Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,355 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πίτσα

mariapg (Μαρια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H mariapg έγραψε: στις 23:59, 01-10-09:

ζαμπον, τυρι, μπέικον yumiiii
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 00:02, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Καλά λέει η Σοφία. Στενόμυαλοι.
Άλλος απο δω. Είναι δυο ονόματα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 00:03, 02-10-09:

Καλά μας συγχωρείτε πιστεύω ;
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 03:05, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi

Αι σκάσε ρε. Τα μανιτάρια είναι γλοιώδη. Τέλος.
Συμφωνω απολυτα..:xixi:
Ζητω οι πιπεριες...:hellas::up:
κατω τα μανιταρια..
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 03:10, 02-10-09:

τελευταια φορα που εφαγα πιτσα
ροκα, ντοματινια, μοτσαρελα και κατι ακομα που δεν θυμαμαι
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,506 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 07:42, 02-10-09:

Χωρίς πιπεριές..Όλα τα άλλα μου αρέσουν
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 07:45, 02-10-09:

Ρε παιδιά..πώς μπορείτε και επιλέγετε;Εγώ βάζω τα πάντα μέσα!
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 08:06, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Submarine
Χωρίς πιπεριές..Όλα τα άλλα μου αρέσουν
Και γω το ίδιο!!!!!
Παράθεση

superman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 08:13, 02-10-09:

εγω παλι δεν αντεχω τις ελιες
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Διάσημο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 11:47, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Χωρίς ντομάτα... και τέτοια πίτσα βρήκα στην Ιταλία εδώ δεν τόλμησα να την ζητήσω έτσι.
Πάντως δεν μου αρέσει αν έχει την ντομάτα σε κομμάτια (γιατί δεν τρώω ντομάτα).Αν είναι σάλτσα οκ συμβιβάζομαι.Και μετά δεν μου αρέσουν οι πιπεριές και κάτι περίεργα.Απλή.Τυράκι-ζαμπον-μπέικον αυτά.
Βέβαια γενικά δεν μου πολυαρέσει η πίτσα εκτός κι αν είναι ωραία η ζύμη.
Το πρώτο άτομο με το οποίο συμφωνώ!!!
Παράθεση

Σοφιστής (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε: στις 13:41, 02-10-09:

μανιτάρια να έχει και πιπεριές(κόκκινες,πορτοκαλί και κίτρινες) και είμαι εντάξει. τρελαίνομαι για τα μανιτάρια πορτσίνι,portobello, πλευρώτους ό,τι να 'ναι!!!
Παράθεση

M@r@ki

Δραστήριο Μέλος

H M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H M@r@ki έγραψε: στις 13:45, 02-10-09:

Τι γλοιώδη που είναι τα μανιτάρια.
ΊΙΙΙΙου.
Παράθεση

Σοφιστής (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε: στις 13:48, 02-10-09:

αφού είναι μύκητες τί θες να είναι??? anyway ο καθένας έχει τα γούστα του! εγώ πιστεύω ότι πέρα από την μεγάλη τους διατροφική αξία είναι εκλεπτυσμένη τροφή. για αυτό και δεν αρέσει σε πολλούς. δεν μπορούν να την υποστηρίξουν.:xixi:
Παράθεση

Death_Angel (Φουφουτος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Death_Angel έγραψε: στις 13:51, 02-10-09:

χωρίς πιπεριές...
:iagree:
Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε: στις 14:01, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Σοφιστής
αφού είναι μύκητες τί θες να είναι??? anyway ο καθένας έχει τα γούστα του! εγώ πιστεύω ότι πέρα από την μεγάλη τους διατροφική αξία είναι εκλεπτυσμένη τροφή. για αυτό και δεν αρέσει σε πολλούς. δεν μπορούν να την υποστηρίξουν.:xixi:
Έτσι, δεν είναι για την πλέμπα.
Παράθεση

Σοφιστής (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

O Σοφιστής έγραψε: στις 09:36, 03-10-09:

έτσι μπράβο:no1::no1::no1:
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 12:18, 03-10-09:

μαργαριτα με μανιταρια...
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 14:38, 03-10-09:

Μια σπέσιαλ πίτσα,με ζαμπόν,τυρί γκούντα ή κάτι τέτοιο,ντομάτα,πιπεριές(πράσινες και κόκκινες,δεν με πειράζει),πεπερόνι,λουκάνικο και μπόλικα μανιτάρια!Τα μανιτάρια μου αρέσουν πάαααρα πολύ.Υπάρχει και μια πιτσαρία εδώ,που κάνει κάτι πίτσες,μούρλια.Αλλά συνήθως,όταν έχουμε αγώνες κλπ τρώμε σουβλάκια,που και αυτά είναι άλλο πράμα!
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 15:47, 04-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Μια σπέσιαλ πίτσα,με ζαμπόν,τυρί γκούντα ή κάτι τέτοιο,ντομάτα,πιπεριές(πράσινες και κόκκινες,δεν με πειράζει),πεπερόνι,λουκάνικο και μπόλικα μανιτάρια!Τα μανιτάρια μου αρέσουν πάαααρα πολύ.Υπάρχει και μια πιτσαρία εδώ,που κάνει κάτι πίτσες,μούρλια.Αλλά συνήθως,όταν έχουμε αγώνες κλπ τρώμε σουβλάκια,που και αυτά είναι άλλο πράμα!

νοστιμο..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:04, 04-10-09:

ν μην εχει ελιες και ντοματα κ κατι αλλα σαλαμια που βαζουν -.-
τα αλλα δν μ πειραζουν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νόστιμη πίτσα με βάση έκπληξη - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-12 στις 16:34.
    • Ατομική πίτσα - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-11 στις 23:04.
    • Πικάντικη πίτσα - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-10 στις 17:17.
    • Ζύμη για πίτσα - Από commie
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-04-08 στις 08:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα