Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

vero

Νεοφερμένος

Η vero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμενα ο τραγουδιστης που με κανει να σκεφτομαι ετσι ειναι ο τραγουδιστης Anthony Kiedis των Red hot chili peppers:P εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μμμ.... τωρα με κανεναν.....
ολο και και καποιον ηθοποιο θα σκεφτομουν στα μαθητικα μου χρονια....
δε θυμαμαι ομως συγκεκριμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Οι τραγουδιστές μου αρέσουν όταν τραγουδάνε βασικά. Για σεξ δεν το έχω σκεφτεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
καλά αφού οι άλλοι αρνούνται να απαντήσουν θα πω εγώ πρώτη...
Αxl Rose
Jim Morisson
Να πω και απο ηθοποιούς???
Johnnyyyyyyyyyy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλά αφού οι άλλοι αρνούνται να απαντήσουν θα πω εγώ πρώτη...
Αxl Rose
Jim Morisson
Να πω και απο ηθοποιούς???
Johnnyyyyyyyyyy
ελπιζω να μην εννοεις τον depp γιατι αυτος ειναι της αδελφης μου......
οσο για τον αχl συμφωνω αλλα μονο στα νιατα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με την Χριστίνα Κολέτσα ή με την Νάνση Αλεξιάδη!!!!!!!!Καλά όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
me tin Xristina Koletsa i me tin Nansy Alexiadi!!!!!!!!Kala ola ta lefta!!!!!!!!!!!


Καλώς όρισες,

Τα greeklish απαγορεύονται σε όλο το forum και θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις το μύνημα σου απο greeklish σε Ελληνικά πατώντας το "επεξεργασία".

Φιλικά

Ο.Δ

Όροι Χρήσης :
8Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση greeklish (γραφή ελληνικών με λατινικούς χαρακτήρες) σε οποιαδήποτε σημείο του site. Η γραφή αγγλικών με ελληνικούς χαρακτήρες επιτρέπεται αλλά καλύτερα να αποφεύγεται. Επίσης απαγορεύεται οποιαδήποτε άλλη γλώσσα πέραν των ελληνικών, εκτός αν συνίστα ελάχιστο τμήμα του post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν πολλές φορές βλέπουμε διάσημες/ους που ειναι απίστευτα υπέροχοι, εδώ λοιπόν ειναι η ερώτηση:

Με ποιους θα κάνατε σέξ;
Θα πηγαίνατε με κάποια γυναίκα (άνδρες και γυναίκες) επιδή ειναι καυτή; ή
οι άντρες θα έκαναν σέξ με διάσημους
Θέλω να απαντήσετε ηλικρηνά θα κάνατε σέξ με διάσημο όπου θα ειναι ίδιου ή διαφορετικού φύλου;

Εγώ θα απαντήσω πρώτη

Απο Αντρες
1.δεν μου έρχετε το όνομα, ο Τσάνλερ μπίκγ στα φιλαράκια( άν το θυμηθώ θα το φτιάξω)
2.μπράντ πίτ
3.Ρίκυ Μάρτιν
4.Αθερίδη

Γυναίκες
1.Θέλω ένα τρείο με την biyonce και shakira:redface:
2. Ματσούκα
3.Τζένιφερ Ανιστόν


Αυτά θυμάμε τώρα Για να δούμε ποιος ειναι ηλικρινής εδώ:) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
την angelina τσολί. αμε, αμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
την angelina τσολί. αμε, αμε!

Ναι και αυτή ειναι υπέροχη άλλα πρέπει να ειναι κρύα αλλού, δεν ξέρω κάτι μου βγάζει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εμενα. και επειδη μου χουν πει οτι της μοιαζω σε καποια χαρακτηριστικα, θελω να την πεταξω σε κανα κρεβατι να δω τι φτουραει. :P:P χο χο!


σοβαρα τωρα, η Τζολι δε με χαλαει.
Ο κακασχημος μπρους γουιλις επισης, τον κανω κεφι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Για σεξ με την έννοια του έρωτα δεν το έχω πολυσκεφτεί...ίσως με την Τζενιφερ Ανιστον (...πατρίδαααααααααα :D ),πάντως θα ήθελα πολύ να γ***σω τον Καραμανλή,τον Παπανδρέου,την Ντόρα,την Μαριέτα,την Παπαρήγα,τον Αλαβάνο και πολλούς πολλούς άλλους "διάσημους" της πολιτικής!
Είμαι καλά γιατρέ μου?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τζιοβάνα άν δείς το βίντεο κλίπ το κενούριο σακίρα και μπιγιονσέ θα πάθεις οι γυναίκες έγραψαν την σεξουαλικότητα σε πέτρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τζιοβάνα άν δείς το βίντεο κλίπ το κενούριο σακίρα και μπιγιονσέ θα πάθεις οι γυναίκες έγραψαν την σεξουαλικότητα σε πέτρα:redface:


σοβαρα?
με βαζεις σε σκεψεις τωρα...:hmm:


χμ... να φερω και κανα δυο φιλους μου και να
:whistle:παμε οοοολοι μαζιιιιι:whistle: σεεε μια παραλιιιιιαααα:whistle:


:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειναι απλα θεες.. https://www.youtube.com/watch?v=ZN6Zqr_smiI
Εγω ψηφιζω Σακιρα παντως. Απο γυναικες.
Απο αντρες.. Θα πω Μακροπουλο. :P
Μου βγαζει κατι προστυχο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ειναι απλα θεες.. https://www.youtube.com/watch?v=ZN6Zqr_smiI
Εγω ψηφιζω Σακιρα παντως. Απο γυναικες.
Απο αντρες.. Θα πω Μακροπουλο. :P
Μου βγαζει κατι προστυχο. :P

Αχ τι μου κάνεις τώρα
Τζιοβάνα δες και πάθε :redface: :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ειναι απλα θεες.. https://www.youtube.com/watch?v=ZN6Zqr_smiI
Εγω ψηφιζω Σακιρα παντως. Απο γυναικες.
Απο αντρες.. Θα πω Μακροπουλο. :P
Μου βγαζει κατι προστυχο. :P

Χμ, μαρεσαν πιο πολυ οταν χορευαν λατιν.. ειδικα η σακιρα, που κουναγε τον αξιολατρευτο κωλο της περα δωθε...!
αυτο ανατολιτικο μου κανει ρε παιδια.... χανουμισα θελει, οχι λατινες γκομενες!


ποιο μακροπουλο μαρη? τον κατασταση εκτακτου αναγκης???? ΛΟΟΟΟΛ!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ένα θα πω...
Jonathan Rhys Meyers (αυτός που έπαιζε στο Match Point)

To παιδί είναι θεός, άσε που έχω και φοβερή αδυναμία στους Άγγλους..

Επίσης δεν θα με χαλούσε να γνώριζα καλύτερα τη Monica Belluci :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
την angelina τσολί. αμε, αμε!

Χαλαρά. Και την Catherine Zeta Jones. Πολύ μ... :redface:

Από άντρες είμαι λίγο βιτσιόζα.. θα ήθελα τον John Malcovich όπως ήταν στην ταινία Επικίνδυνες σχέσεις.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ποιο μακροπουλο μαρη? τον κατασταση εκτακτου αναγκης???? ΛΟΟΟΟΛ!!!:P:D

Αυτος μου ηρθε τωρα. :P
Νταξ, οι ξενοι δεν μου πολυ αρεσουν.
Φαντασου.. βρισκω ασχημο τον Brad. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top