Πώς κοιμάστε;

Ποια είναι η στάση ύπνου που προτιμάτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Η στάση κούτσουρο - log

    Ψήφοι: 0 0.0%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:

Πάντα στα δεξία πλάι, με το ένα χέρι κάτω από το μαξιλάρι...Αυτή η στάση βολεύει και με το έταιρον ήμισι, ώστε να με πέρνει αγκαλιά 8) Δεν αλλάζω στάσεις,συνήθως, εκτός αν υπάρχει άντρας δίπλα μου και αλλάζει αυτός θέσεις άρα αλλάζω κι εγώ για να είμαστε συνέχεια αγκαλίτσα :redface:
Με τι κοιμάστε?:beating:

Στο Βόλο με τα μαξιλάρια μου...Στην Πάτρα είτε με τα μαξιλάρια μου, είτε με την Αντωνία, είτε με τον μινάρα μου (φίλος μου-πολύ καλός), είτε με το amore, είτε με καμία κολλητή που έρχεται να με δει...Βασικά ελάχιστα κοιμάμαι μόνη μου 8)

Τι φοράτε στον ύπνο?
:yawn:

Χειμώνα πάντα με πιτζάμες και γίνοται πιο ελαφριές ανάλογα με την εποχή...Με το amore συνήθως γυμνή εκτός αν δεν με ζεταίνει αρκετά οπότε ξαναφοράω τις πυτζαμούλες μου....Καλοκαίρι συνήθως με ένα κιλοτάκι :redface:

Πως είναι το κρεβάτι σας?

Στην Πάτρα ημίδιπλο, με πολύ ωραίο στρώμα...Με σιδερένια κάγκελα...με πίανεις doo ε;:clapup: Στο Βόλο ένα συνηθισμένο κρεββάτι...ημίδιπλο επίσης :P

Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:

Καθημερινές γύρω στις 6 ώρες το βράδυ και 2-3 το μεσημέρι...Το Σ-Κ χάνω το μέτρημα τελείωςςςςςςςςςςς 8)
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
:hump:Αυτό το smile εγώ το κρατάω :P Όταν το amore έχει ορέξεις και δεν με αφήνει να κοιμηθώ :mad: (όχι ότι με χαλάει :P) Δεν μπορώ να κοιμηθώ με τα κουνούπια που όχι μόνο σφυρίζουν αλλά με κατατσιμπάνε...Κατ' άλλα όταν νυστάζω κοιμάμαι εύκολα και δεν με ξυπνάει τίποτα... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:
Μπρούμητα και το σώμα πρώς τα αριστερά
Με τι κοιμάστε?:beating:
Ανάλογα μπορεί καλοκαίρι να είναι τίποτα έως ένα σεντονάκι και τον χειμώνα μπορεί να πάει μέχρι 8 κουβέρτες + το σεντόνι:D
Και με την τηλεώραση αναμένη, αυτό πιανει;

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Ενα εσώρουχο μόνο το καλοκαίρι και το χειμώνα ένα παντελονάκι πιτζάμας, τα νυχτικά είναι για άλλη δουλειά:P

Πως είναι το κρεβάτι σας?
ξύλινο δεν θυμάμε χρώμα πάντως άνοικτό, με ανατομικό στρώμα και ανατωμική πλάκα απο κάτω

Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Ανάλογα τώρα π.χ λόγο αγχους 2-3 ώρες όταν είμαι χαλαρή μπορεί να πάει απο 6 ώρες μέχρι 15
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Δεν μπορώ να κοιμηθώ άν δεν βλέπω το φωτάκι του ξυπνητιριού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:
Στα πλάγια!!! Σε εμβρυακή στάση / θέση! Και πάντα με το ένα πόδι έξω από τα σκεπάσματα!!!
Με τι κοιμάστε?:beating:
Καλοκαίρι: Με ένα απαλό σεντονάκι.
Χειμώνα: Με 3 - 4 κουβέρτες
ΠΑΝΤΑ την τηλεόραση ανοιχτή! Αλλιώς δεν μπορώ να κοιμηθώ...:(

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Καλοκαίρι: Οτι πιο ελαφρύ κ άνετο έχω σε πυτζαμάκι! Νυχτικάκια φοράω αλλά προτιμώ τα σορτς με ένα τιραντάκι!
Χειμώνα: Μόνο ζεστές κ χοντρές πυτζάμες! Νυχτικιά δεν φοράω ΠΟΤΕ!


