Συμμετοχές για το Palermo #46 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε τον Λουκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ειμαι και εγω recruit της εμιλουκους(;;; )
μου εξηγησε την φαση και πως παιζετε γενικα στο φορουμ


Πόνεσαν τα μάτια μου, προσέξτε τις γενικές βρε παιδιά :look:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι διαφήμιση πέφτει ρε παιδιά, τόσο καλή παρέα είμαστε; :hehe: :P

edit:
Μιας και βλέπω κίνηση στο θέμα, δεν πάμε όλοι μαζί να κάνουμε και ένα πέρασμα από εδώ; :redface: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδιά να ενημερώσω κι εγώ ότι τις πρώτες δυο μέρες λογικά θα ασχοληθώ λίγο, ανάλογα με το πόσο busy θα είμαι και την πρόσβαση στο ίντερνετ, γιατί Δευτέρα έχω ταξίδι αρκετές ώρες και Τρίτη δουλειές το πρωί.
Από Τρίτη απόγευμα-βράδυ μπαίνω κανονικότατα στο παιχνίδι!:smartass:

Καλή αρχή λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι διαφήμιση πέφτει ρε παιδιά, τόσο καλή παρέα είμαστε; :hehe: :P

edit:
Μιας και βλέπω κίνηση στο θέμα, δεν πάμε όλοι μαζί να κάνουμε και ένα πέρασμα από εδώ; :redface: :ropalo:


Υποψιάζομαι πως θα πέσει τεστάκι στους κανόνες. :look:

Απ'έξω να τους ξέρετε κακομοίρηδες, μην την πάθετε σαν εμένα μια φορά κι έναν καιρό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Υποψιάζομαι πως θα πέσει τεστάκι στους κανόνες. :look:

Απ'έξω να τους ξέρετε κακομοίρηδες, μην την πάθετε σαν εμένα μια φορά κι έναν καιρό :P.


Μέντιουμ ήσουν στο Παλέρμο παλιά; :P
Να ακόμη μία φωνή της σύνεσης και της λογικής! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μέντιουμ ήσουν στο Παλέρμο παλιά; :P
Να ακόμη μία φωνή της σύνεσης και της λογικής! :D


Ήμουν μια γυναίκα ζόρικη. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ήμουν μια γυναίκα ζόρικη. :look:


Φήμες λένε ότι κάποιος σε καταπίεζε, ζόρικη γυναίκα. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι κάποιος σε καταπίεζε, ζόρικη γυναίκα. :mastigio


Τσουρέκια μου τα'χε κάνει, αλλά δεν μπορούσα να γκρινιάξω :flowers:.

(αν και αναφερόμουν σε άλλο ρόλο μου :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κι εγώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ναι, καλά διαβάσατε, Δ-Ι-Α-Γ-Ω-Ν-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ.
Προσφέρουμε αμέτρητα δώρα και λεφτά σε όποιον καταφέρει να βρει την απάντηση στην παρακάτω ερώτηση:
Τι είναι το πιτσίου;
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι παίχτες του Palermo #46. Κάθε παίχτης μπορεί να συμμετάσχει με μέχρι και 3 απαντήσεις. Κάθε απάντηση πρέπει να στέλνεται με προσωπικό μήνυμα και στα δύο μέλη της ΣΕ (dimijim; Eileen) και να μη γράφεται στο δημόσιο. Ο διαγωνισμός ξεκινάει τώρα και τελειώνει με τη λήξη του παιχνιδιού.

Τέλος, παρακαλείται ο Music and culture manager της πόλης, μέγας @ultraviolence, να δέσει τον παραπάνω διαγωνισμό με ένα ανάλογο soundtrack. Καιρό έχουμε να ακούσουμε κάτι όμορφο εδώ μέσα!

Πιτσίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ναι, καλά διαβάσατε, Δ-Ι-Α-Γ-Ω-Ν-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ.
Προσφέρουμε αμέτρητα δώρα και λεφτά σε όποιον καταφέρει να βρει την απάντηση στην παρακάτω ερώτηση:
Τι είναι το πιτσίου;
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι παίχτες του Palermo #46. Κάθε παίχτης μπορεί να συμμετάσχει με μέχρι και 3 απαντήσεις. Κάθε απάντηση πρέπει να στέλνεται με προσωπικό μήνυμα και στα δύο μέλη της ΣΕ (dimijim; Eileen) και να μη γράφεται στο δημόσιο. Ο διαγωνισμός ξεκινάει τώρα και τελειώνει με τη λήξη του παιχνιδιού.

Τέλος, παρακαλείται ο Music and culture manager της πόλης, μέγας @ultraviolence, να δέσει τον παραπάνω διαγωνισμό με ένα ανάλογο soundtrack. Καιρό έχουμε να ακούσουμε κάτι όμορφο εδώ μέσα!

Πιτσίου!

Κύριε, κύριε, κύριε!!! Να πω, να πω;;;;; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Εχμμμ πειράζει που άλλαξα γνώμη και τελικά θέλω να παίξω;
προλαβαίνω ; :redface:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κύριε, κύριε, κύριε!!! Να πω, να πω;;;;; :look:
Όχι, εσύ δεν έχεις δικαίωμα συμμετοχής. :ropalo:

Εχμμμ πειράζει που άλλαξα γνώμη και τελικά θέλω να παίξω;
προλαβαίνω ; :redface:;
Ναι, μέσα είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όχι, εσύ δεν έχεις δικαίωμα συμμετοχής. :ropalo:


Εσένα θα σε κεράσω γλειφιτζούρι με κώνειο, τρισκατάρατε :wizard:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Τέλος, παρακαλείται ο Music and culture manager της πόλης, μέγας @ultraviolence, να δέσει τον παραπάνω διαγωνισμό με ένα ανάλογο soundtrack. Καιρό έχουμε να ακούσουμε κάτι όμορφο εδώ μέσα!


Δεν έχω κάτι που να είναι κατάλληλο για διαγωνισμούς λέξεων, οπότε θα βάλω το track of the week.
Για κάτι πιο χαρούμενο, έχουμε και solange.
Για αυτούς που θέλουν 60's sensation
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι που να είναι κατάλληλο για διαγωνισμούς λέξεων, οπότε θα βάλω το track of the week.

Για κάτι πιο χαρούμενο, έχουμε και solange.

Για αυτούς που θέλουν 60's sensation

Slowdive δεν είχα ακούσει ξανά, αλλά θα το πω και δεν ντρέπομαι καθόλου. Η Solange :inlove: :redface: μου αρέσει πιο πολύ από την Beyonce. Επίσης, δεν είχα δει ποτέ το videoclip από το Dreams Tonite - nice touch!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top