Συμμετοχές για το Palermo #47 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μια παράκληση για φέτος, να μείνουμε σε μηνύματα που συμβάλλουν στο παιχνίδι και να μειώσουμε όσο γίνεται το σπαμ. Ευχαριστώ!
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις παρακολουθήσει κανένα παιχνίδι; Υπάρχει και ποστ αναλυτικά με τους κανόνες του παιχνιδιού.
Αν είσαι κομπλέ με αυτα θα μπορούσες να παίξεις. ^.^

Αμ δε που είμαι κομπλέ. :P

Παλιότερα είχα κάτσει να δω περί Παλέρμο (ίσως να ήταν οι κανόνες, δεν θυμάμαι) αλλά δεν είχα καταλάβει και πολλά. Ίσως να έφταιγε που το είχα κάνει λίγο στο πόδι. Θα ξεκινήσω πάλι με τους κανόνες και με μερικά παιχνίδια που μου πρότεινε ο Φινεύς, κι εάν καταλάβω και μου κινήσει το ενδιαφέρον, θα 'ρθω κι εγώ στην παρέα σας.
 

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Αμ δε που είμαι κομπλέ. :P

Παλιότερα είχα κάτσει να δω περί Παλέρμο (ίσως να ήταν οι κανόνες, δεν θυμάμαι) αλλά δεν είχα καταλάβει και πολλά. Ίσως να έφταιγε που το είχα κάνει λίγο στο πόδι. Θα ξεκινήσω πάλι με τους κανόνες και με μερικά παιχνίδια που μου πρότεινε ο Φινεύς, κι εάν καταλάβω και μου κινήσει το ενδιαφέρον, θα 'ρθω κι εγώ στην παρέα σας.


To παλέρμο είναι σαν το σεξ. Αν δεν το προσπαθήσεις, δεν μπορείς να το καταλάβεις μόνο με διάβασμα.
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To παλέρμο είναι σαν το σεξ. Αν δεν το προσπαθήσεις, δεν μπορείς να το καταλάβεις μόνο με διάβασμα.

Μόνο που στο σεξ έχεις μια σαφή εικόνα για το τι πρέπει να κάνεις και πώς. :bleh:

Εδώ, στο Παλέρμο, όσο και να διαβάζω την περιγραφή, δεν μπορώ να κατανοήσω/εμπεδώσω πώς γίνεται στην πράξη, οπότε δεν βρίσκω νόημα να δηλώσω συμμετοχή και να πάρω το team μου στον λαιμό μου με την γκαγκαδοσύνη μου.

Οπότε --> καλή διασκέδαση, παιδιά.
 

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Μόνο που στο σεξ έχεις μια σαφή εικόνα για το τι πρέπει να κάνεις και πώς. :bleh:

Εδώ, στο Παλέρμο, όσο και να διαβάζω την περιγραφή, δεν μπορώ να κατανοήσω/εμπεδώσω πώς γίνεται στην πράξη, οπότε δεν βρίσκω νόημα να δηλώσω συμμετοχή και να πάρω το team μου στον λαιμό μου με την γκαγκαδοσύνη μου.

Οπότε --> καλή διασκέδαση, παιδιά.


Κανείς δεν ήξερε πριν το παίξει. Όλοι στην πορεία έμαθαν. Αρκεί να καταλάβεις τα βασικά και υπάρχει και link με απορίες για να ρωτήσεις ό,τι θες. Συν του ότι μπορείς να διαβάσεις κανένα προηγούμενο παιχνίδι για να δεις τι γινόταν. Από κει και πέρα είναι δική σου απόφαση. Παίζοντας πάντως θα το καταλάβεις περισσότερο. Θα βοηθήσουμε και οι υπόλοιποι.
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο που στο σεξ έχεις μια σαφή εικόνα για το τι πρέπει να κάνεις και πώς.