Πως είναι το κρεβάτι σας?
Καναπές που γίνεται κρεβάτι! Είναι διπλό κ άνετο!

Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Είμαι υπναρούυυυ!! Αν με αφήσουν μπορώ να κοιμάμαι συνέχειααα!!! Ειδικά αν είναι Καλοκαιράκι κ έχει αυτή την ωραία δροσούλααα χμμμμμμμμμ! Δεν μου κάνει καρδιά να σηκωθώ!! Το ίδιο και τον Χειμώνα όταν βρέχει και είμαι κάτω από τα ζεστά μου κουβερτάκια!!!
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
-Όταν κάποιος χρησιμοποιεί αυτό το μηχάνιμα (συγνώμη δεν μου έρχεται στο μυαλό πώς το λένε..:redface:) που ανοίγει τρύπες στον τοίχο ή να είναι κάποιος έξω να σκάβει, να έχει κομπρεσερ κλπ.
-Όταν δεν είναι ανοιχτή η τηλεόραση!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
-Όταν κάποιος χρησιμοποιεί αυτό το μηχάνιμα (συγνώμη δεν μου έρχεται στο μυαλό πώς το λένε..:redface:) που ανοίγει τρύπες στον τοίχο ή να είναι κάποιος έξω να σκάβει, να έχει κομπρεσερ κλπ.
Τρυπάνι μήπως??:P
Τα δικά μου
Πως κοιμάστε ?:confused:
Στον ύπνο μου αλλάζω πολλές θέσεις
Με τι κοιμάστε?:beating:
Με σεντόνι όταν έχει λίγη ζέστη με πάπλωμα όταν έχει κρύο
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Μια μπλούζα και ένα σλιπ:P Μερικές φορές φοράω πιτζάμα
Πως είναι το κρεβάτι σας?

Είναι ένα ξύλινο κρεβάτι που έχει ένα στρώμα:whistle: :whistle: :P
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Συνήθως 7 ώρες(ο μέσος όρος μου:P )Βέβαια υπάρχουν και μέρες που κοιμάμαι 4 ώρες ή 12,δεν είναι στάνταρ;)
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Δε με ενοχλεί τίποτα ιδιαίτερα,η μουσική θα έλεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Oπως να΄ναι
2. Πάπλωμα το χειμώνα, σεντόνι το καλοκαίρι
3. Μποξεράκι
4. Τεράστιο και σκληρο
5. 4 με 5 ώρες
6. Με το ροχαλητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:
Δε ξέρω :( Δεν έχω μάθει να κοιμάμαι ακόμα!

Με τι κοιμάστε?:beating:
Με το ζόρι!

Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Τη στολή του νίντζα 8)

Πως είναι το κρεβάτι σας?
Το κρεβάτι μου είναι η γης και το ταβάνι τάστρα :wacko:

Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
0 λέμε!
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
Με τίποτα




και για να μη ξεχνιόμαστεεεε :hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γράψτε τα όλα εδώ!
Πως κοιμάστε ?:confused:

ανασκελα
Με τι κοιμάστε?:beating:

με το μαξιλαρι αγκαλια
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:

εξαρτατε της ορεξης
Πως είναι το κρεβάτι σας?

τελειο
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:

6-5
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:

εξαρτατε ποσο κουρασμενη ειμαι
:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πως κοιμάστε;
Όπως να ναι εκτός από ανάσκελα!

Με τι κοιμάστε?
Αγκαλιά με το μαξιλάρι και παρέα με τις σκέψεις μου!

Τι φοράτε στον ύπνο?
Εξαρτάται την εποχή!

Πως είναι το κρεβάτι σας?
Δυστυχώς ημίδιπλο αλλά πολύ μαλάκο!

Πόσες ώρες κοιμάστε?
6 ατην καλύτερη τις καθημερινές.Τα σαββατοκύριακα μπορεί να σταθώ πιο τυχερός!

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?
Με κουνούπια, ζέστη, όταν είμαι άρρωστος και κάθε είδους φασαρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?
Σχεδόν πάντα στο πλάι :P

Με τι κοιμάστε?

