Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ξέχασα τον Ryan Gosling...

αχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι φαν του τύπου ''ρουβίτσα''. Αλλά κατάσταση μαζί του θα κανα.

Απλά. Χωρίς πολύ μπλα μπλα. Τύπου ''θα τον βίαζα''

Αρκεί να μη μου μίλαγε . Όταν το ανοίγει το ρημάδι με ξενερώνει η προφορά του.

Είμαι δική σου. Ειλικρινά.

Δεν κόβω και φλέβα αλλά δύσκολα θα του αρνιόμουν!

Είμαι δική σου. Απλά.

Εσύ θέλω να μου μιλάς. Όχι σαν τον άλλο από πάνω. Εσύ θέλω να κελαηδάς. Α και μην ξεχάσω. Είμαι δική σου. Απλά.

Δεν πεθαίνω για φουσκωτούς. Πόσο μάλλον για καραφλούς. Αλλά εσύ με έριξες με τη φωνή σου. Γλυκιέ μου.

Ζήτα ου ό,τι θεεες παααρε μου όπου θεεςςςς

Θέλω να σου πω κάτι. Είμαι δική σου. Σχεδόν.

Δέχομαι.

Ατιμούτσικο. Χαμογελάς.

Πάμε μια βολτίτσα? Έτσι 2 ωρίτσες.

Γδύσου, θέλω να μιλήσουμε.

Για σένα όλους τους από πάνω τους χέζω.Να το ξέρεις.

Παιδί μου εσύ.

Ε ντάξει. Δική σου. Απλά. Απλά.

Μόλις τον βρήκα.

Απλά παντρέψουμε με.

Αχ.

Μάθε με να κάνω κοτόπουλο με κάρυ και σούπα βελουτέ με σπαράγγια

Αυτούς γενικά.
Δεν θυμάμαι άλλους τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Δεν είμαι φαν του τύπου ''ρουβίτσα''. Αλλά κατάσταση μαζί του θα κανα.

Απλά. Χωρίς πολύ μπλα μπλα. Τύπου ''θα τον βίαζα''

Αρκεί να μη μου μίλαγε . Όταν το ανοίγει το ρημάδι με ξενερώνει η προφορά του.

Είμαι δική σου. Ειλικρινά.

Δεν κόβω και φλέβα αλλά δύσκολα θα του αρνιόμουν!

Είμαι δική σου. Απλά.

Εσύ θέλω να μου μιλάς. Όχι σαν τον άλλο από πάνω. Εσύ θέλω να κελαηδάς. Α και μην ξεχάσω. Είμαι δική σου. Απλά.

Δεν πεθαίνω για φουσκωτούς. Πόσο μάλλον για καραφλούς. Αλλά εσύ με έριξες με τη φωνή σου. Γλυκιέ μου.

Ζήτα ου ό,τι θεεες παααρε μου όπου θεεςςςς

Θέλω να σου πω κάτι. Είμαι δική σου. Σχεδόν.

Δέχομαι.

Ατιμούτσικο. Χαμογελάς.

Πάμε μια βολτίτσα? Έτσι 2 ωρίτσες.

Γδύσου, θέλω να μιλήσουμε.

Για σένα όλους τους από πάνω τους χέζω.Να το ξέρεις.

Παιδί μου εσύ.

Ε ντάξει. Δική σου. Απλά. Απλά.

Μόλις τον βρήκα.

Απλά παντρέψουμε με.

Αχ.

Μάθε με να κάνω κοτόπουλο με κάρυ και σούπα βελουτέ με σπαράγγια

Αυτούς γενικά.
Δεν θυμάμαι άλλους τώρα.

Οταν λες δικη σου, ποιο κομματι τους δινεις. Δε γινεται να μοιραζονται το ιδιο. Ή γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Johnny Depp και Edward Norton. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν λες δικη σου, ποιο κομματι τους δινεις. Δε γινεται να μοιραζονται το ιδιο. Ή γινεται;

Μία μέρα για τον καθένα. Όχι όλους μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

vida

Νεοφερμένος

Η vida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μα με τον Αλ!!! Πατσίνο βέβαια! Και αν δε με σταματούσε η ωριμότης μου, θα του το έλεγα...Και βέβαια όχι τόσο απλά αλλά μόνο αν ήταν ελεύθερος και έτοιμος για γάμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
@SoZi: χαχαχα εντάξει έχω λιώσει!!! :P
Aλλά όπως και να το κάνουμε σαν αυτόν, κανείς! :inlove:

Ατιμούτσικο. Χαμογελάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
So, call me maybe ok bye.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ω σε πρόλαβα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dusk

Νεοφερμένος

Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Rachel Mcadams



Keira Knightley
keira-knightley-pictures-18.jpg

Jessica Alba
Jessica+Alba+%25287%2529.jpg

Scarlett Johansson
scarlett_johansson_face.jpg

Mila Kunis
85696d1320647897-mila-kunis-mila-kunis-image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Helena_Paparizou_NitroGrc2008M123.jpg

Παπαρίζου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Άνετα με την Megan Fox:inlove:



So, call me maybe ok bye.

Πώς τον λένε??Ηθοποιός/τραγουδιστής?...πρώτη φορα τον βλεπω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πώς τον λένε??Ηθοποιός/τραγουδιστής?...πρώτη φορα τον βλεπω:confused:

Αντίνοος Αλμπάνης. Πολύ καλύτερος από κοντά. ;)


Εγώ θέλω τον Johnny Depp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


απορω πως καμια κοπελια δεν τον εχει πει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
τον Παύλο Παυλίδη :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top