Εδώ, στο Παλέρμο, όσο και να διαβάζω την περιγραφή, δεν μπορώ να κατανοήσω/εμπεδώσω πώς γίνεται στην πράξη, οπότε δεν βρίσκω νόημα να δηλώσω συμμετοχή και να πάρω το team μου στον λαιμό μου με την γκαγκαδοσύνη μου.

Και εδώ έχεις την βασική εικόνα του παιχνιδιού,για τα υπόλοιπα προσαρμόζεσαι στην πορεία.Στην δική μου πρώτη φορά έφυγα βάναυσα και σαδιστικά από το παιχνίδι με άμεση προφυλάκιση και τυμβωρυχία courtesy of Eileen..
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και εδώ έχεις την βασική εικόνα του παιχνιδιού,για τα υπόλοιπα προσαρμόζεσαι στην πορεία.Στην δική μου πρώτη φορά έφυγα βάναυσα και σαδιστικά από το παιχνίδι με άμεση προφυλάκιση και τυμβωρυχία courtesy of Eileen..

Eγώ δεν ξέρω τίποτα, I was tricked into it. :angel:
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εδώ έχεις την βασική εικόνα του παιχνιδιού,για τα υπόλοιπα προσαρμόζεσαι στην πορεία.Στην δική μου πρώτη φορά έφυγα βάναυσα και σαδιστικά από το παιχνίδι με άμεση προφυλάκιση και τυμβωρυχία courtesy of Eileen..

Πέρα απ' το ότι κάποιοι έχουν ρόλους και τα τοιαύτα, δεν έχω καταλάβει τίποτε άλλο. Για παράδειγμα, το όλο παιχνίδι γίνεται σε ένα συγκεκριμένο παλερμικό θέμα ή οπουδήποτε; Πες ότι παίρνω μέρος, τι θα πρέπει να γράφω;

Τα λέει όλα αυτά κάπου; Υπάρχει κάποιο λινκ;
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πέρα απ' το ότι κάποιοι έχουν ρόλους και τα τοιαύτα, δεν έχω καταλάβει τίποτε άλλο. Για παράδειγμα, το όλο παιχνίδι γίνεται σε ένα συγκεκριμένο παλερμικό θέμα ή οπουδήποτε; Πες ότι παίρνω μέρος, τι θα πρέπει να γράφω;

Τα λέει όλα αυτά κάπου; Υπάρχει κάποιο λινκ;


Οι κανόνες του παιχνιδιού, βρίσκονται εδώ.
Το θέμα για τις απορίες, είναι εδώ.

Τώρα, όταν μαζευτούν οι συμμετοχές το θέμα αυτό θα κλειδωθεί και στο ίδιο section του forum, την Κυριακή θα ανοίξει ένα νέο θέμα με τίτλο "Palermo #47 Extreme - Το θέμα του παιχνιδιού", όπου θα γράφονται όλες οι δημοσιεύσεις. =)

Όλα τα παιχνίδια Παλέρμο, καθώς και άλλα σχετικά θέματα βρίσκονται στο section του παιχνιδιού που έχω παραθέσει επάνω. :happy:
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι κανόνες του παιχνιδιού, βρίσκονται εδώ.
Το θέμα για τις απορίες, είναι εδώ.

Τώρα, όταν μαζευτούν οι συμμετοχές το θέμα αυτό θα κλειδωθεί και στο ίδιο section του forum, την Κυριακή θα ανοίξει ένα νέο θέμα με τίτλο "Palermo #47 Extreme - Το θέμα του παιχνιδιού", όπου θα γράφονται όλες οι δημοσιεύσεις. =)

Όλα τα παιχνίδια Παλέρμο, καθώς και άλλα σχετικά θέματα βρίσκονται στο section του παιχνιδιού που έχω παραθέσει επάνω. :happy:

Επομένως, όλο το παιχνίδι γίνεται σε ένα θέμα. Ωραία. Ευχαριστώ, Eileen.
 