Με δύο μαξιλάρια [πολύ μαλακά ωστόσο] και χειμώνα- καλοκαίρι πάντα έχω και ένα σεντόνι και με καλύπτει λίιγο εως πολύ!

Τι φοράτε στον ύπνο?

Συνήθως κοιμάμαι ολόγυμνος :redface: :redface: :redface:
Πως είναι το κρεβάτι σας?
Μονό, παλιό, συνήθως του φεύγουν οι σανίδες [ :mad: :mad: :mad: ].
Πόσες ώρες κοιμάστε?
Ελάχιστες...

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?
Με την αίσθηση ότι υπάρχει κάποιο έντομο τριγύρω, όταν έχει ζέστη σε σημείο να ιδρώνω, όταν θέλω να ασχοληθώ με κάτι πολύ αλλά νυστάζω και ξαπλώνω με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κοιμηθώ από τις σκέψεις :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γράψτε τα όλα εδώ!
Πως κοιμάστε ?:confused:
Με τι κοιμάστε?:beating:
Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:
Πως είναι το κρεβάτι σας?
Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:
Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:
:hump:Αυτό το smile δεν έχει καμία σχέση με την ερώτηση απλά με έτρωγε το χέρι μου να το βάλω σε ένα θέμα (Μα ποιός το διάλεξε?)

Κοιμάμαι μπρούμιτα ή στο πλάι(κυρίως όταν κάνει πολλή ζέστη).
Φοράω το χειμώνα πιτζάμες και το καλοκαίρι νυχτικό και όπωσδήποτε κάλτσες (ναι χειμώνα καλοκαίρι) και με το αρκουδάκι μου.
Το κρεββάτι μου έχει καταντήσει οικογενειακό κημίλειο, σε αυτό κοιμόταν και ο πατέρας μου :P
Κοιμάμαι γύρω στις 6 ώρες τη μέρα κατά μέσο όρο
Δεν μπορώ να κοιμηθώ με πολύ φως (κυρίως με ήλιο), με πολλή ζέστη και με πολλή φασαρία.
Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?
Με το ένα χέρι κάτω από το μαξιλάρι, και το αντίθετο πόδι μαζεμένο κοντά στο στήθος..(you get the picture I hope).

Με τι κοιμάστε?

Με κλασική μουσική ή καμία εκπομπή του ραδιοφώνου με μπλα-μπλά.

Τι φοράτε στον ύπνο?

Ummm...my skin. :redface:
Πως είναι το κρεβάτι σας?
Έχει στρώμα πάντως...
Πόσες ώρες κοιμάστε?
5-6

Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?
Καμιά φορά, με τη μοναξιά μου... πιάνει πολύ χώρο στο κρεβάτι η άτιμη! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κοιμάμαι μπρουμυτα με το ένα χέρι κάτω απο το μαξιλάρι.το ένα πόδι τεντωμένο και το αλλο λυγισμένο ή στο πλάι αγκαλιά με αρκουδακι που έχω απο τα 9-10 μου!!Το χειμώνα φοράω πυτζάμες και απαραιτήτως κάλτσες,το καλοκαίρι μόνο εσώρουχα!!
Δεν μπορω με τίποτα να κοιμηθώ όταν έχω πονοκέφαλο και όταν έχει ζέστη!Τα υπόλοιπα(τηλεορασεις,ραδιοφωνα,φωνες κτλ) δεν με πτοούν καθόλου!!
Συνήθως κοιμάμαι κάνα 7ωρο και συνήθως θέλω πιο πολύ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η πρώτη μέρα του χρόνου που ξενυχτάω τόσο πολύ. Περίμενα να'μαι μόνος μου online τέτοια ώρα αλλά βλέπω ότι κι άλλοι το παθαίνουν. Η δουλειά ξεκινάει όπου να'ναι και βγάζω τα απωθημένα μου πριν περάσω ξανά σε καθεστώς σκλαβιάς. Μερικές τελευταίες μέρες ξενοιασιάς.

ps : ευχαριστώ τη Νεράιδα που μου έδωσε άδεια να δανειστώ την υπογραφή της στα ελληνικά, τίποτα περισσότερο αντιπροσωπευτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ενας λαβυρινθιακός άνθρωπος δεν ψάχνει ποτέ την αλήθεια, αλλά μόνο την Αριάδνη του.

