τι επιχειρημα θες να βρει ο αλλος στον 1ο γυρο;; Και ωραιο που ειναι :P Εγω περιμενω προσωπικα μπας και γινει καμια σωστη κουβεντα αλλα αν δεν..θα ψηφισω κι εγω ο,τι να ναι .
Καλα ξερω οτι γινονται αυτα καθε φορα,αλλα απο ενα σημειο και μετα σου την σπαει.
Και εγω αυτο περιμενω να γινει καμια κουβεντουλα,αντε που χαθηκατε οι υπολοιποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι βρε Εμιλυ ενταξει,απλα μου φανηκε παραξενο.Σιγα σιγα δημιουργουνται οι γνωμες.

Καλα ξερω οτι γινονται αυτα καθε φορα,αλλα απο ενα σημειο και μετα σου την σπαει.
Και εγω αυτο περιμενω να γινει καμια κουβεντουλα,αντε που χαθηκατε οι υπολοιποι;
Ναι προφανως αλλα αν δεν υπαρξουν ψηφοι και κατηγοριες δεν θα δημιουργηθουν βασεις για να στηριχθουν επειχηρηματα μετεπειτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλημέρες :)

this post is weird. :P

Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen

Εμένα αυτό μου φάνηκε πιο παράξενο. Το παιδί την πήρε την ψήφο σου πιο βαριά απ' ότι την πήρα εγώ που την έφαγα κιόλας. :P Με την κλασσική λογική του παραλόγου, ψηφίζεις πρώτος -> είσαι μαφιόζος.
Αλλά προς ώρας δίνω άλλοθι λόγω απειρίας.

άνοιξε τον ρε αγόρι μου γιατί οι δολοφόνοι μάλλον είναι σε διακοπές ή λείπουν. :whistle:
από αύριο θα δούμε τα καλά τα πόστ! οργανωμένα πράγματα.

Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κίνηση ακόμη. Εδώ δεν έχουν έρθει Ζωή (Eileen) και φρικ (PieMaker), που πάντα μπαίνουν ζεστά.

Αλήθεια, που να ναι αυτοι;

Καλημεριζω την πολη του Παλερμο!Οντως παιδια ησυχια επικρατει πρεπει οι συμμετεχοντες να διακοπαρουν.
Καποιοι προσπαθουν να αναψουν τα αιματα στο παιχνιδι και δικιο εχουν,αλλα σοβαρα τωρα το επιχειρημα με το nickname ειναι ουσιωδες;Αν εναν τον λεγανε serialkiller επρεπε να ριξουμε ψηφο σε αυτον;Ας μην συγχεουμε τα πραγματα.
Ουτε εγω ψηφιζω ακομα θεωρω πως ειναι ακομα πολυ νωρις.

Πάντως αν έλεγε ότι είναι μαφιόζος στανταράκι, πιο παράξενο θα ήταν :P. Εγώ προσωπικά τα άτομα που προσπαθούν να δείξουν ότι ψηφίζουν σοβαρά από τον πρώτο γύρο, δεν τους εμπιστεύομαι... Γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να ξέρεις τι σου γίνεται από τον πρώτο γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top