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Χαιρετώ όλα τα μέλη και με χαρά μου δηλώνω ότι θα συμμετάσχω για πρώτη φορά στο Παλέρμο! Σας είχα παρακολουθήσει λίγο πέρσι αλλά δεν είχα και πολύ χρόνο κυρίως εξαιτίας των θερινών. Θα προσπαθήσω και ελπίζω να τα καταφέρω μιας και φέτος έχω χρόνο! :P

Καλή συνέχεια σε όλους και ανυπομονώ να αρχίσουμε! :D
 

Hercules53

Νεοφερμένος

Ο Hercules53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα παίξω κι εγώ!Αν και την περίοδο 29-01 δε θα είμαι ιδιαίτερα ενεργός.:thumbsup:Ανυπομονώ να δω το θέμα.
 

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:redface:
Λοιπόν, ΛΟΙΠΟΝ!!!
Έχω να πώ ότι το έχω μετανιώσει ήδη, αλλά δυστυχώς είμαι θύμα ανελέητου peer pressure.

Συνεπώς, παρά την αρχική μου πρόθεση θα δηλώσω συμμετοχή.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

  • Ο χρόνος μου φέτος είναι εξαιρετικά περιορισμένος. Πράγμα που σημαίνει ότι αν αρχίσουν πάλι τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, απλώς θα σταματήσω να διαβάζω το παιχνίδι και θα αρχίσω να τρολλάρω.

  • Παρά τις φήμες περί του αντιθέτου, δεν έχω συμβόλαιο με την μαφία. Αλλά ακόμη και αν είχα, διατηρώ το δικαίωμα να περιμένω να κατηγορηθώ με επιχειρήματα. Δεν θα ανεχθώ σε καμία περίπτωση κατηγορίες χωρίς βάση και θα μαλώσω πάρα πολύ άσχημα αν δω κάτι τέτοιο να συμβαίνει.

  • Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την αγάπη σας



Υγ, Ικαρίωνα, πώς γίνεται ακόμη και στις συμμετοχές να γράφεις τόσο πολλά, δεν ξέρω. :P
 

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
:redface:
Λοιπόν, ΛΟΙΠΟΝ!!!
Έχω να πώ ότι το έχω μετανιώσει ήδη, αλλά δυστυχώς είμαι θύμα ανελέητου peer pressure.

Συνεπώς, παρά την αρχική μου πρόθεση θα δηλώσω συμμετοχή.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

  • Ο χρόνος μου φέτος είναι εξαιρετικά περιορισμένος. Πράγμα που σημαίνει ότι αν αρχίσουν πάλι τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, απλώς θα σταματήσω να διαβάζω το παιχνίδι και θα αρχίσω να τρολλάρω.

  • Παρά τις φήμες περί του αντιθέτου, δεν έχω συμβόλαιο με την μαφία. Αλλά ακόμη και αν είχα, διατηρώ το δικαίωμα να περιμένω να κατηγορηθώ με επιχειρήματα. Δεν θα ανεχθώ σε καμία περίπτωση κατηγορίες χωρίς βάση και θα μαλώσω πάρα πολύ άσχημα αν δω κάτι τέτοιο να συμβαίνει.

  • Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την αγάπη σας



Υγ, Ικαρίωνα, πώς γίνεται ακόμη και στις συμμετοχές να γράφεις τόσο πολλά, δεν ξέρω. :P

Κάνω προθέρμανση για να παίξω τον παραδοσιακό μου πολίτη. :P Αν με δεις να γράφω λίγα ξέρεις ότι είμαι άνετα μαφιόζος.
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
:redface:
Λοιπόν, ΛΟΙΠΟΝ!!!
Έχω να πώ ότι το έχω μετανιώσει ήδη, αλλά δυστυχώς είμαι θύμα ανελέητου peer pressure.

Συνεπώς, παρά την αρχική μου πρόθεση θα δηλώσω συμμετοχή.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

  • Ο χρόνος μου φέτος είναι εξαιρετικά περιορισμένος. Πράγμα που σημαίνει ότι αν αρχίσουν πάλι τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, απλώς θα σταματήσω να διαβάζω το παιχνίδι και θα αρχίσω να τρολλάρω.

