Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σιμώνη πάλι σκέφτεσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:lol:
Καλημέρα τσαφ τσουφ! Είμαι πολύ χαρούμενη που βγήκαν οι βάσεις και πολλά παιδιά ξεκινάνε τη νέα τους ζωή :D Και στα δικά σου! :D

Καλημερα και ευχαριστω... Αν και δεν μπηκα εκει που ηθελα...:(




Σοβαρα τωρα... Μην μου πεις οτι απο χθες το χεις παρει σερι στην σκεψη??? Θα παθεις τιποτα γλυκια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Tsarachaf και συ έδινες καλέ?????????????
Συγχαρητήρια και καλή φοιτητική ζωή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι εδινα κι εγω!!! Ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Σιμώνη πάλι σκέφτεσαι; :P

Σοβαρα τωρα... Μην μου πεις οτι απο χθες το χεις παρει σερι στην σκεψη??? Θα παθεις τιποτα γλυκια μου...

Κατι δεν μου παει καλα με εσας τους 2...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σιμώνη, λυπάμαι.. Δεν άντεχα μακριά του. Ναι έχουμε κρυφό δεσμό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Σιμώνη, λυπάμαι.. Δεν άντεχα μακριά του. Ναι έχουμε κρυφό δεσμό. :redface:


Ωστε ετσι Ακριβε?:pfff: αυτο ηταν λοιπον...αυτα ηταν τα μεγαλα λογια σου..:pfff:

Δεν θα ασχολειθω αλλο μαζι σας..

Υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σιμώνη, λυπάμαι.. Δεν άντεχα μακριά του. Ναι έχουμε κρυφό δεσμό. :redface:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... Τι λες???????????? Απο ποτε????????


Ωστε ετσι Ακριβε?:pfff: αυτο ηταν λοιπον...αυτα ηταν τα μεγαλα λογια σου..:pfff:

Δεν θα ασχολειθω αλλο μαζι σας..

Υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες...:whistle:


Καλεεεεε... Δεν εκανα τιποτα!!!!! Μας φθονει και θελει να μας χωρισει...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από ποτέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... Τι λες???????????? Απο ποτε????????





Καλεεεεε... Δεν εκανα τιποτα!!!!! Μας φθονει και θελει να μας χωρισει...........

με πληγωσατε!:cry_x:

Καλα λενε Φιλη και Φιδι απο το ιδο γραμμα ξεκινανε!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
από πότε ψηφίζουμε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λογικά από αύριο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
(Τέλειωσα τις δουλειες που είχα αν θέλετε το αρχίζουμε)

Όταν ο Θεός ανακάλυψε το Μπλιο (κρυμμένο σε μια άλλη διάσταση) αποφάσισε να το μοιράσει σε ούλους τους ανθρώπους.
Όμως δεν υπήρχε αρκετό Μπλιο για όλα τα κοπέλια της γης για αυτόν τον λόγο αποφάσισε να το δώσει σε ένα νησί της γη και αν κάποτε βρει και άλλο Μπλιο να το δώσει και στους άλλους ανθρώπους. Έτσι μετά από κλήρωση ο Θεός αποφάσισε να δώσει το Μπλιο επαέ στην Κρήτη.
Έτσι όλοι οι κάτοικοι της Κρήτης απόκτησαν και από ένα Μπλιο και ζούσαν όλοι ευτυχισμένοι.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 26/8/2010
Δολοφόνοι να στείλου αύριο μέχρι τις 12 το νεκρό (στην ΣΕ)
το ίδίο και η νοσοκόμα αυτόν που σώζει.

Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit
  4. Wild_Boy
  5. jj!
  6. maria....
  7. roseberry
  8. tsarachaf
  9. aporw
  10. rewial
  11. z0itCa
  12. kleop
  13. mariza_93
  14. morelo
  15. Noulou94
  16. gianniskeeper
  17. foreverfreak
  18. Hlianna
  19. Eupatridis
  20. Bill
  21. yozerehs
  22. Κλεοπάτρα
ψήφοι


Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γεια σας!

καλη αρχη στο παιχνιδι,δεν εχω πολυ χρονο, εξεταστικη προ των πυλων βλεπετε...

γι αυτο δεν θα περιμενω καν να δω την εκβαση του πρωτου γυρου του παιχνιδιου,και δεν ξερω αν θα μπω αυριο ωστε να καθοδηγηθω καπως απο γνωμες.

ψηφιζω εντελως τυχαια wild_boy γτ δεν τους μπορω τους πολυ wild και αν αγριεψω εγω γινομαι ακομα πιο πολυ.... χαχαχαχ τι λεω βραδυατικο τσοφ

καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 26/8/2010
Δολοφόνοι να στείλουν αύριο μέχρι τις 12 το νεκρό (στην ΣΕ)
το ιδίο και η νοσοκόμα αυτόν που σώζει.

Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit
  4. Wild_Boy
  5. jj!
  6. maria....
  7. roseberry
  8. tsarachaf
  9. aporw
  10. rewial -- wild_boy
  11. z0itCa
  12. kleop
  13. mariza_93
  14. morelo
  15. Noulou94
  16. gianniskeeper
  17. foreverfreak
  18. Hlianna
  19. Eupatridis
  20. Bill
  21. yozerehs
  22. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 wild_boy


Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ψηφίζουμε μέχρι αύριο στις 7:00 μ.μ. έτσι;:worry:

Εγώ θα περιμένω μέχρι αύριο, για να ψηφίσω! Θέλω να δω τις κινήσεις των παικτών!!:P:P

Βασικά τώρα βαριέμαι να φηφίζω, οπότε;:P

Είναι το πρώτο μου παλέρμο, είμαι πολύ χαρούμενος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν...

Εγώ έχω να πω ότι χρειάζεται πολύ προσοχή τώρα που οι δολοφόνοι είναι 4 και που υπάρχουν κάποια άτομα που δεν έχουμε παίξει μαζί τους ξανά και δεν ξέρουμε το παιχνίδι τους. Οπότε αισθήσεις οξυμένες και η λογική να είναι έτοιμη!:boxing: Αυτά είναι τα όπλα μας!!

Τώρα, κα Άννα αίσχος να χωρίζετε ένα ερωτευμένο ζευγάρι - και αυτό που είπες όντως ήταν κάπως ... σαν κάρφωμα -:hmm:

Υ.Γ : Σιμώνη, εγώ συμπαραστέκομαι στις πονεμένες καρδιές... Το κατάστημα κερνάει και μιλφέι όποτε θες πέρνα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλέ μια πλάκα έκανα δεν του χώρισα. :redface:
Ζωή εσένα όλο κατι σου κάνω όμως. :'(

Θα περιμένω κι εγώ να αρχίσουν να μιλάνε οι παίκτες αν και είναι νωρίς και δε μπορώ να καταλάβω και πολλά. :redface:
Πάω να τελειώσω την πρώτη σεζόν στη σέιλορμουν :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top