Δόκτωρ, διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά η Αριάδνη είναι του Θησέα, ο οποίος για το καλό άλλων κάθησε λίγο στον λαβύρινθο με προοπτική να βγει το συντομώτερο για να είναι με την Αριάδνη εκτός λαβυρίνθου.

Λαβυρινθιακός δεν είναι ούτε ο Μινώταυρος, ο οποίος δεν είναι καν άνθρωπος.

Εκεί μόνο οι καταδικασμένοι να γίνουν βορά του Θηρίου βρίσκονται και όσοι παραβλέπουν τον μίτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δόκτωρ, διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά η Αριάδνη είναι του Θησέα, ο οποίος για το καλό άλλων κάθησε λίγο στον λαβύρινθο με προοπτική να βγει το συντομώτερο για να είναι με την Αριάδνη εκτός λαβυρίνθου.

Λαβυρινθιακός δεν είναι ούτε ο Μινώταυρος, ο οποίος δεν είναι καν άνθρωπος.

Εκεί μόνο οι καταδικασμένοι να γίνουν βορά του Θηρίου βρίσκονται και όσοι παραβλέπουν τον μίτο.

Ωχ, γρουσούζικο μου ακούγεται. Μάλλον θα το αλλάξω πάλι μου φτάνουν οι κατάρες που έχω :D, να δω κατάφατσα και το Θηρίο δεν θα τ'αντέξω. Καταρχάς μην μου μιλάς στον πληθυντικό γιατί δεν είμαι τόσο γέρος.Δεν ξέρω για την υπογραφή μου, ζήτησα την άδεια της Νεράιδας να την χρησιμοποιήσω μεταφρασμένη. Αυτό γράφει, ''Ενας λαβυρινθιακός άνθρωπος''. Δεν πολυστέκει αλλά αυτό γράφει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Ωχ, γρουσούζικο μου ακούγεται. Μάλλον θα το αλλάξω πάλι μου φτάνουν οι κατάρες που έχω :D, να δω κατάφατσα και το Θηρίο δεν θα τ'αντέξω. Καταρχάς μην μου μιλάς στον πληθυντικό γιατί δεν είμαι τόσο γέρος.Δεν ξέρω για την υπογραφή μου, ζήτησα την άδεια της Νεράιδας να την χρησιμοποιήσω μεταφρασμένη. Αυτό γράφει, ''Ενας λαβυρινθιακός άνθρωπος''. Δεν πολυστέκει αλλά αυτό γράφει.

Συγγνώμη για την "παρέμβαση"...αλλά γιατί δεν πολυστέκει???:confused: :confused: :confused: :hmm:
Το αντίθετο θα έλεγα ( ταπεινή μου γνώμη):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πως κοιμάστε ?:confused:
συνηθως στο πλαι με το ενα χερι διπλα στο μαξιλαρι και αλλαζω πλευρο κατα τη διαρκεια της νυχτας:P


Με τι κοιμάστε?:beating:

με τον αντρα μου αγκαλια;)



Τι φοράτε στον ύπνο? :yawn:

το χειμωνα πυτζαμες και καλτσες παντα γιατι κρυωνουν τα ποδια μου:P
το καλοκαιρι αναλαφρα πυτζαμακια;)


Πως είναι το κρεβάτι σας?

διπλο ανοιχτοχρωμο ξυλινο.


Πόσες ώρες κοιμάστε?:book:

8 συνηθως για να ειμαι καλυμενη. ακομη και τα σκ ξυπναω παντα νωρις την ιδια ωρα που ξυπναω για να παω στη δουλεια...συνηθεια βλεπεις.;)


Με τι δεν μπορείτε να κοιμηθείτε?:mpinelik:

με θορυβο οπως κομπρεσερ κλπ με κουνουπια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλές στάσεις ύπνου....Για πείτε πως κοιμάστε!!!!!!

1--------------2---------------3---------------4-------------5--------------6


εγώ πάντως συνηθίζω μία άλλη στάση.... της ''Μούμιας''
Δηλαδή ανάσκελα και κουκουλωμένος με κουβέρτα μέχρι το κεφάλι....Να μην φαίνεται τίποτα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
αυτό το πρώτο το fuetos....από μικρή πάντα έτι κοιμόμουν...το μόνο θέμα είναι ότι μερικές ορές ξυπνάω πιασμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top