  • Παρά τις φήμες περί του αντιθέτου, δεν έχω συμβόλαιο με την μαφία. Αλλά ακόμη και αν είχα, διατηρώ το δικαίωμα να περιμένω να κατηγορηθώ με επιχειρήματα. Δεν θα ανεχθώ σε καμία περίπτωση κατηγορίες χωρίς βάση και θα μαλώσω πάρα πολύ άσχημα αν δω κάτι τέτοιο να συμβαίνει.

  • Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την αγάπη σας



Υγ, Ικαρίωνα, πώς γίνεται ακόμη και στις συμμετοχές να γράφεις τόσο πολλά, δεν ξέρω. :P
Οκ μαν μου δίκιο έχεις. Όσο όμως αφορά τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι αν επιτραπεί και η συμμετοχή του Hercules53 θα είμαστε 5 νέοι παίκτες στους 14 που θα έχουν δηλώσει συμμετοχή. Ακόμα και στη χειρότερη περίπτωση, να μαστε δηλαδή 16 παίκτες και να παραμείνουμε 5 οι νέοι το ποσοστό είναι περίπου 33%, το οποίο είναι αρκετά μεγάλο. Ε ωραία, δε σου λέω ότι επειδή είμαστε νέοι θα έχουμε δικαιολογία ώστε να κάνουμε άσκοπα ποστ , μην περιμένεις εξαρχής όμως τα ποστ μας να έχουν την ίδια ποιότητα με τη δική σας. Θα ψαχτουμε, θα πλάσουμε σενάρια τα πιθανώς μπάζουν, ελπίζω όμως πως θα το αντιληφθούμε και θα βελτιωθούμε καθώς προχωράμε. Άπειρες δε θα 'ναι, προετοιμάσου όμως για αρκετές βλακώδεις
υποθέσεις, οι οποίες όμως ξανατονιζω πιστεύω θα μειωθούν με την πάροδο του χρόνου. Αυτά:redface:.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:redface:
Λοιπόν, ΛΟΙΠΟΝ!!!
Έχω να πώ ότι το έχω μετανιώσει ήδη, αλλά δυστυχώς είμαι θύμα ανελέητου peer pressure.

Συνεπώς, παρά την αρχική μου πρόθεση θα δηλώσω συμμετοχή.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

  • Ο χρόνος μου φέτος είναι εξαιρετικά περιορισμένος. Πράγμα που σημαίνει ότι αν αρχίσουν πάλι τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, απλώς θα σταματήσω να διαβάζω το παιχνίδι και θα αρχίσω να τρολλάρω.

  • Παρά τις φήμες περί του αντιθέτου, δεν έχω συμβόλαιο με την μαφία. Αλλά ακόμη και αν είχα, διατηρώ το δικαίωμα να περιμένω να κατηγορηθώ με επιχειρήματα. Δεν θα ανεχθώ σε καμία περίπτωση κατηγορίες χωρίς βάση και θα μαλώσω πάρα πολύ άσχημα αν δω κάτι τέτοιο να συμβαίνει.

  • Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την αγάπη σας



Υγ, Ικαρίωνα, πώς γίνεται ακόμη και στις συμμετοχές να γράφεις τόσο πολλά, δεν ξέρω. :P
Είσαι μια θεότητα. <3
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οκ μαν μου δίκιο έχεις. Όσο όμως αφορά τα άπειρα ποστ χωρίς νόημα, θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι αν επιτραπεί και η συμμετοχή του Hercules53 θα είμαστε 5 νέοι παίκτες στους 14 που θα έχουν δηλώσει συμμετοχή. Ακόμα και στη χειρότερη περίπτωση, να μαστε δηλαδή 16 παίκτες και να παραμείνουμε 5 οι νέοι το ποσοστό είναι περίπου 33%, το οποίο είναι αρκετά μεγάλο. Ε ωραία, δε σου λέω ότι επειδή είμαστε νέοι θα έχουμε δικαιολογία ώστε να κάνουμε άσκοπα ποστ , μην περιμένεις εξαρχής όμως τα ποστ μας να έχουν την ίδια ποιότητα με τη δική σας. Θα ψαχτουμε, θα πλάσουμε σενάρια τα πιθανώς μπάζουν, ελπίζω όμως πως θα το αντιληφθούμε και θα βελτιωθούμε καθώς προχωράμε. Άπειρες δε θα 'ναι, προετοιμάσου όμως για αρκετές βλακώδεις
υποθέσεις, οι οποίες όμως ξανατονιζω πιστεύω θα μειωθούν με την πάροδο του χρόνου. Αυτά:redface:.

Δε λέει αυτό ο Ακριβός, σε καμία περίπτωση! =)

Απλά γκρινιάζει λιγάκι, γιατί αν κάποιος σε ψηφίζει χωρίς να έχει πει ουσιαστικά επιχείρημα, δεν μπορείς να υπερασπιστείς τη θέση σου, ανεξαρτήτως ρόλου! :scratchhead:

Οπότε μην αγχώνεστε οι πρώτοι ταξιδευτές προς Παλέρμο, τόσο η ΣΕ όσο και οι συμπαίκτες σας, θα σας δώσουμε όλη την απαραίτητη στοργή και προδέρμ! Θα το "βρείτε" πιο γρήγορα από ό,τι νομίζετε! :thumbup:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Έπειτα από λαϊκή απαίτηση, επιστρέφω για άλλο ένα παιχνίδι στην πόλη του Παλέρμο, που τόσες νίκες μου χάρισε^^
Tips προς τους νέους: Προφανώς πρώτο γύρο ψηφίζουμε σύσσωμοι ultraviolence, γιατί το username δεν μας αρέσει. (όχι)

ΥΣ: ultraviolence ≠ κακός ρόλος

:bye:
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Θα παίξω κι εγώ. :)
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Δε νομίζω η αλήθεια είναι να σας ξανασυναντήσω σε αυτήν την πόλη, ομολογώ ότι τα παρατηρητόff μου μου έλειψαν φέτος και απολάμβανα περισσότερο με αυτόν τον τρόπο το παιχνίδι.
Χμ, let me rephrase.
Δε νομίζω η αλήθεια είναι να σας ξανασυναντήσω σε αυτήν την πόλη, ομολογώ ότι τα παρατηρητόff μου μου έλειψαν φέτος και απολάμβανα περισσότερο με αυτόν τον τρόπο το παιχνίδι.
Το παραπάνω είναι κάτι που ισχύει καθώς το περσινό παιχνίδι δεν μου άφησε και την καλύτερη των γεύσεων.
Ωστόσο η επιθυμία μου να γίνει ένα ωραίο, όσο περιεκτικό και ξεκούραστο παιχνίδι γίνεται (σαν το #44 καλή ώρα) αλλά με τους κανόνες του #46, υπάρχει.
Για κάτι τέτοιο, ναι, μετά από ανελέητο ψηστήρι, είμαι μέσα, κι ας μην ξέρω πόσο ελεύθερο χρόνο θα έχω :/:.
Το σίγουρο είναι ότι δεν αφήνω ξεκρέμαστους συμπαίκτες πάντως :pfff: (κι ας μην έχω, καταραμένε ΑΜ :mad:) .

Ως άλλο ΚΙΝΑΛ λοιπόν, έρχομαι να σας εγγυηθώ, πως όσο περνάει απ' το χέρι μου, θα επανέλθει η κανονικότητα στην πόλη του Παλέρμο. :ropalo:

Κι επειδή οι νέοι μας παίκτες μπορεί να χαθούν και δεν πρέπει να παρασυρθούν από σειρήνες, τους προσφέρω τον πραγματικό χάρτη της πόλης μας. :happy:

 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top